תחזית אסטרולוגית שבועית 5-11.7.2024

ראשון עד שלישי: כבר בתחילת השבוע מתוכנן אירוע חברתי שחשוב לכם מאוד להשתתף בו. חיי החברה שלכם מקבלים פן חדש ומרענן. למי שלא נמצאים בקשר, אתם יכולים להעז ולעשות את הצעד הראשון לכיוון של מישהו שמעוניין בכם מאוד אך מחכה לאיתות. כדאי שתפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית.

רביעי עד שבת: השאיפות שלכם מתמקדות ומתייצבות. יש לכם בסיס איתן ממנו אתם יכולים לצאת לעולם ולהמציא את עצמכם מחדש. הרצון שלכם להתפנק ולקבל חיזוקים מהסביבה יתגשם, לפחות בחלקו, אולם עליכם לתרום את חלקכם. טיפ: “הרצון- אנושי. הסבלנות – תכונה אלוהית”, כלומר: עליכם לחכות לזמן המתאים. מה שאתם צריכים בחיים יגיע אליכם בעיתוי הכי נכון עבורכם.


ראשון עד שלישי: האגו שלכם רגיש מידי ואתם נפגעים מכול מילה שנאמרת. חבל. קחו כמה שעות לנוח ולהתאושש ואחרי כן תראו שהכול יראה לכם אחרת לגמרי. איפה אופטימיות הטבעית שלכם? קחו בחשבון כי ישנם זמנים בחייו של אדם בהם רצוי שיקריב קורבן כלשהו במטרה לנצל את ההזדמנות העומדת בפניו. נראה שאתם נקלעים למצב לפיו נוצר קשר עם האדם הנכון, אך לא בעיתוי הנכון. אם אינכם רוצים להיפגע, כדאי שתמשיכו בדרככם.

רביעי עד שבת: בשלב זה, כאשר הרוחות סביבכם סוערות, מוטב להקשיב בלי להגיב. מעורבות רגשית רק תפריע לכם להיות אובייקטיביים ולפעול בהיגיון. אדם מבוגר שלמענו אתם מוכנים לעשות הכול, מעוניין לחסוך מכם את כול העבודה הקשה. טיפ: לזרום עם מה שיש. מצאו דרך ביניים לשלב בין הדרוש ובין החיים הפרטיים שלכם. בילויים בשעות הערב יכולים להוות דרך מצוינת לפרוק מתח.


ראשון עד שלישי: בימים אלה תפגשו מספר אנשים שיגלו בכם עניין מיוחד. הרצאה או סדנה שתשתתפו בה תעורר בכם רצון לבדוק נושא חדש. עם כול ההתלהבות שלכם- נא לא לפעול בספונטאניות עיוורת. תבדקו לעומק. בתחום העבודה, אתם קצת מחפפים לאחרונה והגיע הזמן שתיקחו את עצמכם יותר ברצינות. שימו לב לעובדה כי אדם רוחני מסייע לאלה הזקוקים לעזרתו. בצניעותו הוא מסתלק ונעלם מייד עם תום העבודה מבלי לצפות לגמול כלשהו.

רביעי עד שבת: אתם עסוקים בחשבון נפש ומספר מסקנות שהגעתם אליהן, מעוררות אצלכם חששות. מעבר אל מקום חדש כורך בתוכו הוצאות והסתגלות מחודשת ולא בטוח שאתם מוכנים לוותר על העצמאות שיש לכם עתה, גם היא מספקת אתכם רק באופן חלקי. המצב אכן סבוך למדי ועושה רושם שאין זאת תקופה מתאימה לשינויים דרסטיים. אולי יש לכם תחושת דז’ה-וו ? מתי בפעם האחרונה הייתם בדיוק באותו מצב?


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן אופטימי. אחרי תקופה של ניסיונות התקרבות עקרים- אתם מגיעים להרגשה של אינטימיות מבורכת עם האדם הנכון . בא לכם ליהנות ולחגוג ואתם נהנים משיתוף פעולה פורה. תנו לעצמכם לזרום. בכלל, פרק זמן זה הוא עיתוי מתאים להקדיש לשיפור איכות החיים ולזמן איכות אהוביכם. קחו בחשבון כי גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים. כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות.

רביעי עד שבת: אתם עומדים להיות מופתעים. ביקור בו תגררו לשיחת נפש יביא לשיתוף פעולה עם אדם שאתם פשוט מעריצים. חשוב שתראו התלהבות גם אם אינכם בטוחים לגמרי שתלכו עם זה עד הסוף. בשלב ההתחלתי דרושה בדיקה וזה צריך להיות מובן לכול הצדדים, לכן כדאי שתוודאו כי הצד השני מרגיש בדיוק אותו הדבר. מה שתבקשו- זה מה שתקבלו. נסו לתקשר בצורה הכי ברורה שרק אפשר מבחינתכם.


ראשון עד שלישי: צפויה התפייסות עם אדם שלא הייתם איתו בקשר זמן רב. הצד הנעים והרך מאפשר התפתחות קשרים חברתיים מצוינים. אין לכם מה לדאוג לגבי מצבכם הכלכלי. צפוי שיפור בקרוב. יש לכם את הכישרון והאינטליגנציה להתאים את עצמכם למצבים משתנים בתחום העבודה. אז עוד מאמץ קטן ואתם על הסוס. מאידך, כדאי שתדעו כי אדם רוחני שומר על כבודו והגינותו לכל אורך הדרך ואינו משנה את אופיו גם בנסיבות קשות. כך הוא זוכה בהערצת הסובבים אותו.

רביעי עד שבת: אתם צפויים לבלות חלק ניכר מזמנכם בנסיעות ארוכות, אך אל תשכחו להקדיש זמן למנוחה. סיטואציה שתתרחש במקום העבודה תגרום לכם להתעורר ותפתח עבורכם אפשרויות חדשות. שדרגו את הקשר שלכם עם הבוס. ארוחת צהריים משותפת עשויה להועיל יותר מכול ‘שיחה רצינית’. נראה כי אנשים מהעבר הרחוק עדיין מנהלים אתכם. כדאי לבדוק איך אפשר לשנות את הדפוסים המובילים לפספוסים.


ראשון עד שלישי: מצב הרוח הרומנטי שנחת עליכם גורם לכם להיות מקסימים יותר מתמיד. בקצב הזה אין לאף אחד צ’אנס לעמוד בפניכם. פרויקט חדש שאתם מתכננים עומד לקרום עור וגידים בעזרת אדם שצץ ממרחקים. אל תתנו לאנשים רודפי בצע לתפוס טרמפ אחרי שאתם טרחתם והכנתם את הקרקע לעסקה רווחית. הסבירו להם כי אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם.

רביעי עד שבת: ההכרה שלכם בגורמים הפנימיים המניעים אתכם, עלולה ליצור אצלם מבוכה ואפילו בלבול מסוים. קבלו את העובדות כפי שהן, לטוב ו-לקצת פחות טוב. במקביל- חפשו דרכים לצמצם ולמזער נזקים. התרחקות מאנשים שלא מעודדים אתכם להבנה פנימית, הכרחית בשלב זה. התייחסו לדברים ביתר קלילות. אין ספק שתוכלו להסתגל לדרך החדשה בהנאה ובכיף במידה ותשמרו על ראש פתוח.


ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם מרומם ועליכם להקפיד לא לתת לאף אחד לקלקל לכם. הקדישו חלק מהזמן לעצמכם לפינוק ולהתרגעות. אתם מצליחים להתמודד עם עומס עבודה בגלל שאתם מאושרים ממש. תסמכו על עצמכם והיו אופטימיים בקשר לעתיד. על תחששו להטיל משימות שדורשות אחריות על בני משפחה. האצלת סמכויות זה עניין מבורך. הגשמה של מטרות גדולות נעשית תוך כדי התקדמות ונחרצות. במצב של נסיגה, ניתן להגשים עניינים פעוטים בלבד.

רביעי עד שבת: חברים טובים מפתיעים אתכם. אתם שופכים את הלב ומצפים לסימפטיה אך יש מי שמעדיף לתפוס מרחק. אין לכם סיבה להיעלב. תבדקו אם אתם הייתם זמינים עבורם במצב דומה. מודעות אישית תסייע לכם ‘לקחת פיקוד’ מחדש. בינתיים כדאי לחשוב פעמיים מדוע העניינים החשובים באמת, לא בדיוק מתקדמים. את הסוגיות הקשורות לחברים שלכם תוכלו לברר בפעם אחרת.


ראשון עד שלישי: מילת הקסם לפרק זמן זה היא טאקט. אתם מעירים כלאחר יד הערה שגורמת להתלקחות קונפליקט לא צפוי. עליכם להקפיד לחשוב קצת יותר לפני שאתם פותחים את הפה. אל תצפו מאחרים להקשיב לכם ולעשות כרצונכם לאחר שאתם בעצם יורדים עליהם. מישהו מבני הבית זקוק לתמיכה ותשומת לב. נסו לעשות שימוש ברעיון אשר לפיו אדם רוחני לא מתלונן כאשר שורר מצב של התנגדות, אלא אף משתמש בו על מנת לחזק את עצמאותו.

רביעי עד שבת: עליכם לשמור על דיסקרטיות, בעיקר בכול הנוגע לענייני עבודה. בשלב זה קשה לדעת בוודאות אם האווירה החשדנית הינה תוצר לוואי של האנרגיות שמפזרים אנשים שסובבים אתכם, או פרי דמיונכם. בכול מקרה, עליכם לגלות ערנות ולשמור על רוגע פנימי. המסר שאתם מקבלים שונה לחלוטין מהעובדות שאתם צוברים בשטח ועד שהמצב יתבהר, מוטב להחזיק מעמד במקום הנוכחי.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב לרומנטיקה ואינטימיות. מתאים במיוחד לצאת החוצה לפיקניק, שייט או הליכה ממושכת על שפת הים. למרות שבדרך כלל זה לא ממש הסגנון שלכם. יוזמה ברוכה מגיעה מבן המין השני בצורת הזמנה שלא ניתן לסרב לה. המהלך המפתיע מותיר אתכם פעורי פה ולמרות זאת אתם מוצאים את עצמכם נהנים מבילוי לא שגרתי. מאידך, כדאי שתפנימו כי רגליים חזקות הינן הכרחיות אמנם בביצועה של כל משימה, אך עדיין הכוח השכלי חשוב יותר.

רביעי עד שבת: אתם מאמינים שיש לפעול בשיטת “המטרה מקדשת את האמצעים”. יחד עם זאת חשוב שתיקחו בחשבון את הנסיבות המשתנות. הגישה של “אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם”- לא תמלא את הציפיות שלכם לאורך זמן, גם אם יש לכם כוונות טובות. סכסוך עם אדם קרוב עלול להתלקח בדיוק על רקע זה. אינכם יודעים איך לפתור את המשוואה? היעזרו באיש חכם! בינתיים הימנעו מבלגנים.


ראשון עד שלישי: אתם מרגישים בגלים של אנרגיות חיוביות ואין מצב שתישארו בבית גם אם הפרטנר שלכם יתחנן. אתם חייבים לצאת ולפרוק עודפים כדי לא להתפוצץ. גם ככה נראה לכם שוויתרתם בזמן האחרון יותר מידי. מי שייצא לבלות, כמעט בטוח שלא יסיים את הערב לבד. אל תוותרו על ערבים נהדרים בשביל אף אחד. דעו כי אדם רוחני אינו מתייאש לעולם ואינו מניח לנסיבות חיצוניות להפריע לו בביצוע משימותיו. הוא יודע כי רק הוא עצמו אחראי לגורלו.

רביעי עד שבת: אתם מוגדרים כטיפוסים ספונטאניים ואכן זה חלק מן הקסם האישי שלכם. יחד עם זאת, אי אפשר לחיות לנצח בעולם הדמיון והסְמוך. מומלץ לעשות כול מה שביכולותיכם כדי להבטיח את העתיד ולא למצוא את עצמכם עומדים בפני ‘שוקת שבורה’. זה לא אומר שאתם צריכים להתיישב ולהתחיל לדאוג. להיפך! התכנון המוקדם ימנע מכם סערות נפש מיותרות.


ראשון עד שלישי: לפעמים אתם חושבים שאין גבול ליכולות שלכם ולעיתים נראה לכם שכול משימה ולו גם הקטנה ביותר היא יותר מידי. תחילת השבוע הזה היא מאותן תקופות בהן אין לכם כוחות נפש לעשות את מה שנחוץ. נסו לשמור על פרופיל נמוך ואל תעשו את מה שאינו חיוני בהחלט. אל תתנו לאנשים שכוונותיהם זדוניות, להתערב לכם בחיים. עזרה הדדית בין אנשים היא אבן היסוד להצלחתכם. אל תהססו לפנות אל שותפויות ועבודת צוות.

רביעי עד שבת: בכול הנוגע לאנשים זרים הנכנסים לחייכם, היו זהירים וגלו מחויבות ונאמנות כלפי הקרובים לכם. עמדתכם האיתנה והיציבות שאתם מפגינים יקבעו את השתלשלות העניינים לטובתכם. החיוניות שמאפיינת אתכם בדרך כלל, נמצאת בסימן ירידה ואתם חוששים במידה מסוימת לקחת על עצמכם פרויקטים חדשים. השקיעו יותר זמן בתכנון מאשר בעשייה. במקביל- תעבדו על הביטחון העצמי שלכם.


ראשון עד שלישי: האמת היא שיכולות להיות לכם לא מעט סיבות לתלונות אבל אתם בוחרים להסתכל על חציה המלא של הכוס וטוב שכך. מצב הרוח טוב ואתם מרגישים שיש לכם על מי לסמוך ואתם לא לבד במערכה. אתם זקוקים לפסק זמן אבל לו”ז עמוס לא מאפשר. התאזרו בסבלנות. קחו בחשבון כי אדם רוחני פונה לאחרים כדי שיסייעו לו, אך אם הם אינם נענים – הוא חייב לבצע את המשימה בכוחות עצמו.

רביעי עד שבת: תהיו מציאותיים ואל תתפתו להרפתקאות שנראות על פניהן כהצלחה בטוחה. “לא כול הנוצץ- זהב הוא”, והרי הניסיון שלכם, בעיקר עם בני המין השני, מוכיח שטוב להיזהר מאשר להצטער. השקיעו יותר מהרגיל ונצלו את הנתונים הטבעיים שהתברכתם בהם, בכול המובנים. עליכם לבחור את המטרה ולהתכוונן אליה. טיפ: איזון בין הרצוי והמצוי. הלהט שלכם להצליח יבטיח שזה בדיוק מה שיקרה.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?