תחזית אסטרולוגית שבועית 8-14.3.2024

ראשון עד שלישי: זה הזמן בו עליכם להעביר לסביבה מסר ברור. מישהו מהאנשים הקרובים לכם זקוק ל-‘שעון מעורר’ כדי להתחיל לפעול ביתר מרץ כדי להשיג את המטרות הרצויות. נראה שלא יהיה מישהו אחר שיוכל לעשות זאת חוץ מכם. אם כבר תחליטו לקחת על עצמכם את התפקיד, מוטב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. ייתכן כי אתם מייחסים לאדם מסוים תכונות אשר כלל אינן קיימות בו. זה הזמן לבחון את הקשר בעיניים מעט יותר אובייקטיביות. רביעי עד שבת: תחושה של ריחוק נוצרת במערכת היחסים. זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה לכם ואין מה לקחת ללב. גם אין מה למהר ולקבל החלטות חפוזות. השיקולים המנחים אתכם במקום העבודה עלולים להיות לא נקיים לחלוטין ממניעים נסתרים. רגשות הפכפכים כלפי חברים לצוות מעכירים את האווירה. זכרו כי אין די בתפניות קטנות שאתם מבצעים בחייכם. אם רצונכם בשינוי מהותי, תצטרכו להמר על התחדשות טוטאלית.


ראשון עד שלישי: הדברים אינם מסתדרים ואתם עלולים למצוא את עצמכם מתוסכלים עד דמעות. אולי אם תצאו מהשריון שבדרך כלל אתם עוטפים בו את עצמכם, ותראו את מה שאתם מרגישים, אנשים יתייחסו אליכם ביתר רצינות וגם אם לא- תדרשו את מה שמגיע לכם. זאת לא בושה. מי שמאכזב, אולי לא צריך להיות כלול בספר הטלפונים הפרטי שלכם. דבר מה משמעותי שחששתם מפניו – אינו עומד להתרחש. הסירו דאגה מליבכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן שופע פעילות, במיוחד בתחום האישי. אתם מבלים עם אדם שמעניין אתכם מאוד מבחינה רומנטית ולמרות שהדברים לא מתקדמים בקצב שנראה לכם, ללא ספק, יש תחושה של התרגשות ופוטנציאל גדולה מהרגיל. כדאי לעשות מאמץ על מנת לתמרן בין עול העבודה והצורך בשעות פנאי מרובות יותר. ידיעות המגיעות ממרחקים עשויות לבשר על מקור חדש להכנסה כספית.


ראשון עד שלישי: נושא שהזנחתם מזה זמן רב עולה על הפרק. הגעתם לנקודה בה דחייה נוספת תגבה מחיר יקר בהמשך וממש אין בכך שום טעם. טפלו בעניינכם האישיים וגם בכל מה שקשור לבריאות הגוף והנפש. אף אחד לא יעשה זאת במקומכם. אם אין לכם את היכולת לבצע את מה שצריך בעצמכם, אל תתביישו לבקש עזרה. בעיה מביכה עלולה להתפתח מול עמית לעבודה. צפויה לכם הצלחה כבירה ברגע בו תתחילו לממש את הפוטנציאל העומד לרשותכם, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר. רביעי עד שבת: עליכם להקפיד על שעות שינה ולשמור על תזונה מסודרת. המתח קצת מערער את סדרי הימים שלכם ואתם מתקשים לתפקד במלוא המרץ, כפי שהנכם רגילים בדרך כלל. נראה כי הגיע הרגע בו עליכם להקדיש יותר זמן כדי לבדוק את מה שקורה בשטח, במקום לעסוק בספקולציות. זה הזמן להתמקד בבית ובמשפחה, ובעיקר יש להשקיע בכל אשר קשור לילדים.


ראשון עד שלישי: הדאגה לעתיד לא רק שאינה עוזרת אלא גורמת לכם למתחים בלתי רצויים ולעיכובים. סוף סוף הצלחתם להשתחרר באמצעות שינוי גישה. האמונה הפנימית והביטחון העצמי שאתם מפגינים, כפי הנראה מרגיזים כמה אנשים שמפזרים אנרגיה שלילית בכל מקום אליו הם מגיעים. יש להתעלם. הצעת עבודה מעניינת תגיע אליכם באופן מפתיע. תחת אשר להיבהל מן המלכודות שמתחריכם הציבו, השתמשו באיוולתם על-מנת להפילם בפח. שם המשחק הוא תחכום ומניפולטיביות. רביעי עד שבת: אתם עלולים לגלות שהאילוצים שנראים לכם כמגבילים אתכם מפעולה רצויה לכם, כלל אינם קיימים במציאות. במילים אחרות, הניסיונות שלכם לא לפגוע באנשים אחרים, מוגזמים. אתם צריכים להתחבר לתחושות שלכם לגבי עצמכם ולהגשים את החלומות שיש לכם. תפיסת העולם שלכם שונה משל אחרים ואל תתנו לדעות של אף אחד להשפיע. יש מקום לשקול הפעלת מרפקים לצורך קידום קרייריסטי, ונראה שאתם נוקטים בשפה רפה מדי.


ראשון עד שלישי: הרחמים העצמיים שנתקפתם בהם באים לאחר תקופה של איפוק מוגזם. לקחתם על עצמכם משימה לדחות סיפוקים ותוכניות, על מנת לא לפגוע באחרים וזה המחיר הרגשי שאתם משלמים. טפלו במה שצריך בלי דחיות נוספות. יחד עם זאת התייחסו לכל יום כמו אל המתנה הכי גדולה שקיבלתם אי פעם. יש לשמור על איזון. הרקיע קובע כי רוחניות היא אכן תכונה נעלה, אך הוא קורא לכם שלא להתעלם מצרכים הקשורים בגשמי ובפיסי. רביעי עד שבת: רגשות וניצוצות עפים באוויר במשך כול הימים האלה. אתם עלולים למצוא את עצמכם בוויכוחים ובמריבות חסרות שחר שלא ניתן לתאר במילים אחרות מלבד. מיותר לחלוטין. מאבקי כוח עלולים להתפתח גם על רקע מקצועי. עמדת מגננה אליה אתם מגיעים בעל כורחכם אינה מציגה אתכם באור הנכון וחבל. אתם נמצאים בתקופה נפלאה לכל ענייני השותפויות, וגם נישואין כלולים בכלל זה.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב. אין לכם מפני מה לפחד ואין ממה לחשוש. הפתרונות נמצאים בהישג יד וכל מה שדרוש לכם הוא התארגנות נכונה. הדברים קורים בקצב הנכון. אל תאיצו בתהליכים. אתם מקבלים תשובות חיוביות ממקומות שפניתם עליהם בעבר. אתם מרגישים מוכנים לשקם את היחסים עם אדם ששייך לעבר. עשו את ‘הסולחה’ לא דיחוי. זה יעשה לכם טוב על הנשמה. נראה כי אתם עומדים להצליח בתחום שוותיקים ומנוסים מכם נכשלו בו, אל תבטלו את עצמכם מפניו של איש. רביעי עד שבת: יש לכם הרגשה שמאוד מפרגנים לכם וזה גורם לכם למצב רוח טוב ולמורל גבוה. אופטימיות תורמת גם לביצועים שלכם בעבודה. זה זמן מתאים לחיפוש מקור הכנסה נוסף או חלופי. יש לטפל בעניינים ביורוקראטיים שדחיתם. העניין לא יעלם אם לא תתייחסו אליו אלא רק יחמיר. רומן קצרצר עלול לעלות על שרטון. לא בהכרח סוף סיפור אך- העיתוי לא מזהיר. אל תחפזו לדלג על שלבים בתחום שאתם מתמחים בו. רק השקעה אינטנסיבית תוביל אל תוצאות מיוחלות.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שמתאים לבילוי רומנטי. כדאי לנסות ולמצוא את המרחב והזמן ולהקדיש לריענון ולטיפוח הזוגיות. ההשקעה תשתלם. מן הסתם יהיה צורך לשנות תוכניות קודמות אך זה יעבור בקלות וללא בעיות מיוחדות. אולי לא לגמרי ברור לכם מה עובר עליכם אבל אתם עדיין יכולים ליהנות ממה שקורה. לפנויים זה פרק זמן מתאים למפגשים עם אנשים חדשים. אם שקלתם לפנות אל עיסוקים הקשורים בריפוי וסיוע לזולת, זה הזמן הנכון להגשים את מאווייכם. רביעי עד שבת: נראה כי אתם משכנעים את עצמכם שאתם עושים הכול כדי לקדם את עניין הקריירה, אך יש מי שטורח להסביר לכם שאתם משלים את עצמכם ודוחים את הקץ. ההתפכחות אינה נעימה ונראה שיהיה צורך דחוף לשינוי תוכניות. הימנעו מעימותים מול בני המשפחה. גם כך, רמת המתח- גבוהה מידי. גלו נחמדות כלפי מתחריכם. בדרך הזו הם יחשפו בפניכם את נקודות התורפה שלהם.


ראשון עד שלישי: מישהו שמגונן עליכם בדרך כלל, הופך את עורו ותוקף אתכם במילים לא נעימות. אולי קשה לכם לראות את זה ממבט ראשון אבל החברות הזאת נשענת על כרעי תרנגולת ואולי הגיע הזמן לשקול פרידה. אחרי שתחליטו צפויה לכם הקלה משמעותית. מערכת היחסים עם בני המין השני ניצבת בפני אתגר שיתעורר בעקבות שינוי הקשור למקום מגורים. נראה כי זמן רב מדי הנחתם לכישרונותיכם להישאר בתרדמה, והגיע הזמן להתחבר עם האמת הפנימית שלכם. רביעי עד שבת: זה פרק זמן מתאים לפיתוח קשרים על בסיס נוסטלגי. העיתוי מתאים הן לבדיקה מחודשת של קשרים ישנים והן לחיפוש שדות התעניינות חדשים להתפתחות אישית. כדאי לטפל בצורה הברורה והישירה ביותר בגורם שמפריע לכם לבטא את עצמכם. גישה רכה ואוהבת תעבוד הרבה יותר טוב מתוקפנות. צפויה לכם התאקלמות קלה במקום חדש שהגעתם אליו. נראה כי לא היה בסיס לחששותיכם.


ראשון עד שלישי: קשה לכם לדמיין מה יקרה אם תרפו מהשליטה. נדמה לכם שהעולם יתמוטט. למרבה הצער, אין ברירה אלא לעשות בדיוק את הדבר המפחיד אתכם ביותר. זהו אתגר אמיתי הצפוי להגיע לנקודת הכרעה. מומלץ לשמור על קור רוח למרות שבפנים אתם מרגישים סערת רגשות. ייתכן כי הגיע הזמן להסיר את הכפפות במאבק שאתם שרויים בו. נראה כי יריביכם אינם בוחלים בשיטות שאינן הוגנות. רביעי עד שבת: אתם מנסים להקל על אנשים להתקרב אליכם אך יוצרים תוך כדי כך רושם של תוקפנות מסוימת. למרות שאין אלה פני הדברים, כדאי לנסות ולשנות גישה. יש לפעול בצורה מעודנת ומתוחכמת במיוחד. הרומנטיקה תופסת מקום של כבוד. אתם כמהים לקשר והרבה תלוי עכשיו בצד השני. גלו הבנה ואנושיות. השאר יבוא מאליו. אתם חייבים לפרגן לעצמכם בילוי פורק כעסים ומשקעים, וזאת גם אם מישהו יטען שאתם נוהגים בקלות דעת ובילדותיות.


ראשון עד שלישי: מישהו עומד להפתיע אתכם בגדול. עליכם להיערך לאפשרות שהתוכניות שלכם לימים אלה עומדות להשתנות בצורה קיצונית. תשכחו את כל הבעיות. הולכת להיות לכם יופי של תקופה! גלו רגישות כלפי מי שנשאר מאחור ולא זוכה להשתתף איתכם בחגיגה. יש לכם הזדמנות להעמיק ולבסס קשר קיים. ייתכן כי אדם שאינכם מחבבים מחזיק בידע שאתם זקוקים לו, זה הזמן להתעלות על עצמכם ולרכוש ידע (או מידע) זה. רביעי עד שבת: יותר מתמיד יש לכם צורך להפגין עצמאות. קחו בחשבון שהמחיר עלול להיות יקר, במיוחד כלפי אלה שאינם רגילים ביחס אסרטיבי ונחוש. הזדמנות לרווח כלכלי תעלה בימים אלה. מידע שיגיע מחו”ל עלול להתגלות לאחר בדיקה מקיפה- כשגוי. עדיף להשתמש במוח ולא במניפולציות. מי שרוצה לזכות בכם, חייב לפני הכול לכבוש את האינטלקט שלכם ורק לאחר מכן יוכל להגשים את שאיפותיו.


ראשון עד שלישי: אתם עדיין מדשדשים במקומות שלא הייתם רוצים להיות בהם. עליכם לשפר את יחסי הציבור שלכם ולמרות שבדרך כלל אתם עושים עבודה טובה, יש לתת עוד דחיפה בכיוון הרצוי. אין מקום לרגשנות. הפעילו קור רוח והגיון כאשר אתם באים לדבר עם בעלי ההשפעה ומקבלי ההחלטות. כל השאר זה ממש בזבוז זמן. עמוק בפנים אתם יודעים היטב את התשובה לבעיה המטרידה אתכם, אך ייתכן שלא נוח לכם להתחבר עם אותו קול פנימי. רביעי עד שבת: תחושת שינוי שוטפת אתכם. אתם צריכים להיות רגועים ולקבל את מה שקורה בשלווה מכיוון שממילא אין לעצור את מה שקורה וגם אין סיבה לעשות זאת. אל תילחמו בבני הזוג גם אם הקצב שלהם שונה משלכם. גם אם אתם חשים אי נוחות, אל תעשו שום דבר. תנו לימים הקרובים לעבור. לפנויים שביניכם צפוי לכם קשר קליל ומשעשע, אך אינכם צריכים להסיק מכם כי הוא אינו יכול להפוך למשמעותי ומחייב.


ראשון עד שלישי: העיתוי מתאים לבילויים ונסיעות המיועדות לכיופים יותר מאשר לעבודה. אתם צריכים לפתח טקטיקות פעולה מתוחכמות במידה ואתם רוצים להשיג משהו שלא ממש מגיע לכם. למרות שמניפולציות והתחכמויות לא בדיוק שייכות למיומנות היומיומיות שלכם ולא מתאימות לכם, אתם מנסים להתמודד. כדי להצליח, עליכם לעשות עוד קצת עבודת שטח ותחקיר כדי להכיר את הצד השני. אם אינכם רוצים בקשר קיים, קומו וצאו ממנו. אם אינכם מסוגלים לנטוש אותו, קבלו באהבה גם את הפגמים שבו. רביעי עד שבת: נראה כי עניינים שנוגעים בתחום הרוחניות והמיסטיקה עולים על הפרק. אתם מתקשרים מצוין עם אנשים שעיסוקם נוגע לבריאות הגוף והנפש. אל תתרגשו יותר מידי אם תגלו שאתם משתעממים בחברת אלה שפעם היוו מקור עניין גדול. זהו תהליך של החלפת תכנים ישנים לטובת חדשים. הקשיבו היטב לדבריו של אדם שאתם רוצים בו, מילותיו מקפלות בחובן רמזים משמעותיים.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?