מעשה בחוברת

מי לא נתקל בברסלברים שמבקשים תרומה ונותנים חוברת עם דברי הרבי נחמן? כל הזמן. בדרך כלל, אם בכלל, שמים את החוברת בצד ושוכחים ממנה. כדאי לכם לקרוא


בטח גם לכם יצא לעמוד באיזה רמזור ברחבי הארץ ולידכם עצר ברסלבר עם חוברות דקות כאלה, שהוא דוחף לכם לחלון ומצפה לצדקה. למי שלא נתקל ולא מכיר, כל חוברת היא בנושא אחר, עם טיפים ולימוד שמשלב אמונה לחיים.

האמת היא שלמרות שאני מחבבת מאוד את תורת הרבי נחמן מברסלב ואת השמחה של הברסלברים, לא תמיד הייתי עוצרת לתת להם צדקה. לפעמים, כי לא היה לי מטבע זמין, לפעמים, הייתי בשיחת טלפון ולפעמים, סתם בלי סיבה מוצדקת. גם כשהייתי עוצרת, הייתי נותנת להם כמה מטבעות ומוותרת על החוברת, כי לא חשבתי שזה משהו שאקרא ואתחבר אליו.

יום אחד, ישבתי באוטו וחיכיתי למישהו ופתאום צצה לי אותה חוברת, שנהגתי שלא לקחתכנראה שבכל זאת לקחתי פעם והנחתי אותה בלי להציץ. על החוברת, היה כתובעולם יפהופתאום הסתקרנתי לקרוא אותה, כי מי לא רוצה עולם יפה

כבר בעמוד הראשון, היה כתוב על מי שמאמין שהאלוהים מנהיג את עולמו בחסד וברחמים, בצדק ובמשפט, רואה את העולם יפה וחי חיים נעימים ותמיד שמח ומשתדל לעזור לזולתטוב, לא אמשיך, כדי שלא ישתמע כאילו הטור הזה מטרתו להחזיר אתכם בתשובה וללמד אתכם אמונה, למרות שאני מתחברת לעניין הזה: ברגע שיש אמונה ותקווה, ועוסקים בנתינה, החיים נראים הרבה יותר טובים ויפים ויש ציפייה לטוב ולאור.

מה שמלהיב אותי הוא שמאז, בכל פעם שיצא לי שוב להיתקל בברסלבר שמחלק חוברת, קיבלתי חוברת שמדברת אליי ועל נושא שבדיוק הייתי צריכה בו חיזוק. ככה יצא שגם נתתי צדקה ושימחתי את האיש וגם לקחתי לעצמי חיזוק ועוד מסר מעצים

תשובה בצומת

ברגע שקראתי את החוברת, הרגשתי כאילו היא נשלחה אליי, להעביר לי מסר, שהייתי ממש צריכה באותו יום. מודה שלא את כל מה שכתוב בה אהבתי, אבל לקחתי לעצמי מה שהתאים לי והתחבר לי. מאז אותה פעם, שהרגשתי כאילו נשלח אליי מסר משמים, אני משתדלת להיות מוכנה עם כמה מטבעות זמינות ומצפה לברסלבר עם חוברת המסר. מה שמלהיב אותי הוא שמאז, בכל פעם שיצא לי שוב להיתקל בברסלבר שמחלק חוברת, קיבלתי חוברת שמדברת אליי ועל נושא שבדיוק הייתי צריכה בו חיזוק. ככה יצא שגם נתתי צדקה ושימחתי את האיש וגם לקחתי לעצמי חיזוק ועוד מסר מעצים.

הרבה פעמים אני נמצאת בצמתים בחיים, עם התלבטויות. מחשבות עולות בי, שאלות ותהיות ואני מחפשת תשובות. עם הזמן, אני מגלה שהתשובות ככה מתגלות לי בדרכים מענייניותפעם באמצעות חוברת ברמזור, לפעמים, פגישה אקראית בבית קפה מביאה אתה תשובה, לפעמים, באמצע מדיטציה ורגיעה מגיע אליי איזה רעיון, לפעמים, אין לי תשובה ואז אני פשוט מתפללת ומצפה שהתשובה תגיע.

כשאנחנו פותחים את הידיים לבקש, ויש לנו רצון וכוונה, זה מגיע, בלי אפילו ששמנו לב. אז החוברת ההיא, שאני עדיין שומרת אותה, מזכירה לי, ברגעים שאני זקוקה לתזכורת, שהעולם יפה והחיים טובים וגם בתוך הקושי, צריך למצוא את האור ואת היופי והאמונה היא מתנה עצומה וכוח גדול. היא מחזקת ועוזרת לראות את הטוב והיפה בעולמנו.

לאחרונה, לקחתי על עצמי כל בוקר, יחד עםהמודה אני לפניך“, אני אומרת תודה על כמה מהדברים היפים והטובים שיש לנו בעולם וככה מתחילה את הבוקר, בהודיה, לא רק פרטית, אלא גם כללית.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?