תחזית אסטרולוגית שבועית 22-28.9.2023

ראשון עד שלישי: אתם עובדים קשה מאוד ומעט מידי זמן מוקדש לתחום הרומנטי והתוצאות בהתאם. אין לכם מה להתלונן אלא אם כן תנסו דרך אחרת. אולי שינוי במזג האוויר יגרום לכם ליתר מרץ ובגדול. זאת תקופה שהתאימה לכם לפני זמן מה, אך לא עכשיו. השינוי עוד ייקח זמן. ייתכן שאתם מחכים לשעת כושר בה תהיו פנויים יותר מבחינה נפשית. גם עבודה זה חשוב, אבל האני העצמי שלכםחשוב יותר, לא ?

רביעי עד שבת: מבחינה רומנטית יש לכם מספר אפשרויות וכל מה שעליכם לעשות זה לא לחשוב יותר מידי אלא פשוט לפעול ולהתנסות. יש לכם צורך באינטימיות ובריגושים אך משהו עוצר בעדכם. מישהו אשר בשמו מופיעה האות למספר לכם סיפורי מעשיות כדי לעורר את קנאתכם. אל תתנו לגורמים שליליים להשפיע על ההחלטות שלכם.


ראשון עד שלישי: ערפול היא מילת הכותרת לפרק זמן זה. אתם במצב רוח טוב אולם חוסר בהירות בתחום האישי מפריע. משהו חסר. אולי יותר נכון מישהו. אתם מוצאים את עצמכם במצב בלתי פתיר מכיוון שאינכם מוכנים לוותר על עקרונות מסוימים. אפשרות של ניתוק קשר באה בחשבון. דילמות כאלה לא נפתרות מעצמן. לכן שימו את ה-‘אגובצד ולכו לאותו אדם ותדברו. אתם עתידים להיות מופתעים. עם הזמן חשוב שתמצאו דרך לאזן בין הקשרים החברתיים שלכם שחלקם סותרים אלה את אלה.

רביעי עד שבת: איך שהוא למרות כל המכשולים אתם מצליחים לשמור על שלוות נפש ומשכנעים את עצמכם שהכול ממש בסדר. יש מי שכועס עליכם בעוד שאתם מרגישים טוב עם המצב. הרעיון הכללי הוא לפוצץ את הבועה שבניתם סביבכם ולומר את מה שיושב אצלכם בבטן כבר הרבה זמן. מאידך, תתכוננו לשלם את המחיר שבגילוי הלב. הרקיע רומז על שינוי בתוכניות.


ראשון עד שלישי: אתם ממש מתמוגגים מאירועים שאתם חווים עתה. צדדים חדשים מתגלים באישיותכם. הכושר ליהנות מדברים קטנים ולא משמעותיים, שגורמים לכם שמחה וכייף, הינו בהחלט תכונה שניתן להתגאות בה. על מנת להרגיש ביטחון, אתם דבקים בדרך כלל בלוחות זמנים ובמנהגים שחוזרים על עצמם. עכשיו אתם מרגישים יותר חופשיים ומעיזים לחרוג מהמסגרת. תחושה זו מרעננת אתכם, במיוחד אחרי אירועי השבוע שחלף.

רביעי עד שבת: אווירה של הרמוניה ושלווה חשובה לכם עד מאוד. צפוי לכם פרק זמן של נחת. אתם שופעים אופטימיות שאופיינית לכם בזמן האחרון, למרות קשיים כאלה ואחרים שצפים כל הזמן על ואל פני השטח. יכולת התקשורת והיצירתיות שלכם מצילות אתכם בכל פעם מחדש. קיימים רמזים המבשרים על אירוע שינחיל לכם הצלחה ואושר.


ראשון עד שלישי: אתם באמת חייבים להירגע. צאו מהלחץ הזה שלא עושה טוב, לא לכם ולא לסביבתכם. אתם חייבים ללמוד לקחת דברים בקלות רבה יותר ולפעול מתוך מחשבה ולא מתוך לחץ. חשבו עם המוח, הרגישו דרך הלב ואת התוצאה תחברו. תגובה מתונה אינה גרועה כמו שאתם חושבים. לא הכול תמיד צריך להיותשחור לבן‘. אפשר למצוא גם דרך ביניים. שיחה אם אנשים שמכירים אתכם זמן רב תחזיר אתכם לפרופורציה.

רביעי עד שבת: קשה לכם מאוד בעבודה למרות המאמצים לשחק אותה כאילו הכול בסדר. גםסופר מןמתעייף לפעמים. למישהו בסביבתכם נמאס לשמוע את הסיפורים שלכם. כבדו את רצונם של אחרים למרחב נשימה. הוא טוען שאתם יכולים להיות מעייפים לעיתים. מאידך, בימים אלה יקרה משהו בקשר הזוגי שיגרום לכם אושר. צפויות בשורות טובות בחוג המשפחה, בעיקר לצעירים.


ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם מתהלכים שלווים ומרוצים. המשיכו לשמור על מצב רוח טוב על ידי ניהול ואיפוק עצמי שמתאים לכם בדיוק. אם אתם מרגישים צורך באוורור, צאו לטייל מחוץ לבית. זאת אופציה מבורכת שתשפר את מצב הרוח עוד יותר. אתם מרגישים שאתם חייבים לעצמכם את מה שלא הספקתם במהלך התקופה שחלפה. הפתעה רומנטית שמכינים לכם תדרוש מכם השקעה של הרבה אנרגיה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב מבחינה משפחתית. חדשות מרנינות מגיעות אליכם. למרות שהמצב החברתי שלכם השתפר פלאים לאחרונה, יש תחושה של חוסר סיפוק באוויר. מן הסתם יש לכם שאיפה למערכות אינטימיות יותר עמוקות מאלו הקיימות. אל דאגה. אתם על סף היציאה מהתחושות הלא מוסברות של חוסר בטחון. מכתב חשוב צופן לכם בשורות טובות.


ראשון עד שלישי: אתם עובדים על הקשר הזוגי שלכם, מנסים ויוצאים מהסיטואציהמחוזקים. זכרו שאת רוב הקשיים תוכלו לפתור בעזרת תקשורת נבונה ונכונה. יש מי שנותן לכם עצות חכמות. תלמדו להקשיב בביקורתיות וליישם את מה שמתאים לכםבלבד! הרבה יותר קל לכם ליהנות מאירועי התקופה כי כעת, אתם שלמים עם עצמכם. אתם נוכחים לדעת שאולי להחליט זה לא קל, אבל זה בהחלט עדיף מאשר לדשדש באפלה בלי לדעת מה באמת קורה.

רביעי עד שבת: למרות שאתם יודעים שאוהבים אתכם, יש לכם תחושה של שגרה שקצת מקלקלת לכם את מפלס הרומנטיקה. אל תצפו לגלים אינסופיים של ריגושים. לפנויים שביניכם כדאי לצאת לבלות אך אין מה לצפות לפרפרים בבטן אשר נובעים מהתאהבות מיידית. הגיע הזמן להתבגר ולקבל את ההבנה שמערכת יחסים אמיתית לא בונים בלילה אחד. צף ועולה צורך בשינוי תוכניות.


ראשון עד שלישי: בעיות טכניות משבשות את שגרת הימים, אבל לשם שינוי אתם לא ממש לוקחים ללב וממשיכים כרגיל. מצב הרוח שלכם טוב ואתם נחושים לא לתת לאף אחד להרוס אותו. מידע שהגיע אליכם מכיוון לא צפוי גורם לכם לשנות את דרך החשיבה לכיוון הרבה יותר חיובי. כול זמן שזה נמשך, כול מי שקרוב אליכם ייהנה מחברתכם ובגדול. אתם מצליחים להרים אירוע חברתי במינימום זמן. יפה לכם ככה.

רביעי עד שבת: הזוגיות דורשת מכם השקעה לא קטנה ואתם עומדים במבחן. אל תגזימו בהשתפכויות ובפיזור מידע לא רלוונטי. הצד השני עלול להתעייף ואף להתרגז. אתם משוועים לשינוי אווירה. כדאי כבר עכשיו להתחיל לתכנן את האירוע המשפחתי המלבב שבפתח. מישהו בסביבתכם הקרובה יפצח בוויכוח שאין לכם כל עניין לקחת בו חלק. אם תתנערו ותיפטרו מן הפנטזיות, תוכלו לעוף עד קצווי שמיים.


ראשון עד שלישי: נדמה לכם שאתם מאוהבים, אבל בעצם זה ממש מוקדם להסיק מסקנות ובוודאי לגלות את רגשותיכם בקול רם. אתם יכולים בהחלט להביע התעניינות ולהקרין נגישות אך לא מומלץ למהר. יש אפשרות להשקיע בלי להגזים. נצלו את פרק הזמן הזה כדי לברר סופית מה התוכניות שלכם להווה ולעתיד. חוסר ההגדרה יתגלה כטעות מאוחר יותר. העיתוי מתאים לעשייה ולא לשום דבר אחר. ברוכים הבאים לעולם האמיתי.

רביעי עד שבת: זה לא שאתם צריכים להיות אטומים למה שקורה סביבכם, אבל מה שקובע באמת את הלך הרוח היא הגישה השלילית שמשתלטת עליכם לעיתים קרובות מידי לאחרונה. ציפיות לא הגיוניות שיש לכם מאחרים גורמות למצבי מתח מיותרים. אתם הם אלה שקובעים את מצב הרוח שלכם. תכניסו את זה לעצמכם טוב טוב לראש. קיימות דאגות שווא שאתם צריכים להיפטר מהן.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מעולה אשר מתאים מאוד להשקעה עצמית. אם אתם לא עוסקים ביוגה או במדיטציה, זה עיתוי חלומי כדי להתחיל. אתם חייבים לחולל מהפך במודעות. זה צעד ראשון וגדול אם כי לא מספיק, וחשוב להיות גם מעשים יותר. אדם שחשבתם שלא רוצה קשר איתכם יפתיע אתכם בהזמנה ליציאה. קפצו על ההזדמנות. זה זמן נפלא כדי להראות לו שאתם על סף שינוי.

רביעי עד שבת: הבלגנים המתרחשים סביבכם מערערים את השלווה הנפשית שלכם. אל תגיבו לכל התגרות למרות שנורא בא לכם לנטרל את המתח הנפשי שנוצר. קחו לעצמכם זמן לחשוב מה הכי כדאי לכם לעשות. יש לכם מספר אופציות בכלל לא רעות. קיים צורך לנהוג בטאקט ובדיפלומאטיות. אתם עלולים להחמיץ את יופיו של מסע החיים. הציבו לעצמכם מטרה אך שאבו הנאה גם מן הדרך להגשמתה.


ראשון עד שלישי: הביטחון העצמי שלכם עולה. כבר אי אפשר להתעלם. כולם רואים את השינוי וטוב שכך. למרות שזה מוזר לכם, תגלו שהרבה יותר נחמד לחיות את החיים ככה. חשוב גם לדעת לפרגן לעצמכם כמו שאתם מפרגנים לאחרים. זכרו זאת והימנעו מלהזניח את עצמכם. ההשפעות של השינוי מקרינות על כול תחומי החיים: בחיזורים הרומנטיים וגם בחיי החברה בכלל. כעת נותר לכם ליהנות מהתוצאות החיוביות של הדבר.

רביעי עד שבת: אתם חווים עומס בעבודה ומנסים לסיים פרויקט מסוים טרם זמנו. יתכנו עימותים על רקע זה. המעשים שלכם עלולים להתפרש לא כהלכה. נסו להסביר בלי להצטדק. סערת נפש מתחוללת בחיי הרגש. זה קשור למישהו שאתם רוצים מאוד בקרבתו. לכו על סגנון של תקשורת ישירה. הימנעו משתיקות רועמות המאפיינות אתכם בדרך כלל וגורמות לאחרים לצאת מהכלים. זר יביא בשורה טובה.


ראשון עד שלישי: אתם מגלים נכונות להיפתח ולהשקיע מבחינה רגשית, הרבה יותר מאשר בעבר. התמורה תצדיק את המאמץ. צפוי פרק זמן מדהים באהבה, מה שמהווה יותר מרמז לבאות. העתיד נראה מצוין ואתם במצב רוח אופטימי. אם תצליחו להגיע לשילוב של ביטחון עצמי והתעניינות אמיתית בצד השניהקשר יפרח. יש מי שמטיל ספק במידת הרצינות שלכם. אל תתנו לחששות להשתלט עליכם. תחליטו מה אתם מעדיפים: להקשיב לאחרים אואהבה.

רביעי עד שבת: מתרחבות האופציות שלכם לעשיית רווחים. צפויה נסיעה הקשורה בקריירה ובהזדמנות להיפתח לתחום חדש בחיים. הרצון שלכם להתקדם בכיוונים חדשים עלול לגרום לעימות עם מישהו בסביבתכם הקרובה שלא ממש מבין לליבכם. הדרך היחידה לעבור את המכשול הזה תוך כדי הגשמה עצמית הוא דיבור מתוך אמון הדדי. כך או אחרת צפויה לכם נסיעה נעימה ומועילה.


ראשון עד שלישי: חשוב שתנצלו את פרק הזמן הזה לחשיבה ולחשבון נפש. השאלה שלאם אתם כל כך מוצלחים, אז למה קשה לכם כל כך?’, לא נותנת לכם מנוח. הסקת מסקנות הינה חלק חשוב וחיוני מכול התהליך. אירועי התקופה התנקזו אל ימים אלה ואתם תפעלו נכון תחליטו מה אתם צריכים לשנות כדי להצליח. יתרה מזאת, חשוב להגדיר מי מפריע לכם. אתם הרי יודעים שאנשים שמעכבים אתכם לא עושים זאת משיקולים ענייניים. היו אסרטיביים.

רביעי עד שבת: אתם מתחילים את הימים האלה ברגל ימין, בין היתר מכיוון שסוף סוף הייתה לכם הזדמנות להביע את דעותיכם. נסו לממש פגישה עם אדם שבשמו מופיעה האות מ‘. אדם זה יוכל לשפוך אור על בעיה המטרידה אתכם מזה זמן מה. אחד המכשולים בדרך לתקשורת טובה יותר עם בן הזוג, היא העקשנות שלכם. נסו להשתחרר קצת. זאת לא פחיתות כבוד!  הרקיע צופה חוויה רוחנית.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?