תחזית אסטרולוגית שבועית 21-27.6.2024

ראשון עד שלישי: הסקרנות האינסופית והאמפתיה בעלת העוצמה שלכם מושכים אליכם אנשים בעלי השפעה. נסו לרדת לעומק ולהרשים את הסובבים אתכם גם ביכולות האינטלקטואליות ולא רק ברושם חיצוני, גם אם הוא כובש ומרתק. הקפידו להשאיר קצת אנרגיות גם לתחום הביתי והזוגי. אל תוותרו על כמה רגעי איכות ויופי בסופו של כל יום. המלצת הנתיב הרוחני היא – הגות ומדיטציה ישיגו את מטרתן אך ורק אם תהינה ספונטאניות. אין כל תועלת בהגות שאינה ספונטאנית.
רביעי עד שבת: זהו פרק זמן נפלא מבחינת המשפחה. הכל פתוח, התקשורת זורמת ונדמה שסוף סוף יש מכנה משותף רחב שעליו אפשר לבנות מערכת יחסים בוגרת ורגועה. כדאי לשמור על המומנטום. במקרה של אי הסכמה, אל תתפתו להיכנס למאבקי כוח עם מישהו שבשמו מופיעה האות א’. נראה כי האמת נמצאת בהישג יד אך מוסכמות חברתיות מונעות מכם מלגעת בה.


ראשון עד שלישי: אפשרות לשותפות חדשה עולה על הפרק. אל תמהרו להתחייב, למרות שכדאי לשקול באהדה הצעות חדשות שמגיעות אליכם. למרות שאין לכם זמן להיסוסים ולדחיות אינסופיות, אל תיכנעו ללחצים אלא קבעו מועד שנראה לכם הגיוני ומתאים לקבלת החלטות בעלות משקל. המלצת הנתיב הרוחני היא – אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי.
רביעי עד שבת: פיזור דעת וחוסר ריכוז גורמים לכם לעשות כמה פשלות רציניות. חברים קרובים מציעים לכם פעילות משותפת אבל אתם מהססים ומתלבטים. ההתנהגות שלכם מתפרשת על ידי האחרים כהתחמקות. רצוי שתביעו את דעתכם גם אם אתם לא לגמרי משוכנעים במה שאתם רוצים. לכו על כיוון מסוים ואל תזוזו לא ימינה ולא שמאלה. באהבה, אין לחשוש מתגובותיו של הצד השני. אם אתם חוששים מפניו הרי שכדאי לשקול מחדש את העניין.


ראשון עד שלישי: תעלול או מתיחה של מישהו שחושב שיש לו חוש הומור מפותח ומקורי, עלולים להעמיד אתכם במצב לא נעים. היכולת שלכם לתפקד תחת לחץ תסייע לכם לצאת מהמצב המביך שנוצר. חכו לשעת כושר מתוכננת ומתוזמנת היטב- כדי לסגור חשבון. אל תתפתו לנצל את ההזדמנות הראשונה שנראית לכם כמתאימה. המלצת הנתיב הרוחני היא – איש אינו רשאי להכתיב לכם כיצד לממש את חייכם: התרחקו מאנשים שאינם מבינים זאת. רביעי עד שבת: במקום להתלונן נסו להתלהב, אפילו אם בהתחלה זה יהיה ממש לא ספונטאני. מה כבר ביקשו מכם לעשות ? האם ייתכן כי אתם מגוננים בקנאות רבה על ‘הטריטוריה הרגשית’ שלכם ? לא פלא שיש מי שמתרעם. בהפוך על הפוך אתם עלולים לשמש טרף קל מדי לטיפוסים שלשונם נוטפת דבש, אך לא כאלה הן כוונותיהם. אל תחששו להפעיל בצורה מתוחכמת את היצירתיות שלכם לטובת עניין שעולה לדיון בפגישת עסקים דווקא.


ראשון עד שלישי: אתם יודעים ומודעים לעובדה שניצבים בפניכם אתגרים לא פשוטים אבל יש לכם את הכוחות לבצע. סמכו על עצמכם וגם האחרים יתנו בכם את אמונם המלא. למרות העומס נסו לשמור על ערנות, להגיב בזמן ולא לפספס הזדמנויות. צפויה לכם הצלחה בענייני כספים. המלצת הנתיב הרוחני היא – אלוהים אינו שוכן במקום כלשהו רחוק מן העולם. אלוהים שוכן קרוב-קרוב, ממש כאן ועכשיו.
רביעי עד שבת: זה פרק זמן בו יש לכם הזדמנות לתרגל את האסרטיביות שלכם. אתם נמצאים במערכות יחסים בהן יש גם מניפולציות וכוחניות. האמת היא שאין טעם להילחם כל הזמן. אנשים כוחניים ואגרסיביים הם ממש לא מה שנחוץ לכם. מי שלא מתאים צריך פשוט להתרחק ממנו. עם כל הרצון הטוב, לפעמים אין ברירה אלא לחתוך. חד וחלק. עלבון- זה עניין של בחירה, ממש לא בעיה שלכם. במקביל, יש להכניס קצת יותר להט במערכת היחסים שבינו לבינה. אל תניחו לשגרה לשלוט בכם. מים עומדים עלולים להפוך מעופשים.


ראשון עד שלישי: אתם משקיעים המון ועושים הרבה מאוד, כך שיתכן כי חלק מהפרויקטים לא יעלה יפה. אז מה? הרפו מן הרצון לשליטה מוחלטת בכול מה שקורה סביב. ממילא זאת משימה בלתי אפשרית שסיכוייה להתגשם- מועטים. מותר לעגל פינות. העיקר שאתם שומרים על יושר אישי מבחינה מקצועית. המלצת הנתיב הרוחני היא – אל תחששו מן האהבה רק משום שהיא מכילה בתוכה את זרע הפרידה. כל ‘יש’ אנרגטי מכיל בתוכו את רגע הסיום שלו.
רביעי עד שבת: סוף שבוע זה מאופיין בימים נהדרים מבחינה חברתית. הבית שופע אורחים, בני משפחה וחברים. תופתעו לגלות כי מישהו מסוים מפתח כלפיכם רעיונות רומנטיים. אתם משדרים חיבה ופתיחות ויש מי שמפרש לא נכון את התנהגותכם. במידת הצורך, שימו גבולות והבהירו לנוגעים בדבר שאין לכם כל עניין. ויפה שעה אחת קודם. אתם גדולים וחזקים מכפי שנדמה לכם. את המשוב לזה תקבלו מגורמים שלא שיערתם את קיומם.


ראשון עד שלישי: הכמיהה לשינוי שלא במקום ובזמן הנכון עלולה להביא אתכם למצב בעייתי. אתם עלולים למצוא את עצמכם מתנהגים באובססיביות שאינה במקומה. סיכויי ההצלחה אינם גבוהים כי הבחירות שלכם מושפעות עתה משיקולים אמוציונאליים ולא רציונאליים. הפעילו את הראש. המלצת הנתיב הרוחני היא – אם יש לכם אמונה כלשהי, אך החיים אינם תואמים לה – נראה שאתם מנסים לדחוס את החיים אל תוך אמונותיכם. אם אכן זה כך, היפטרו מאותה אמונה. רביעי עד שבת: כדאי שתפנימו את העובדה שהגיע הזמן לעשות את מה שחשוב לכם ולהעמיד את עצמכם בראש סדר העדיפויות. זה לא מין קטע אגואיסטי אלא התחברות לפנימיות ולרצונות הכמוסים ביותר שלכם. זה הזמן לפתוח את הלב כלפי פנים ולא רק להתרוצץ ולמלא חובות. יש לפשפש בנבכי העבר כדי להסיר את החסימות של ההווה. מומלץ להתחיל כבר עתה לתכנן את הפעילות לסוף השבוע.


ראשון עד שלישי: היחסים החברתיים שלכם בסימן הצלחה. אתם מצליחים לעגל פינות ולא מתייחסים בכבדות מיותרת למה שקורה סביב. פרק זמן טוב עובר עליכם ואתם מצליחים להתגבר על המועקה שחשתם לאחרונה. התנהלות המאופיינת בתכונות של מנהיגות ותעוזה גורמת לממונים עליכם לעצב עליכם דעה מעודכנת ושונה מזו שהייתה בעבר. המלצת הנתיב הרוחני היא – אם מלכתחילה אתם נוקטים גישה ביקורתית ושופטת, אתם עלולים להחמיץ את יופיו של מסע החיים.
רביעי עד שבת: אתם ממש נהנים מהקטע החברתי אך שימו לב שכל זמן שאתם מוותרים- הכל בסדר. היזהרו לא להיכנס לרוטינה של שולט/נשלט. טוב הלב שלכם גובל לעיתים בנאיביות. אין צורך להיכנס למאבקי כוח אבל מצד שני אתם לא צריכים לבלות את החיים בפשרה מתסכלת. הפחד שלכם עלול להתברר כפחד מן ההצלחה, ולא מן הכישלון. נסו למצוא את ההסבר לכך בזיכרונות הילדות שלכם.


ראשון עד שלישי: הפגנת כוחות של מישהו בסביבתכם ותחושה של קשיחות שלא במקומה, גורמות לכם לחוש עוגמת נפש משמעותית. יש לכם נטייה להיפגע מהר מידי ולהקצין את הדברים לכיוון של ‘שברו את הכלים ולא משחקים’. חבל על הזמן שלכם ושל הנוגעים בדבר. באמת שלא צריך לעשות דרמה מכול דבר. אפשר לדבר וללבן את הנושאים השנויים במחלקות בלי להיכנס למשברים ‘כלל עולמיים’. הצהרת הנתיב הרוחני היא – אם אתם מודעים לעובדה שהאגו שלכם עלול להיות המלכודת הגדולה מכולן, הרי שאתם כבר עתה במצב מודעות גבוה.
רביעי עד שבת: אתם מנסים להבין מה קורה בזוגיות שלכם אבל ייתכן כי המסקנות מתבססות על חומרים שגויים. אתם ניזונים יותר מידי משמועות. כדאי לדחות את המחשבות האלה למועד אחר. הרגשנות העודפת בה אתם שרויים לא תקדם אתכם. גם לא חקירה צולבת. הדבר המועדף הוא להרפות. תזרמו עם מה שקורה. ‘התעלומה’ תיפתר מעצמה. זה הזמן לעשות למען אנשים צעירים במשפחה, וזאת גם אם הדברים באים על חשבונכם.


ראשון עד שלישי: אדם נמרץ ובעל תושייה נכנס לחיים שלכם וגורם לכם להאיץ את הקצב. יתכן שאתם עומדים על סף פרק חדש. מצד שני, אולי יש כאן ‘מלכודת’ שרק נראית טוב אולם לא ממש מתאימה לכם. עליכם להתרשם פחות מן הקצב ומן המילים היפות ולהתייחס רק לתוצאות. אין קיצורי דרך. אל תתפתו לבזבז כספים. המלצת הנתיב הרוחני היא – המציאות כבר נמצאת, אינכם חייבים לצאת להשיגה. אם תתנערו ותיפטרו מחלומותיכם, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים.
רביעי עד שבת: הזוגיות היא עניין חשוב אך יש לה מגבלות שצריך להתפשר עימן. הגיע הזמן שתלמדו להקשיב יותר לאינטואיציות הפנימיות שלכם. חלק גדול מהתוכניות שעשיתם עלול לשנות כיוון שיפתיע אתכם. אתם מרגישים שאינכם נאמנים לעצמכם ואת ה-‘חשבון’ על כך, אתם משלמים במצב רוח ירוד. השיקול צריך להיות מה באמת בא לכם לעשות. החריצות שלכם מניבה פירות.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המלווה בחוסר שקט. השגרה והעומס מותירים אתכם בתחושת תשישות ומותחים את הסבלנות שלכם עד הקצה. הרצון שלכם לריגושים ולבילויים נבלע תחת הלחצים היומיומיים ולא פלא שאתם מרגישים מתוסכלים. בסופו של עניין תצליחו להשתחרר מהרגשות השליליים אם תמצאו זמן למנוחה וליציאה לבילוי. המלצת הנתיב הרוחני היא – לעולם אל תכפו על עצמכם נזירות והתנזרות. כל דיכוי הוא בבחינת חטא.
רביעי עד שבת: זה מן פרק זמן מוזר בו כל מה שאתם מנסים לעשות יוצא לכם הפוך. קשר חדש התחיל בקול מהומה, יורד לקרשים. אתם כבר לא יודעים אם אתם מעוניינים או לא. קשה לכם לאבד את החופש האישי ומצד שני אתם כמהים לאהבה ולחיבוק. הבלבול הרגשי יימשך במהלך סוף השבוע. נסו לברר מה קורה באמת. זה הזמן לפרגן לעצמכם את אשר מעולם לא פרגנתם. לכו עם עצמכם עד הסוף.


ראשון עד שלישי: אתם מתנסים במספר תחומים חדשים, מבטאים את היצירתיות שלכם ומגלים מה באמת מתאים לכם. הגיוון מאפשר לכם להשתחרר מתחושת השגרה הלוחצת והשנואה עליכם כול כך. כך אתם מצליחים לשמור על מצב של עניין מתמשך במה שאתם עושים. האושר יבוא אליכם ביום בו תוכלו לומר למישהו אחר כי אתם מקשיבים לכל מילה היוצאת מפיו, אך אינכם מושפעים ולו ממילה אחת.
רביעי עד שבת: היזהרו מאנשים המתיימרים להיות חזקים וסמכותיים מכפי שהם באמת. אתם מגייסים כוחות פנימיים וחיוניות. עליכם להקפיד לפעול מתוך שיקולי היגיון. אתם מצליחים להתקדם בכיוונים הרצויים לכם. בעבודה מעריכים את מה שאתם עושים. יש סיכוי לקידום מקצועי. בתחום החברתי יש שיפור. אתם ניגשים לעניין כמו אל מבצע צבאי מאורגן ואכן יש תוצאות בשטח. אל תגררו לפעולה הדורשת השקעה כספית.


ראשון עד שלישי: מצב הרוח מלנכולי במקצת. עם זאת, מפגש חשוב שקבעתם הופך לחוויה מיוחדת במינה ומעניק לכם השראה להמשך השבוע. ההבנה העמוקה והאינטליגנציה שלכם הופכות למוקד משיכה לאנשים שמזהים את הפוטנציאל ועומדים להציע לכם הצעה שלא תוכלו לסרב לה. יתכן כי תצטרכו לוותר על חלק מן הדברים שאתם עושים עתה, לטובת פעילות רווחית יותר. לכו על זה! המלצת הנתיב הרוחני היא – המשיכו לצבור נכסים אך הימנעו מלהזדהות עימם. צבירה מביאה עימה פחד ביחס ישר לגודל הנכסים.
רביעי עד שבת: זה פרק זמן חלומי בו אתם סוגרים שבוע פורה במיוחד. יוזמה שלכם יכולה להוביל את כל הסוף שבוע אל כיוונים חדשים ומרתקים. יש מי שממתין שתעשו את הצעד הראשון. למי שנמצא בקשר נראה כי הגיע הזמן לרענן את המערכת וכן, גם לצאת לבלות מחוץ לבית. אינטימיות אמיתית אינה נמדדת בישיבה משותפת על הספה בסלון. תתעוררו! רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?