שמחות קטנות

תלמדי לשתות קפה, זה כיף, אבל אל תגזימי כמוני. תאכלי בשר ודגים, זה מחזק ואל תותרי על החלב, שיהיה לך גם סידן. תמיד תשמרי על איזון, שום דבר לא בהגזמה


“תשמחי כל הזמן”, אני אומרת לה, “תהיי מרוצה בחלקך, תאהבי את עצמך, תסתכלי במראה כל בוקר ותגידי ואו… אני נראית מעולה, תודה על מה שקיבלתי. תמיד תודי על הטוב. התודה מרחיבה את הלב ומגבירה את השפע. תאמיני בעצמך, תעופי על עצמך, כי את נהדרת ומיוחדת. כששואלים אותך מה שלומך, תמיד תעני בחיוך שהכול מצוין, בסוף תאמיני לזה והכול באמת יהיה מעולה.

“תדעי לך, שהמחשבות שלך יוצרות מציאות ולמילים יש הרבה כוח, אז רק מחשבות חיוביות ומילים טובות ומעצימות. תחייכי הרבה, יש לך חיוך מדהים וזה גם עושה טוב לעור הפנים כשמחייכים ויש הרבה יופי ואנשים טובים מסביב. תזכרי, שאנשים מיסודם טובים הם, רק אתגרי הדרך והחיים לפעמים מחספסים אותם. תהיי טובה אליהם, תעזרי מתי שאפשר, תביני, תחמלי, תזקפי לכף זכות, תצרי חברויות אמת ותשקיעי בהן.

“תחלמי חלומות גדולים, תשאפי תמיד גבוה, תגשימי, תצרי, זה יעשה אותך מאושרת. תאהבי, תמלאי את לבך באהבה לכולם. לעולם אל תקנאי ושעינך לא תהיה צרה באף אחד. תפרגני, תחמיאי, כולנו זקוקים למילה טובה”

“תאכלי גם מתוק, זה טעים ומשמח, אל תאמיני לכל המטיפים נגד. הסבתות שלי אכלו הרבה מתוק, היו בריאות-אש עד מעל 90, אבל גם שתו שמן זית. זה האיר להן את עור הפנים. תקפידי על ארוחות מסודרות, תאכלי ארוחת בוקר, שתיתן לך כוח להתחיל את היום טוב, הרבה פירות וירקות יחוללו פלאים, תאכלי שקדים, אגוזים ותמרים, אומרים שזה שיקוי קסם.

“תלמדי לשתות קפה, זה כיף, אבל אל תגזימי כמוני. תאכלי בשר ודגים, זה מחזק ואל תותרי על החלב, שיהיה לך גם סידן. תמיד תשמרי על איזון, שום דבר לא בהגזמה. תשתדלי לעשות ספורט תלכי ברגל, לא תמיד היו מכוניות. זה יחטב אותך, ישמור לך על הגזרה, ישפר לך את מצב הרוח ויזרים לך את הדם. תעשי מדי פעם בדיקות, לוודא שהכול תקין. תדעי לך, ששמחה ומצב רוח טוב זה בריאות, תרופת מנע לכל מחלה.

“תקני לך מדי פעם שמלה יפה, זה משמח והעיקר, שאת תאהבי את איך שאת נראית ותלכי זקופה עם נעליים טובות ונוחות, שיהיו לך גם זוג נעלי ספורט ובגדי ספורט אופנתיים. תקני לך גם גלידה לפעמים, תלקקי אותה בכיף, תעשי לעצמך שמחות קטנות.

“תשמרי על קשר עם החברים, זה תמיד טוב, אבל המשפחה במקום הראשון. תתקשרי, תתענייני, תבקרי, אל תשכחי מאיפה באת. תשקיעי בלימודים ותמיד תלמדי עוד משהו ותעשירי את עצמך, ידע זה כוח. תלמדי גם שפות.

תמיד תודי על הטוב

“תחלמי חלומות גדולים, תשאפי תמיד גבוה, תגשימי, תצרי, זה יעשה אותך מאושרת. תאהבי, תמלאי את לבך באהבה לכולם. לעולם אל תקנאי ושעינך לא תהיה צרה באף אחד. תפרגני, תחמיאי, כולנו זקוקים למילה טובה.

“כלל חשוב לבן הזוג שתבחרי: שישים אותך במקום הראשון, יפרגן, יעריך, יתמוך וייתן לך להיות את. תבדקי היטב את הערכים שלו. שיהיה בחור טוב ויפה, מבפנים וגם מבחוץ, תעצבי את הקשר שלכם ולעולם אל תישארי במקום שיש לך ספק ואת לא שמחה אתו. “תמיד תרכיבי משקפיים ורודים, שהכול ייראה לך יפה וורוד. אל תבזבזי אנרגיות על כעס, על שמירת טינה, על אנשים קטנים. תסלחי, תחייכי ותמשיכי. אם נפלת, או נכשלת, תקומי מהר, זה שיעור טוב לחיים. אל תפחדי מכישלונות, הם חלק מהחיים ואחריהם, תמיד יבואו הצלחות. תנשמי טוב ונכון, תשחררי, אל תשמרי בבטן את מה שכואב ומפריע, תשירי בקול גדול, תצחקי בצחוק מתגלגל, עד שתכאב לך הבטן.

“תמצאי תחביבים ודברים שעושים לך כיף. תטיילי, תכירי את הארץ ואת העולם, תנהגי בזהירות, תלכי לסרטים והופעות, תראי הצגות, תיהני מהים, תתרגשי מהזריחה, מהשקיעה ומשדה של כלניות.

“תהי נאמנה לעצמך ולאחרים. לכי עם הלב, אבל הראש לא פחות חשוב. כל מה שאת עושה, תעשי הכי טוב שאת יכולה. תהיי שלמה עם הבחירות שלך, תתייעצי אם צריך, תקשיבי, אבל בסוף תעשי מה שנכון לך. תשני טוב, תשתי הרבה מים ותמיד, תמיד תודי על הטוב שיש לך ותהי שמחה בחלקך.

“תחגגי את החיים, את הנשיות שלך ואת כל המתנות שקיבלת. תאמיני שיש לך השגחה ושה’ שומר אותך וכל שתבקשי – לו יהי.

“יום האישה שמח לך!”.

 

 

 

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?