ביקור משלחת מנהיגים – AIPAC

ביקור משלחת ארגון איפאק

בשבוע שעבר, ביקרה בקצרין משלחת של ארגון איפא”ק. ראשי המועצות קצרין ומג’דל שמס אירחו אותם ונדונו שיתופי פעולה ויוזמות בעיקר מתחום ההייטק


קרן ביתאן דוברת מועצה קצרין

מאז הצהרת הנשיא טראמפ, על הכרה אמריקנית בגולן כשטח מדינת ישראל, ביקרו בקצרין שתי משלחות מיוחדות של AIEF-AIPAC . ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב, יחד עם ראש המועצה המקומית מג’דל שמס, דולאן אבו סאלח, אירחו את המשלחת המיוחדת במועצה המקומית קצרין.

הביקור האחרון היה בחמישי שעבר ולקחו בו חלק מנהיגים מהמפלגה הדמוקרטית ברחבי ארצות הברית. בלט בהרכב חבר הקונגרס הדמוקרטי מלואיזיאנה, אדוורד “טד” ג’יימס, שהביע התעניינות רבה בהיסטוריה של קצרין, יישובה ופיתוחה. בנוסף, היועץ הבכיר בחברת  “גוגל” לענייני חוץ וממשל, ווילסון ל. וויט, ששמע על חזון ראש המועצה להקמת “סיליקון Hights” בקצרין, התעניין ואף הביע נכונות לבחינת אפשרויות לשיתופי פעולה עתידיים.

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב: “לאחרונה, אנו זוכים להתעניינות רבה בקרב מעצבי דעת קהל אמריקניים אשר מתבטאת, בין היתר, בהגעת משלחות מארה”ב בדרגים השונים.
“במפגש מרגש עם מנהיגים מהמפלגה הדמוקרטית וארגון איפא”ק, חשפנו את בירת הגולן והפוטנציאל האדיר שטמון בה לפיתוח מודלים כלכליים וחברתיים מהחדשניים ביותר. ביקשתי מנציגי חברות ההייטק, וביניהם חברת ‘גוגל’, לחשוב על קצרין כמקום לפיילוט בתחומים שונים. בקשתי התקבלה בברכה ואני מקווה כי בקרוב יהיה המשך לנושאים שהאורחים מצאו בהם עניין”.

המשלחת חתמה את הביקור בסיבוב קניות ב”מרכז איתן”.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?