שלל ארועים ופעילויות בחודש האישה בקצרין

יום האישה חל כל שנה ב-10.3. הפעם, הוחלט במתנ”ס קצרין שכל חודש מרץ יוקדש לציון יום האישה הבין-לאומי. מגיע


את שלל המופעים, האטרקציות והפעילויות פתחה ב-5.3, האמנית נורית אורבך מאירוביץ, עם תערוכת יחיד מיוחדת במינה, שכולה על טהרת חומר הפסיפס. בתערוכה, אירחה נורית עמיתות אמניות נוספות, אשר תערוכותיהן מתנוססות בלובי אולם התרבות בקצרין.

ב-6.3, התגלגלו מצחוק נשות קצרין והגולן בהצגה “גיבורות בע”מ”, פרודיה חביבה על החיים, גבורה נשית, צמתים והחלטות מהעבר ובעתיד, שכל אחת מאתנו יכולה להתחבר אליהם.

ב-7.3, בחסות ABT, התקיימו הרצאות מרתקות בסגנוןTED  הכל כך פופולרי בליווי דוכני אמניות ויוצרות, הכול על טהרת העוצמה והכוח הנשי. זכינו לשמוע הרצאות של: ליאת תפוחי, רבקה צדוק, עירית גדן והלית שי.

הצגת השיא הייתה ב-8.3, עם איילת בארי, שהרימה מופע מצחיק, נשי ומושחז, על כל מה שאנו כנשים לא מעיזות להגיד בפנים.

ליאת עזריה, ABT: “ABT הוא ארגון לקידום נשים כלכלית. הארגון פועל בכל הארץ ויש כמובן נציגה בצפון אשר מאתרת נשים בעלות עסקים, בכל תחום: צורפות, שזירה, בנייה, אדריכלות, עיצוב, ביגוד”.

במוצאי שבת, גם “מרכז הצעירים” בקצרין הצטרף לחגיגה עם “אישי נשי”. מפגש והרצאה של ד”ר איריס בר און, יועצת זוגית וסקסולוגית: “הוא והיא, ומה שביניהם”. המשתתפים קינחו במסיבת אירובי דאנס, עם ניצן משכית. היה מרענן.

בשבוע הבא, יחודשו החגיגות עם ההצגה המרכזית “מבשלים זוגיות”, אשר תתקיים ביום חמישי ה-22.3 ותדבר על חיי הזוגיות שלנו מנקודת מבט שנונה, מתוקה-מרירה ואמתית. אתם מוזמנים.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?