לביאות העורף

סגולה לוי, תושבת קצרין, הוציאה לאחרונה את ספר הביכורים שלה – “הרי את מגויסת לי”. רומן שובה לב זה מציע תובנה ייחודית על חייהן של נשים הנשואות לאנשי צבא

הסיפור של “הרי את מגויסת לי”, ספר הביכורים של סגולה לוי, מקצרין, נסוב סביב איילה המתאהבת בעמי, צוער בקורס קצינים. האופטימיות של איילה גורמת לה להאמין שעמי ישתחרר בקרוב מהצבא והיא מאמינה שאהבה יכולה לכבוש כל מכשול. עם זאת, המציאות מאתגרת במהרה את האמונות הללו ומעמידה את מערכת היחסים ביניהן במבחן אולטימטיבי.
הספר זכה לביקורות נלהבות, כאשר הקוראים שיבחו את יכולתו לספק צוהר אמתי לאתגרים העומדים בפני בני זוג של אנשי צבא. מבקרת אחת תיארה את הספר כ”חלון ליחסים של גדלות, של אידאלים ושל מסירות”, בעוד אחרת מצאה שהמסע שעוברת איילה הוא “מרגש, משמח ומורגש כאילו עברתי אותו בעצמי. הספר פותח צוהר לעולם נשות הקבע האלופות, הראויות להערצה והערכה רבה”.
“הרי את מגויסת לי” אינו מתעמק רק בהתמודדויות האישיות שלהן, אלא גם חוקר את תחושת השליחות והמסירות הכרוכה בנישואים למישהו בצבא הקבע. בספר עולות שאלות לגבי יכולת הנשיאה של האישה במצבים מורכבים כאלו,, אל מול העוצמה הנשית של אישה שנמצאת “מאחורי הקלעים”.

תזמון מצמרר

הספר נכתב לפני שנים רבות, כאשר סגולה לוי הייתה בעצמה נשואה לאיש קבע ומבוסס על סיפורים וחוויות להן נחשפה בתקופה זו. שנים רבות ועריכות רבות עברו על הספר עד שנשלח להדפסה בסוכות ה’תשפ”ד. באותה נקודת זמן, היא לא דמיינה כמה נשים יתווספו למעגל נשות אנשי צבא, בתוך מספר ימים. התזמון המצמרר של הוצאת הספר, דווקא בזמן מלחמה, מאפשר לנשים רבות למצוא בספר מענה והזדהות לחוויותיהן בימים אלו. 

הספר אומנם מדבר על אישה בשליחות צבאית, אך בלבו הוא מדבר על חוסנה של כל אישה ויכולתה להתגייס למשימה, קשה ככל שתהיה, להתעצם ממנה ולגלות בעצמה כוחות שלא ידעה על קיומם. הספר מומלץ לנשים שבעליהן בצבא, לאנשים הנמצאים בעשייה משמעותית הדורשת הקרבה ולאלו הרוצים להתחבר ולהבין מה עובר על משפחות בעשייה מיוחדת זו.

למעוניינים לרכוש את הספר, ניתן להשיגו בהזמנה אינטרנטית בפייסבוק מהמחברת, או באתר הספר. שם תוכלו למצוא מידע נוסף על המחברת, ביקורות נוספות ושיטות רכישה שונות. ניתן גם לרכוש את הספר בחנות “אמונה”, בקניון “לב קצרין” ובמהדורה הדיגיטלית באתר “עברית”. בין אם אתם בעצמכם בני זוג של אנשי צבא, או פשוט סקרנים מהאתגרים הייחודיים שהם מתמודדים אתם, “הרי את מגויסת לי” מבטיח להיות קריאה מעוררת מחשבה ומעוררת תהודה רגשית.

“הרי את מגויסת לי”, מאת הסופרת המקומית סגולה לוי, הוא ספר חובה לכל מי שמחפש הבנה מעמיקה יותר של ההקרבה והחוסן של בני זוג של אנשי צבא. קחו עותק היום ושקעו בסיפור המרתק הזה על אהבה, מערכות יחסים והרוח הבלתי מתפשרת של אלה שנותנים מעצמם למען העם שלנו. 

ליצירת קשר ישירות עם המחברת:
סגולה לוי 053-303-3337 segulah.tipul@gmail.com

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?