תחזית אסטרולוגית שבועית 3-9.3.2023

ראשון עד שלישי: יופי של תקופה. נכון שלמען האהבה אתם מוכנים לעשות כמעט הכול, אבל כשהדברים באים לכם בקלות ובטבעיות, אתם חשים בהתרוממות רוח של ממש. מפגש מקרי גורם לכם להתרגש. אדם מקסים פורץ לתוך החיים שלכם בסערה ואתם מרשים לעצמכם להתלהב ולגלוש על ענן של רומנטיקה. קשה לכם לשלוט ברגשות על ידי ההיגיון. לא נורא. מותר להיסחף לפעמים.

רביעי עד שבת: אם אתם רוצים לעבור את הימים האלה בשלום, מוטב לכם לשמור על פרופיל נמוך עד כמה שהדבר אפשרי מבחינתכם. יכול להיות שתסתובבו כל הזמן עם פרצוף חמוץ אבל העיקר הוא לא להתבלט יותר מידי. זה נכון גם לתחום הקריירה וגם בתחום האישי. משום מה, אתם מצליחים להרגיז כמעט את כל מי שבא אתכם במגע.


ראשון עד שלישי: כדאי לדכא את הדחפים שיש לכם לנהנתנות ולבילויים. אתם נמצאים בעיצומו של פרק זמן עמוס שלא מאפשר לכם הרבה זמן פנוי ובוודאי לא השתוללות ופריקת עול כפי שבא לכם. חכו לסוף השבוע, כי רק אז תוכלו לתת דרור לחלומות הפרועים שלכם להתגשם. בן/ת הזוג משתפים פעולה. צפויה אווירה רומנטית. גישה אמיצה ונחרצת תנחיל לכם הצלחה, אל תתקפלו בפני ומפני הסובבים אתכם.

רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן שקט. סוף סוף תחושה של שלווה. אתם משקיעים הרבה אנרגיה בנושא הזוגיות ובהחלט יש תוצאות בשטח. הפתיחות והקלילות בה אתם מתייחסים לאירועים, מביאות לשינוי גם אצל אנשים אחרים שאיתם אתם באים במגע. מקומכם במערכת המשפחתית הרחבה מתבסס לאחר שיזמתם פעולה לאיחוד וקירוב לבבות. עיתוי זה הינו נפלא להצלחה במעשים הדורשים אומץ לב.


ראשון עד שלישי: גרמי שמיים מסתוריים מעוררים בכם יצרים רדומים. שומה עליכם לנהוג באיפוק ובסבלנות למרות שבא לכם להתפרץ. רגשות חוסר המנוחה והתוקפנות מדבקים. פתאום אתם מוצאים את עצמכם בעין הסערה כאשר כל מי שסביבכם מעוצבן ואף אחד לא מבין מה בעצם קורה. עליכם להיזהר שהקונפליקטים שהתחילו כאילו מכלום, לא יצאו מכלל שליטה

רביעי עד שבת: אתם פותחים את עצמכם לאפשרויות חדשות בתחום החברתי. מתחילה לממש את עצמה התוכנית שלכם להפוך להיות מוקד משיכה שאליו מתנקזות הפעילויות החברתיות. היוזמה שאתם נוקטים כדי לרכז סביבכם אנשים, מניבה פירות. התוכנית לסוף השבוע קורמת עור וגידים. אם לא יקרה שום דבר דרסטי שישבש את מה שתכננתםצפוי לכם פרק זמן מסעיר. צפויים לכם שפע ופריון, תפילה אמיתית וכנה תעניק לכם את שחפצתם בו.


ראשון עד שלישי: ייתכנו שיבושים שונים ומשונים. הבלגן נרגע לקראת יום שלישי. בעזרת כושר האלתור שלכם, אתם מצליחים להתגבר על המכשולים ולבצע את המטלות היומיומיות ללא דופי. אין לכם הרבה סבלנות לאנשים שמחפשים את קרבתכם ואתם עלולים למצוא את עצמכם מגיבים בחוסר נימוס מופגן ואפילו בתוקפנות. על מנת לא ליצור מצבים לא נעימים, כדאי שתסבירו את עצמכם.

רביעי עד שבת: צפויה לכם אנרגיה קוסמית חמימה ונעימה. ההרגשה שלכם משתפרת. אתם מרגישים שהחיים מחייכים אליכם. תנו לדברים להתגלגל ואל תעשו החלטות גורליות. בניגוד למקובל לחשוב, רצינות ואחריות הן שתי תכונות שאתם דווקא מפריזים בערכן. זה לא אומר שעליכם לפרוק כל עול ולהשתולל, אבל כדאי למצוא גם קצת זמן להשתובב. לדוגמה, להסיר את החליפה, לנעול את נעלי ההתעמלות ולצאת לפארק הסמוך.


ראשון עד שלישי: עול האחריות אינו קל עבורכם. עם זאת, אתם עומדים בהתחייבויות שלקחתם על עצמכם. הצלחה בפרויקט בעבודה גורמת לכם להרגשת סיפוק ונחת, למרות שעבדתם יותר מידי קשה ואתם מרגישים את הלחץ. לאחר שהצלחתם להוכיח את עצמכם, מותר ורצוי להעמיד את הדברים על דיוקם. גלו אסרטיביות ואמרו את מה שיושב לכם על הלב. זו תקופה ברוכה עבור הציירים והמוסיקאים שביניכם, בשורות טובות מתנגנות בדרך אליכם.

רביעי עד שבת: הרקיע משפיע עליכם אנרגיה בעלת אופי תקשורתי, חינני ומקסים: צפוי לכם פרק זמן שובב. צפויה נסיעה מוצלחת בענייני עבודה. בעניינים אישיים, יש מי שמעיר לכם המון הערות. אתם לא צריכים לנסות להוכיח לאף אחד שום דבר. מצד שני, אסור לכם להעלות לשיחה נושאים שמהווים טאבו בבית, לפחות לא בימים אלה. שמרו על אווירה נינוחה. הרפו מהצורך שלכם להיות צודקים.


ראשון עד שלישי: אתם מרגישים אופטימיים במיוחד לאחר תקופה לא קצרה של דכדוך מלנכולי. יש לכם הרגשה טובה ותחושה של הזדהות ברורה עם הדברים שאתם רוצים להגשים לבצע. אתם מחדשים קשר עם מישהו שהיה איש סודכם בעבר. החלטה לצאת לבילויים לא שגרתיים, הינה צעד נבון. הרשו לעצמכם לנהוג בצורה לא שגרתית, גם אם יהיה מי שירים גבה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן בו אתם מתעודדים כתוצאה מאנרגיה נפלאה הזורמת אליכם. משימות חדשות בתחום האישי עולות על הפרק. נדמה שאין לכם רגע אחד של מנוחה. עליכם לנסות ולהשיג קצת שקט בתוך קלחת העשייה. נסו לצחוק ביחד כדי לגרום להתפוגגות המתח המצטבר בבית. במקביל המשיכו לעבוד במרץ, העיקר שלא תפסיקו את המומנטום.


ראשון עד שלישי: האנרגיות המגיעות אליכם מן הכוכבים, עלולות להתיש. אתם חשים עייפות והיה טוב אילו הייתם יכולים לצאת לחופשה קצרה. תחושה של ערפול יורדת עליכם וקשה לכם להתרכז ולהתמקד. הדרך הטובה והפשוטה ביותר לנער את המצב היא לצאת לפעילות לא שגרתית עם מכרים חדשים. טיול גיפים או אופניים יכולים להיות אופציה נהדרת גם אם תצטרכו להמתין לסוף השבוע. לפחות יהיה למה לחכות

רביעי עד שבת: צפוי לכם פרק זמן רומנטי. מי שנמצא במערכת יחסים עלול למצוא את עצמו מוציא סכום כסף גדול על קניה לא מתוכננת. לפנויים בחבורה, זה עיתוי מתאים לממש רעיון רומנטי של העמקת קשר עם דמות שגורמת לכם לריגושים. תעזו להציע הצעה נועזת. תיתכן דחייה אולם הסיכוי לכך נמוך ביותר. בכל מקרה, הכינו אסטרטגיה מתאימה שתאפשר לכם להיחלץ מהמבוכה בצורה אלגנטית, אם יהיה צורך בכך.


ראשון עד שלישי: נדמה לכם שהאהבה מסוגלת לרפא הכול ואתם די צודקים בעניין זה. אחד מבני המשפחה זקוק מאוד תשומת לב ועידוד ואתם מצליחים בעזרת שפע של נתינה ופינוקים לשפר את מצב רוחו ללא היכר. הצעד הזה הכרוך בהתנתקות מהבעיות האישיות וחלוקת סימפטיה ואמפטיה לאחרים, גורם לכם להרגשה טובה. המשיכו כך ותצאו מחוזקים שבעתיים.

רביעי עד שבת: אתם סופגים עתה אנרגיות נפלאות המגיעות אליכם הישר מכוכב יופיטר. צפוי לכם פרק זמן חלומי. אתם מרגישים אסרטיביים במיוחד וכך הופך לו השבוע הזה לעיתוי מוצלח כדי להיפטר מכל מיני טיפוסים מעיקים שצברתם סביבכם בזמן האחרון. אתם עומדים לגלות תחומי עניין חדשים וטוב שיתפנה לכם קצת זמן חופשי. בכלל, אתם נמצאים על פרשת דרכים וייתכן שתצטרכו לעשות סינון רציני בין מכריכם.


ראשון עד שלישי: עיתוי נהדר לבילויים. ההספקים שלכם גבוהים באופן מיוחד, מה שמפליא לאור העובדה שאתם סובלים מעייפות פיסית. מה שממלא אתכם מרץ, לפחות מבחינה נפשית, היא היכולת לעזור לאחרים בבעיות בתחומים שבהן אתם מתמצאים ובקיאים. טוב הלב שלכם והנתינה באים לידי ביטוי במלואם. הראיה האופטימית מצד אחד והעידוד מצד שני, הופכים אתכם ליועצים אידיאליים.

רביעי עד שבת: צפויים לכם קטעים מאתגרים. אתם עסוקים עד מעל הראש ואם תעצרו לרגע, המחשבות רק יעשו לכם רע על הלב. נראה שזה המצב ואתם נעשים פתאום מודעים לעובדות. מישהו בסביבה הקרובה מנצל את טוב ליבכם וכדאי שתלמדו לשים גבולות, מכיוון שזה בא על חשבון אחרים שמתמרמרים ובצדק על ההזנחה. אנשים ינסו לכפות עליכם את אשר נראה בעיניהם כנכון וצודק, אך לכם מומלץ לדבוק בעקרונותיכם.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שעיקרו עיסוק בכספים ותכנון הסכמים עסקיים. התפנות לעניינים האישיים החשובים באמת, מביאה לכם תחושה של עוצמה וכוח. יש לכם הרגשה טובה בקשר למה שאתם עושים. אתם מרוכזים בעצמכם. התמיכה שאתם מקבלים עוזרת לכם לעבור את השלב הנוכחי שאינו קל עבורכם. החלק הפרקטי באישיות שלכם פועל שעות נוספות.

רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן חביב למדי. קחו לכם כמה שעות זמינות לבילוי רומנטי שדרוש לכם כמו אוויר לנשימה. היצירתיות שלכם תעזור לכם למצוא את הדרך לרגעי החסד. בקשר לעבודה? שלא כהרגלכם גלו יותר אסרטיביות והשמיעו את קולכם ברמה- יהיה מי שיקשיב. אל תחושו רגשי אשם בשל שאיפתכם לזכות בהגנה ובביטחון. ייתכן שאתם נכנסים לתחום שקצת גדול עליכם. זה לא שאין לכם את הכישורים הדרושים, אלא את הניסיון.


ראשון עד שלישי: צפויה נסיעה ארוכה במהלכה אתם עתידים לפגוש אדם מסקרן שאתם מנסים לעזור לו. נראה כי למרות הקשיים תצליחו להגיע לתוצאה משביעת רצון. אתם מלחמים כדי לקדם אינטרסים של מישהו אחר וכלל לא בטוח שמעריכים את מה שאתם עושים. כדאי לקיים שיחה בין הצדדים הנוגעים בדבר ובמידת האפשר תוציאו את עצמכם מהסיטואציה המעיקה.

רביעי עד שבת: הרקיע מרעיף עליכם אנרגיה מהסוג ההרפתקני והמהמר. כל מה שקורה מסביב הוא בעצם לטובתכם, גם אם הדברים אינם נראים כך ממבט ראשון. אופציות ואפשרויות חדשות נפתחות בפניכם. יש לכם לא מעט עומסים אבל תוכלו להתגבר עליהם אם תצליחו להרים במקצת את רמת האנרגיה הירודה לאחרונה. אתם חייבים לתרגל באופן קבוע פעילות גופנית!


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתוח. אתם מוצאים את עצמכם במצב של עימות מול מישהו שאיתו יש לכם עניין מובהק לשמור על שיתוף פעולה עסקי. הדבר גורם לכם לעוגמת נפש רבה. קשה לכם לעמוד בלחץ מכיוון שברור לכם מהו הסיכון הכספי שבעניין זה. נסו לגייס את החושים הטבעיים שלכם כדי לחמוק בשלום מן המלכודת. הפעילו את כישורי התקשורת והדיפלומטיה. הסיכוי להצליחגבוה.

רביעי עד שבת: גזרת מזל טלה סופגת עתה אנרגיה וויטאלית הישר מן הרקיע. עליכם להקפיד ולשמר את העוצמה הפנימית. כדאי לתרגל מדיטציה או לעסוק בפעילות אחרת שתחבר אתכם לילד הפנימי השואף לצאת לעולם ולהצליח בגדול. אתם מרוכזים בעניינים האישיים שלכם ואין לכם את הסבלנות לאנשים אחרים, במיוחד כאלה שרוצים לנצל אתכם לצרכים הפרטיים שלהם. גלו יותר אסרטיביות.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?