לעשות טוב

תחפשי לעשות טוב. אל תשמרי טינה, לא יוצא מזה שום דבר טוב. תסלחי. תשכחי. תמשיכי הלאה. ברכות וקצת עצות לעצמי ולאנשים שאני אוהבת


שיהיו לך חיים טובים ושמחים, שתתעוררי כל בוקר בהודיה על הטוב והחסד שעשה אתך הקב”ה, שיצר אותך כל כך מושלמת, יפהפייה בפנים ובחוץ. תסתכלי על עצמך במראה ותאהבי את מי שאת. כשתאהבי את עצמך ותביני כמה את נפלאה, החיים יהיו קלים יותר ויפים וגם הסביבה תאהב אותך יותר, כי תהיי כולך קורנת אור.

תמצי  את החיים עד תום. תדאגי שכל יום יהיה יפה ומשמשמעותי, חבל לבזבז את הימים על תלונות וקיטורים. תיהני מהם. תטיילי בטבע בארץ וגם בעולם, תכירי תרבויות חדשות, תטעמי טעמים אחרים. תטפסי, תשוטי, תשחי, תשתי קפה, תאכלי שוקולד וגלידה וגם סטייק עסיסי, לפעמים.

שימי מוזיקה טובה כשאת נוהגת. תלכי גם להופעות והצגות. תצחקי בקול, זה משחרר ועושה טוב. תלמדי שפות, תעשירי ידע, תקראי ספרים, תפגשי אנשים. תיהני מכל ביס, כשאת אוכלת עוגה טובה.

מדי פעם, תקני לך שמלה יפה וגם שיהיו לך נעלי עקב. תשקיעי גם במראה החיצוני. תתפעלי משקיעות וזריחות, משדה כלניות, ממטע דובדבנים ומנחל זורם. תצלמי תמונות, תנצרי זיכרונות ותעשי לך הרגלים של שמחות קטנות בחיים

מדי פעם, תקני לך שמלה יפה וגם שיהיו לך נעלי עקב. תשקיעי גם במראה החיצוני. תתפעלי משקיעות וזריחות, משדה כלניות, ממטע דובדבנים ומנחל זורם. תצלמי תמונות, תנצרי זיכרונות ותעשי לך הרגלים של שמחות קטנות בחיים. תמצאי בכל הזדמנות סיבה למסיבה. תשמחי על הטוב והטוב ידבק בך. תאכלי טוב, תשני טוב, תשתי הרבה מים, זה טוב לעור הפנים. תעשי ספורט והליכות, זה חשוב. תמצאי תחביב תפתחי אותו ותתאהבי, זה כיף להתאהב, להרגיש פרפרים בבטן ולחלוק חברות אמת ואהבה וזוגיות ובכלל, חשוב לאהוב.

חברים הם נכס

העולם כל כך זקוק לאנשים טובים שרוצים לתת ולעזור, תתנדבי, תתרמי, תעזרי. תנהגי בזהירות, תיזהרי שלא לפגוע באנשים. תשמרי על חברויות, חברים הם נכס יקר. תשקיעי בהם. תכבדי כל אדם, חברים משפחה קולגות וגם זרים, תקומי לזקנה באוטובוס, תני צדקה למי שזקוק, תני גם מעשר מהשכר שלך. תחפשי לעשות טוב. אל תשמרי טינה, לא יוצא מזה שום דבר טוב. תסלחי. תשכחי. תמשיכי הלאה. תשפטי אנשים לא טובה ותדעי שאנשים ביסודם טובים הם, תלאות החיים מחספסות אותם.

לפעמים, אנשים לא יהיו טובים אלייך, יש גם כאלה. זה מבאס, אבל תסתכלי עליהם ותלמדי להיות אחרת. אני תמיד משתדלת לחשוב שמה שאני לא אוהבת שעושים לי, לא לעשות לאחרים. תקני מתנות קטנות לאנשים שאת אוהבת וגם לעצמך. מדי פעם, פרגני לך. את הכי חשובה ותמיד כיף לקבל מתנה. תחלמי, תגשימי, תשאפי, תשיגי, תעשי הכי טוב שאת יכולה בכל תחום. תהי טובה, גם כשמסביב לא כולם יהיו טובים. קחי בקלות את המשברים, תביני שהם חלק מהחיים, תלמדי מהם ותשמרי על שלוות נפש ותמשיכי הלאה. ממשברים צומחים. תמיד אחרי החושך, השמש זורחת ויש אור וגם בים יש גאות ושפל. זה חלק מהחיים וגוף ונפש חד הם. תשמרי היטב על הנפש שלך, כדי שגם הגוף יהיה בריא. תסדרי את המיטה בבוקר. זה יעשה לך סדר גם בראש. תזרקי, או תתרמי מה שלא נחוץ לך. תזכרי שהמשפחה זה המקום ממנו הגעת, תשמרי מסורת ומנהגים, תשמרי על קשרים. תרימי טלפון מדי פעם לדודים, לסבא ולסבתא. תזכרי שמחשבות יוצרות מציאות ולמילים שלנו יש הרבה כוח. תחשבי טוב, תדברי טוב ויהיה לך באמת טוב.

הכי חשוב – תתחילי כל בוקר עם חיוך ושמחה והודיה ושהמזל הטוב יאיר לך פנים לאורך כל הדרך בחיים. תתפללי תפילה אישית שלך מול ריבון העולם, תגידי תודה וגם תבקשי מה שבא לך והלוואי שכל תפילותייך, בקשותייך וחלומותייך יתגשמו ושחייך יהיו מלאים בטוב, באור ובשמחות.

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?