תחזית אסטרולוגית שבועית 24.2-2.3.2023

ראשון עד שלישי: אתם קצת הולכים לאיבוד מבחינת הרגשת היציבות והביטחון, במיוחד בכל הקשור לעבודה. קצר בתקשורת גורם לכם לפקפק במעמדכם ופתאום אתם בכלל לא בטוחים מה קורה מסביב ואילו רוחות רעות רוחשות מאחורי הגב. בתחום האהבה, אתם צריכים להתאוורר. זה לא הזמן להתחיל מערכת חדשה הדורשת השקעה רגשית.

רביעי עד שבת: אסור לכם להתעלם מרמזים המגיעים אליכם מהסביבה הקרובה. אנשים קרובים מנסים להעביר לכם מסר אולם אתם מתעקשים ללכת בדרך שבה החלטתם. שווה להקשיב קצת יותר טוב לנאמר מסביב. יתכן כי בכול זאת אתם טועים. נסו ליישם את חוסר השקט הפנימי בפעילות פיסית כגון ריקוד. גם אם אתם חווים תקופה שפופה קמעה, הרי שיכולת ההתחדשות שלכם גדולה מכפי ששיערתם.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא קרנליאן. מגביר ומעצים את כוח המשיכה כלפי בני המין השני. טוב לצבירת אנרגיה חושנית וסקסואלית. נפלא עבור כל מי שחפץ להתבונן בהילה האסטראלית של בני האדם. גביש המביא מזל לאנשים העוסקים בתגליות ובהמצאות.


ראשון עד שלישי: ניהול נכון דורש אמביציה אישית חזקה וחריצות. אתם יודעים את זה אך לא תמיד מיישמים. איך שהוא אתם נוטיםלהתעייףבאמצע הדרך ועובדה זאת עלולה להכשיל אתכם מול אנשים פחות מוכשרים אך בעלי יכולת התמדה גבוהה יותר. אדם אשר בשמו מופיעה האות מם בא אליכם עם דרישות שלא נראות לכם הגיוניות. אל תהססו להביע את דעתכם.

רביעי עד שבת: אדם שאינו נוהג להחמיא לכם עלול להתכעס על מישהו אחר שאינו שוכח להחמיא. עשו את מה שעושה הכי טוב לדימוי העצמי שלכם. אתם חווים קושי בהעלאת המוטיבציה. נראה שאתם זקוקים למנוחה ולפסק זמן. לא בטוח שתוכלו ליישם את הצורך הזה במיידי, אבל ראוי שתיקחו בחשבון את עצמכם. יש לעשות זאת בהזדמנות ראשונה.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא סרפטיין. גביש ירוק. מעניק הגנה מפני הכשות, נשיכות ועקיצות של זוחלים ורמשים. טוב במיוחד עבור אלה השמים פעמיהם אל הגונגלים של ברזיל, או הסוואנות של אפריקה. מומלץ ליוצאים אל האזורים הטרופיים. מפגיש את האדם עם דמויות מרתקות. יוצר היכרויות מפתיעות במקומות לא צפויים.


ראשון עד שלישי: אדם חביב יעזור לכם להיפטר מלחץ נפשי. זו תקופה בה אתם זקוקים לאוזן קשבת שתאפשר לכם לפרוק מן הלב. תחום רוחני כלשהו עוזר לכם להתחבר עם האני הפנימי שלכם. ייתכן שתצטרכו להשקיע כסף כדי לקנות את הידע הזה. עליכם לקבל על עצמכם את צו השעה ולהפנים את העובדה שזהו זמן לפעילות אינטנסיבית ולהגשמת תוכניות תכליתיות.

רביעי עד שבת: במרוץ אחר המטרות שלכם ובמיוחד הגבוהות שביניהן, אתם מתעייפים לעיתים. בימים אלה יתכן שתרגישו חולשה ודכדוך ולא תדעו למה. אורח החיים שלכם לחוץ וקשה לכם להתמודד עם חיי החולין והשגרה. תכננו חופשה שקטה בהקדם האפשרי. זה בהחלט אפשרי אם רק תפנימו ותחליטו שמותר גם לכם ליהנות.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא יולקסייט. מינרל בעל גוונים של לבן אפור. מפורסם ביכולתו לפרק לגורמים כל בעיה שממבט ראשון מותירה רושם של קשה ומורכבת. טוב במיוחד עבור אנשים שלא ניחנו ביכולת הפשטה. מצוין עבור אנשים המעניקים צורה למופשט, כגון. פסלים ומעצבים. אבן חובה במשרדם של אדריכלים. מומלץ במיוחד למעצבי תכשיטים.


ראשון עד שלישי: קשה לכם קצת ואתם זקוקים למישהו שידרבן אתכם לעשייה. זה פרק זמן בו אין לכם יותר מידי אנרגיה ולא נורא אם תשמרו על פרופיל נמוך ותשאירו משהו להמשך השבוע. למרבה הפליאה, דווקא פסק הזמן שתיקחו במהלך יום שני עשוי להפוך את הקערה על פיה. יתכן מאוד שכבר ביום שלישי תחושו צורך לצאת לבילוי.

רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן רגוע במיוחד. אתם מרגישים שלמות פנימית והשלמה עם מה שמתרחש אצלכם בחיים כרגע. נראה שעליכם לעשות חושבים ולהתמקד במטרה מסוימת במקום לירות לכל הכיוונים. האמת היא שהכי מתאים לכם לחיות בלי מסגרת, לזרום בצורה חופשית וליהנות מאורח חיים נהנתני, אבל אתם מבינים שזה ממש לא מתאפשר כרגע. דחיית סיפוקים היא משימה לא קלה.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא סודליית. האבן משפרת את מצב הרוח, משעשעת את הנפש ומעוררת את חוש ההומור. עוזרת ומרגיעה. מסייעת לאדם לקחת את עצמו בפרופורציות הנכונות, ומונעת מצבי דיכאון וחרדה. לעונד אותה מובטח חיוך רחב. מגינה מפני מחלות, משפרת את המערכת החיסונית ומעניקה בריאות ואריכות ימים.


ראשון עד שלישי: אתם מנסים להתחבר לאדם שצורת המחשבה וגישתו לחיים שונות מאוד משלכם. יש צורך לשקול מחדש את מידת ההתאמה ביניכם ולא להיכנס לתוך מלכודת של התאהבות באדם לא מתאים. אתם ממש רוצים להגיע אל המנוחה ואל הנחלה אבל לא בטוח בכלל שהדבר יתאפשר בקצב המהיר שאימצתם. סבלנות! חכו ותראו שזה ישתלם, למרות שכרגע אתם מלאי כעס ותסכול.

רביעי עד שבת: נושא שנוי במחלוקת שמעסיק אתכם מזה זמן מה, שוב עולה לדיון. עימות או ויכוח צפויים להתפתח עם מישהו שאתם עובדים איתו. אתם מתלהבים מאדם שכה שקוע בעיסוקיו המקצועיים עד שאין לו פנאי להקדיש לעצמו. אתם יכולים להיות אלה שתוציאו אותו מזה. זה הזמן לבחון מחדש את הוצאותיכם ולנהוג בחסכנות, גם אם הפיתוי לבזבזנות הוא גדול.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא אוונטורין. נציץ המסייע לכל אחד מאיתנו לאזן בין הכוח הנקבי אשר בו לבין הכוח הזכרי. מעניק דחיפה ליצירתיים, אך מייצב ומאזן את אלה אשר נפשם מבקשת להיתלש ולרחף. מגביר את כושר העמידה, כמו גם את האסרטיביות וההחלטיות. מעניק עוצמות פיסיות, כמו גם אנרגיה מן הסוג הכריזמטי.


ראשון עד שלישי: השאיפות, הדעות והגישה שלכם לחיים שונות מאלו של רוב האנשים ולא פלא שקצת קשה לכם בזמן האחרון. החוכמה היא לא להלעיט את כל מי שאתם פוגשים בפילוסופית החיים שלכם, על ההתחלה. שום דבר לא בוער. זורמת אליכם אנרגיה המעודדת התנהגות הרפתקנית. אתם פועלים בצורה נכונה למרות שלעיתים יש לכם נקיפות מצפון. תחושות וקולות פנימיים סותרים גורמים לכם לחוש בחוזקה של ההתלבטות הפנימית.

רביעי עד שבת: אתם בהחלט מצליחים להתעלות מעל שיקולים כלכליים שבעבר הכתיבו לכם יותר מידי. הפעם נראה כי החלטתם לנקוט בטקטיקה שונה מהרגיל כדי לא לעבור גרסה נוספת שלאותו הדברשכבר עברתם אותו. קצב החיים המסחרר הופך להיות רגוע לאחר שקיבלתם החלטה להוריד את הטורים ולהקדיש בכל יום זמן קבוע לעצמכם. פעילות חדשה כגון ביקור קבוע בחדר כושר או בקבוצת לימוד יתרום לכם רבות.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא סיטרין. אבן צהובה שהייתה מקודשת לעמים הקלטיים ולסקוטים. האבן מיטיבה במיוחד עם אנשים בעלי נטיות רוחניות הזקוקים לעוגן כלשהו בעולם החומרי, שאם לא כן הם פשוט ילכו לאיבוד. אבן אשר טוב לשאתה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים.


ראשון עד שלישי: אתם עלולים להתקנא בסיפוריו של שקרן מצוי. בעיקר כדאי לכם לחשוד בתיאורים העוסקים בגובה שכרו והישגיו. היזהרו משרלטנים המציגים עצמם כידענים ובעלי סמכות. אנרגיות מבלבלות מולידות בכם נטייה ליפול אל מלכודותיהם. הדרך אל העושר והאושר רצופה בפרטים קטנים, אל תנסו להגיע אליו בעזרת קיצורי דרך.

רביעי עד שבת: אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים מעצמכם וגם מאחרים. אם הייתם יכולים להתפשר קצת, הייתם חוסכים מעצמכם המון עוגמת נפש ומעלים את הפופולאריות שלכם בסביבה הקרובה. במקום לנסות לשנות את הכול רוב הזמן, היה טוב יותר לפצל את המטרות שלכם לחלקים קטנים יותר.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא צרוייט. סגולה לילך, נמצאת ברוסיה. מעניקה רגשות רוחניים שלא מהעולם הזה, מטהרת ומרפאה. עוזרת לאדם להתחבר עם הניצוץ האלוהי שבתוכו. טובה במיוחד עבור אלה המבקשים לפתוח את העין השלישית“. משרה על העונד אותה מעין משב רוח של נדיבות וטוב לב. מומלץ להעניקה לאנשים שאינם מוכנים לחלוק את עצמם עם זולתם.


ראשון עד שלישי: כדאי שתשברו את הקרח מול אנשים שאתם מחבבים גם אם הדבר כרוך בתקרית קטנה. הכול עדיף מאשר דממת האלחוט שהשתררה ביניכם. על מנת לשפר את המצב כדאי לתכנן מספר צעדים ולא לירות מהמותן חד פעמית. החושניות שלכם פועלת לטובתכם. עד יום שלישי צפויה התפייסות מענגת.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מורכב ומסובך. הדברים שאיתם אתם צריכים להתמודד אינם קלים אבל הרבה תלוי בגישה שלכם. אתם מבקרים אדם ששמח מאוד לראותכם אך אינו יכול להפגין את רגשותיו בגלוי מסיבות שונות. אל תנתחו את המצב באופן נוקשה ופשטני. למדו להתפשר. נראה שאתם מתמודדים עם מעצורים רגשיים, אך כדאי שתפקידו את ליבכם בידי אדם שלא ינצל זאת לרעה.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא אמזונייט. רבדים מטריפים של מינרלים ירוקים. מביאה את האדם לחשיבה ברובד גבוה במיוחד של מודעות עצמית. עוזרת לאדם להטעין את מצבריו הפיסיים והנפשיים, ולכן נוהגים להעניקה לכל מי שאיבד מן האנרגיות שלו.


ראשון עד שלישי: חולפת תחושה שהייתה ככהככה. החל מיום שני משתנה ההרגשה לכיוון חיובי במיוחד. אתם מצליחים לבצע משימה שדחיתם זמן רב ונוכחים לדעת שרמת הקושי הייתה פחותה בהרבה מכפי ששיערתם. שיחה חיובית מביאה בכנפיה אפשרות לרווח כספי. באופן ספונטאני אתם מתחייבים לצאת לנסיעה הרפתקנית עם אדם שלא ראיתם תקופה מסוימת.

רביעי עד שבת: אתם מאבדים את תחושת הזמן מכיוון שאינכם מרוכזים במה שאתם עושים. הציפיות הבלתי מציאותיו שכול העולם יתחשב ויסלח לכם על הריחוף שלכםכי לא התכוונתםכלל לא רלוונטי. נסו להתאפס ואם יש צורך גייסו לעזרה אדם קרוב שיהווה עבורכם תזכורת מהלכת. יש לפנות אל העבר על מנת למצוא פתרונות לבעיה בהווה, נראה כי המפתח נמצא בידיו של אדם שלא פגשתם מזה זמן רב.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא גארנט. אבן אדומה המכילה אנרגיה מופלאה שמטרתה לשחרר אתכם מחרדות שווא ומהזיות לא מציאותיות. האבן מסייעת לנטרול טראומות מן העבר, תוך כדי הענקת יכולת לפתוח דף חדש עם עתיד טוב יותר.


ראשון עד שלישי: נראה כי אתם נהנים מכול רגע. יש לכם הזדמנות לשבת על כוס קפה עם מישהו שכבר מזמן לא ראיתם והמפגש מהווה עבורכם הנאה צרופה. אתם נהנים מאוד גם בעבודה. יחד עם כל אלה יש כמה עניינים לא סגורים שמוטב ותשימו לב אליהם בתשומת לב יתרה. אל תתפתו לראות רק את מה שנוח לכם. אל תהססולחנךטיפוס שמתנשא עליכם. אם לא תראו לו את מקומו, אתם מזמינים לעצמכם התגרויות נוספות.

רביעי עד שבת: עושה רושם שאתם לומדים להקשיב לאנשים אחרים ואפילו להסיק מסקנות מהסיפורים של אחרים לגבי עצמכם. זוהי חוויה חדשה בתכלית ומרעננת במידה רבה. מוזר שהפוקוס לא נמצא עליכם, נכון, אך מצד שני, יש בזה אלמנט של הקלה. מישהו שמזמין אתכם לפגישה מסקרנת מגלה לכם מידע חשוב על עצמו. יש לכם רעיונות נפלאים, אך כדאי שתגשימו אותם ביחידות וללא שותפים.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא סנדלית כחולה. אבן הנמצאת בכול הגוונים של כחול, אך אסור לבלבל בינה לבין לאפיס לאזולי. האבן טובה בעיקר עבור נוודים הנוטלים את מקל הנדודים ויוצאים לחפש את מזלם מעבר להרי החושך. האבן מאפשרת לעונד אותה להפעיל שיקול דעת הגיוני במצבים בהם הוא עלול להיסחף אל חופים אבודים.


ראשון עד שלישי: התרחשויות יוצאות דופן ישאירו אתכם עם טעם של עוד. משהו טוב קורה לכם בתחום הקריירה. יתכן שתיאלצו לדחות כמה הצעות פחות אטרקטיביות לטובת הצעות אחרות, שוות יותר. למרבה המזל, אתם יכולים להרשות לעצמכם. אתם עלולים להעניק פירוש שגוי לדבריו של אדם קרוב. הכי טוב בשבילכם זה לקבל את המילים כפי שנאמרו מבלי לקשט אותן בתוספות.

רביעי עד שבת: אתם מצליחים להפגין נוכחות גם מול אנשים בעלי סמכות ושררה שקודם לכן האפילו עליכם וגרמו לכם להילחץ. הדבר נובע מתחושת התחזקות פנימית. נראה שהמזל מתחיל להאיר לכם פנים. יש מספר אנשים בשטח שיצאו פתאום ממה שנראה כמו מצב של אדישות כלפיכם ולפתע מציעים עזרה. סימנים חיוביים ללא ספק.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא רוז קווארץ. בתרגום חופשי מדובר בבדולח וורוד עדין ביותר. אבן מרגיעה ונעימה הנוסכת שלווה פנימית בלב העונד אותה. מאחר ומדובר באבן הרמונית ומאזנת, הרי שכדאי להעניקה כתשורה לאנשים המחלימים ממחלה או לאלה השוהים בבתי חולים.


ראשון עד שלישי: השבוע כדאי להישמר מפני מריבות שכונתיות, אתם יודעים, אם יש לכם מכר שהתנהגותו לא צפויה, כדאי שתלכו סביב. קשה לכם להשתחרר מההרגשה שאנשים מסתירים מכם משהו. לפני שאתם מתחילים לפתחסרטיםבראש, כדאי לבדוק בזהירות את המצב. אל תשכחו להפעיל את ההיגיון ולא רק את הרגש שלעיתים מהתל גם בחכמים ובנבונים.

רביעי עד שבת: הנושא החברתי עולה כלפי מעלה בסדר העדיפויות שלכם. אתם מרגישים צורך לוחץ להקדיש הרבה זמן ומאמץ בכיוון זה. גם בקריירה שלכם יש התפתחויות מרגשות ונראה שסוף סוף מתרחשת לה מהפכה קטנה שלה ציפיתם זמן רב. אל תדחו דברים שאתם נדרשים לטפל בהם. אתם עלולים לפספס הזדמנויות. פרשיית אהבים נמצאת מעבר לסף, נראה שמישהו האזין למסר טלפתי ששיגרתם.

טיפ שבועי: אבן המזל השבועית שלכם היא קוורץ. בדולח שקוף. מצוין עבור מרפאים מכל סוג שהוא ובעיקר עבור אלה המשתמשים בכפות ידיהם כדי להעביר אנרגיה חשמלית למטופליהם. אבן מטעינה ומחשלת. מעניקה אנרגיות פיסיות בעלות תדרים גבוהים במיוחד. נוהגים להשתמש בה בשעונים ובמקלטי רדיו. טובה כדי להטעין אבנים אחרות.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?