תחזית אסטרולוגית שבועית 10-16.2.2023

ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן של שינויים. בעבודה אתם מתמודדים עם עומס שנובע מחוסר יכולת להתארגן ביעילות מול הממונים עליכם. עליכם לתרגל אסרטיביות כדי להגיע לתוצאות. תדרשו את מה שמגיע לכם על מנת לבצע את המשימות שלקחתם על עצמכם. ה’פתיל’ שלכם אומנם קצר במיוחד בימים אלה אבל מומלץ לחשוב פעמיים לפני שאתם פותחים את הפה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן שמתחיל ברגל שמאל אך משתפר ככל שהימים נוקפים. בהתחלה צפויות אי הבנות מתסכלות מול אנשים שכאילו לא מבינים מה אתם רוצים מהם. גם כשאתם מנסים להסביר, הדברים יוצאים מהקשרם. הפסיקו להתאמץ כל כך. מצאו הזדמנות אחרת להתבטא ובינתיים תזרמו עם מה שיש. הרקיע רומז כי כל האפשרויות פתוחות בפניכם, בין אם מדובר בהתלבטות רומנטיתובין אם בהתלבטות מתחום הקריירה.


ראשון עד שלישי: אתם סופגים אנרגיות טובות מכוכב תקשורתי, אך מתעמתים עם כוכב בעל אופי רומנטי. למרות מה שאתם מצהירים, שמרנות ומסורתיות מאפיינות את התנהגותכם ומכתיבות לכם את האופן בו אתם מתנהלים מול אחרים. החריגות פה ושם אינן מעידות על הכללים הבסיסים שאימצתם לעצמכם. אל תתנו להשפעות חיצוניות לחדור אליכם. השאירו את ההמלצות של החברים לנושאים שוליים.

רביעי עד שבת: נסו לא להיכנס לעימותים, למרות שהסבלנות שלכם עומדת לפקוע. יש לכם יותר מידי מה להפסיד. אתם נבוכים מול אדם קרוב, בן מזל דלי, שאומר לכם את כל האמת בפנים. דברים שלא הייתם מודעים להם, עולים וצפים אל ועל פני השטח ואתם מתבקשים לתת עליהם את הדעת. הרקיע רומז כי ההצלחה הצפויה לכם קשורה במשהו עונתי, אתם יודעים, כזה שיש לו קשר ישיר עם תקופת החורף.


ראשון עד שלישי: צפוי לכם קטע הרמוני וממוזל בענייני כספים. נוכחות של חבר חכם מעודדת אתכם לנקוט בצעדים מעשיים לקידום המצב. שימו לב לאדם ממזל גדי שמנסה למשוך אתכם לכיוון חדש ומרתק. הימנעו מהוצאות פזיזות. זכרו כי תקשורת עם מקצוען היא בעלת משמעות עליונה ותסייע לעבור את האתגר המסתמן בצורה טובה. צפויות בשורות טובות לצעירים במשפחה.

רביעי עד שבת: צפויה התפתחות מעניינת בתחום העסקי כתוצאה מנסיעה ארוכה או מהלך מפתיע ונועז שתנקטו בו. הצורך שלכם הוא להתאוורר מהמועקה ששרתה עליכם לאחרונה. העיתוי מתאים לפיוס עם מישהו שרק מחכה לאיתות מצדכם. הגיע הזמן לעבור לפעילות אינטנסיבית בתחום האינטלקטואלי. אין טעם לחכות יותר. הרקיע קובע כי גם אם הדמעה זועקת על הלחי, אתם מוצאים תעצומות נפש לבדיחה טובה: אין כמו הומור על-מנת למשוך אליכם כוחות ממוזלים.


ראשון עד שלישי: זורמות אליכם אנרגיות מגרם שמיים האחראי על לא מעט בלגאנים. אכזבה מאדם שאתם מחבבים מביאה אתכם למצב רוח מדוכדך למדי. הגיע הזמן להשלים עם נושא שכבר עלה לדיון עשרות פעמים. אתם מרגישים מותשים ? חבל על הזמן ועל בזבוז מיותר של אנרגיות. השקיעו את מרצכם בתחום החברתי. צפויה היכרות חדשה באמצע השבוע. אם תתנו לעצמכם הזדמנות אמיתית תוכלו לפתח קשר רומנטי.

רביעי עד שבת: אתם סובלים מעייפות בגלל עומס פעילויות שלא ניתן לדחותן. לקראת סוף השבוע תחושו הקלה. שיחה עם אדם שמקורב אליכם תרגיז אתכם מאוד. מישהו שאינו עומד בדיבורו מעורר את זעמכם ואתם מרגישים רצון עז לנתק את הקשר. כדאי להתאפק עד שתירגעו קצת. מצאו את העיתוי הנכון. הרקיע רומז כי הנפש עלולה לתעתע בכם. אל תניחו לחרדות שווא להעכיר את איכות חייכם.


ראשון עד שלישי: הרקיע מעודד מצב שנוח לכם מאוד בו ולכן אינכם מנסים לשנות דבר. גם כאשר העניינים מתחממים אינכם נוקפים אצבע. האמת היא שאתם קצת נרדמים בשמירה. מה שהכי חשוב הוא שלא תבואו בטענות והאשמות מאוחר יותר… חוזה בלתי כתוב מתעצב עכשיו ואחר כך עלול להיות מאוחר מידי. אתם עלולים להיתקף בייסורי מצפון על לא עוול בכפיכם. ייתכן כי אתם לוקחים את הדברים קשה מדי.

רביעי עד שבת: אתם מוצאים מקורות כוח פנימיים כדי לקדם את עצמכם. התחושה במקום העבודה משתנה מן הקצה אל הקצה הודות לעובדה שהגישה שלכם שונה. אתם מבינים פתאום שיש לכם אופציות נוספות. כל העניין הזה יכול לשמש עבורכם תרגיל מחשבתי מאתגר בנוגע להבנה שיש לכם זכות בחירה בכל מצב. הרקיע רומז כי האמצעים הכספיים העומדים לרשותכם גדולים מכפי שאתם משערים. ייתכן כי אינכם מודעים לכל.


ראשון עד שלישי: אנרגיה קוסמית עלולה להוביל אל פרק זמן של חוסר מנוחה. אתם מתקשים לבחור את המקום ואת האנשים כדי לבלות איתם בימים של שגרה. העניין מעסיק אתכם כיוון שהתחייבתם לעצמכם להיות יותר ספונטאניים. ההרגשה תשתפר לאחר שתחליטו מה בדיוק מתאים לכם. החרדה שיש לכם מלאכזב אחרים צריכה להיות הדבר האחרון שאתם חושבים עליו. תלמדו להיות קצת יותר אגואיסטים במובן החיובי של המילה.

רביעי עד שבת: נושא הקשור לזוגיות מעלה זיכרונות כאובים מהעבר. במקביל, לא כדאי לכם להתמסר לרחמים עצמיים ולהיות מוטרדים מהקטע. העבר כבר נגמר. החיטוט המיותר הזה לא מקדם אתכם לשום מקום. ההיפך הוא הנכון. תנו לדברים לזרום בקצב טבעי. אתם לא נמצאים בוואקום ועליכם לאפשר לאנשים שאתם נמצאים איתם בקשר, להתבטא ולבטא את הרצונות שלהם. מאידך, גם אם אתם משוכנעים בנאמנותם של הקרובים לכם, כדאי שתפקחו עין על מעשיהם.


ראשון עד שלישי: הרקיע משגר אנרגיה מאתגרת ומסתורית הישר אל כוכב פלוטו השולט בכם. ניסיונות גישוש והתקרבות מגיעים מאדם שאינכם שמים לב אליו בימים כתיקונם. עשויה לצמוח התפתחות מפתיעה ומבורכת מקשר שלא ציפיתם לו. אתם צריכים לנסות להתגבר על המעצורים שהצבתם לעצמכם בגלל דעות קדומות, אחרת תמצאו את עצמכם מפסידים בטווח הרחוק.

רביעי עד שבת: יש מי שטוען כי יותר נוח לכם לשקוע במצבי רוח מאשר לעשות מאמץ ולתפקד כמו שצריך. קחו יוזמה והתחילו להשקיע במערכות היחסים בהן אתם מעורבים, ולא מדובר רק בבני המין השני. הייתכן כי אתם עסוקים מידי בעצמכם ? אנשים מרגישים פגועים בגלל היחס שלכם המתפרש כמתנשא למרות שאין לכם כוונות כאלה. הרקיע רומז כי מישהו מקנא בכם אך מרפד את מבטיו בחיוכים מעושים. אתם עלולים ליפול שבי במלכודת של חנופה.


ראשון עד שלישי: בימים אלה צפויה אנרגיה כבדה ושמרנית. מישהו מטיח בכם דברים לא קלים ועם כל הרגישות בה התברכתם, אתם לוקחים את הדברים ברצינות תהומית. עליכם להתמקד ולא לעסוק בפרשנויות שהן בבחינת חרדות יותר מאשר משקפות את המציאות. יתכן מאוד כי אתם לגמרי טועים ומה שנשמע לכם כעלבון הוא בעצם מחווה מצדו של מישהו שלא מוצא דרכים ברורות לביטוי.

רביעי עד שבת: זהו פרק זמן של קצרים בתקשורת. בעיקרון, אין לכם בעיה עם אי הצבת גבולות אבל השבוע הזה מוכיח שעליכם לעמוד על המשמר. בעיקר כשמדובר בבני המשפחה המורחבת. אם לא תקפידו, עלול להיווצר מצב של חוסר איזון ביניכם ובין אנשים שינסו להניע אתכם בכיוונים הרצויים להם. הקדישו תשומת לב לנקודה ספציפית זאת. הרקיע רומז כי ככל שתגביהו עוף כך גם ילכו ויתרבו אלה המקנאים בכם. נראה כי זה הוא גורלם של מצליחנים.


ראשון עד שלישי: שוויון עבורכם הוא ערך עליון. לאחרונה, לעיתים קרובות מדי, אתם מרגישים שאינכם זוכים ביחס הוגן כגון זה שאתם מעניקים לסביבה. אולי זה קורה בגלל שאתם משדרים ביקורתיות ואנשים לא נפתחים כלפיכם. יש לכם הזדמנויות רבות לשנות את זווית הראיה שלכם ורק אז להחליט עם מי אתם רוצים להיות בקשר. אתם משתדלים לנהוג באדיבות באדם בוטה. אם כללי הנימוס לא חלים עליו, הם לא חלים גם עליכם.

רביעי עד שבת: אתם נמצאים בקונפליקט בין המאוויים האישיים שלכם לבין ההתחייבויות החיצוניות. הלחץ משפיע עליכם לרעה. אל תנסו לייחס לאירועים סביבכם משמעות נסתרת. הישארו מחוברים למציאות ושקלו היטב לפני שאתם נוקטים בפעולה. מישהו מנסה לעזור לכם אבל ללא שיתוף פעולה מצידכם שום דבר לא יתקדם. הרקיע רומז כי יש דברים שהשתיקה יפה להם, וזאת גם אם מאוד בא לכם להתוודות.


ראשון עד שלישי: צפויות לכם אנרגיות חושניות ומסעירות. סוף סוף, אתם מתחילים ליהנות מן השינוי שעברתם לאחרונה. קשר רומנטי מגיע לשיאים חדשים. אתם מוצפים באנרגיות של מרחבים וחיק הטבע. במקביל, כדאי לכם להימנע מהחלטות הרות גורל. צאו לבלות כמה שיותר וגלו אופטימיות. במקביל נראה כי מישהו מזמין אתכם לאירוע שלא ממש בא לכם להשתתף בו. אל תפעלו באימפולסיביות ושיקלו כל עניין לגופו.

רביעי עד שבת: המצב משתפר והולך יחסית לרף הציפיות שלכם אך הקצב עדיין לא משביע את רצונותיכם ושאיפותיכם. במהלך הימים הקרובים, הזרימה תשתפר ותחושו רווחה. בכלל יהיה לכם הרבה יותר קל. המחשבה על העתיד צריכה לדרבן ולעודד אתכם. פה ושם יש מעט התלבטויות, אבל אתם ממש בדרך החוצה מהן. עוד מאמץ קטן בבקשה. הרקיע רומז כי ייתכן שאתם מאוהבים באדם בעל ראש מקורי. זה טוב ויפה אך אל תרשו לו ‘לרקוד על שתי חתונות’.


ראשון עד שלישי: צפויות לכם אנרגיות מבלבלות ובימים אלה אתם חיים בתוך פרדוכס. נראה כי קשה לכם להשלים עם מה שידוע לכם מזמן. לעיתים תכופות מדי אתם מקבלים אירועים סתמיים כאותות משמיים ובכך רק מגבירים את הסבל. מה שנותר לכם לעשות זה לקבל את המצב מתוך הבנה שכל מה שצריך לקרות זה בדיוק מה שקורה. כדאי שתפנימו כי סיום מערכת יחסים אחת הוא צעד הכרחי בדרך לקשר הבא.

רביעי עד שבת: הגיע הזמן לבדוק לעומק מה קורה בתחום הכספי. המצב כלל לא רע אולם כדאי להחזיר לידיים את השליטה על העניינים. היו מוכנים לוויתורים למען מטרה חשובה יותר בעתיד. לא קל לכם לוותר על הנאות רגעיות אבל יהיה פחות נעים לשלם מחיר גבוה מאוחר יותר בגלל סיפוק מאוויים בהווה. קחו את העניין כאתגר אישי. הרקיע רומז כי מנוחה וחופשה מעצימות את כוחותיכם ואינן בבחינת בזבוז של זמן. אתם חייבים לעצמכם יותר את עצמכם.


ראשון עד שלישי: כיפת השמיים מזרימה אנרגיות של בריאות ואושר אל גזרת מזל טלה. בימים אלה אתם מתנהלים על פי המוטו “חיה ותן לאחרים לחיות על פי דרכם”. אנשים סביבכם מעריכים ומכבדים את המאמצים שלכם. עם זאת, לעיתים אתם מרשים לעצמכם, בשם האהבה, לעשות דברים שקצת חורגים מגבול הטעם הטוב. הפתרון נמצא בפיתוח המודעות האישית וככל שתקדימו לטפל בנושא- כך טוב יותר.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן רומנטי המתאים לבילוי עם בני זוג בסביבה נעימה ומפרגנת. אם תשקיעו מעט מאמץ צפוי לכם קטע פורה ומפתיע. זה גם עיתוי שמתאים לשיחות פילוסופיות ולהחלפת דעות באווירה נינוחה. היכרויות חדשות צפויות להתרחש בימים אלה ממש. שימו לב ואל תרשו לעצמכם לחלום. יש לגלות ערנות ולא לפספס דברים שקורים ממש מתחת לאפכם. הרקיע מעודד אתכם לבל תתפשרו עם המצוי, אלא צאו להשיג את הרצוי. מה ששווה באמת וראוי, יש עליו מתחרים רבים. רק נטול הערך אינו מוקף מתחרים.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?