יש על מי לסמוך

“מטופלי מחוז צפון של ה’כללית’ יודעים שעלינו אפשר לסמוך בחירום – הצוותים הרפואיים נותנים טיפול מקצועי ומסור”.  לאור המצב הביטחוני בגבול הצפוני, נערך תרגיל בהובלתו של מנהל מחוז צפון ב”כללית”, ד”ר מרדכי דיין

מתחילת המלחמה, צוותי מחוז צפון ב”כללית” מטפלים במפונים, מבוטחי כל הקופות, שהגיעו לאזור הצפון, לאור המציאות הביטחונית בגבול הצפוני. לאחרונה, נערך תרגיל בהובלתו של מנהל מחוז צפון ב”כללית”, ד”ר מרדכי דיין ובו תרגלו הצוותים הסלמה של המצב הביטחוני.
מסביר ד”ר דיין: “יממה לאחר תחילת המלחמה, זיהינו והתחלנו לטפל בצרכים הרפואיים של המפונים במלונות. הקמנו מרפאות ייעודיות עבור המפונים, לצד הטיפול במרפאות הפרוסות ברחבי המחוז. ככל שהימים עוברים, אנחנו משתכללים ומשכללים למען המטופלים שלנו וממשיכים לדאוג לבריאותם הפיזית והנפשית”. 

לצד המענים בתקופה הרגישה, ב”כללית”, מחוז צפון, חושבים קדימה ומודעים לכך שבחודשים הקרובים יתמודדו מטופלים רבים עם טראומות ומצב ביטחוני שעלול להסלים.

ד”ר דיין: “יש מודלים לטיפול בטראומה ואנו מטפלים על פיהם. אנו יודעים שבריאות הנפש תהיה בפוקוס בשנה הקרובה, לצד טיפולי השגרה והרפואה המונעת. אנחנו ממשיכים לעודד את המטופלים לשמור על הבריאות שלהם ולבצע את בדיקות השגרה שלהם. מטופלי מחוז צפון של ה’כללית’ יודעים שעלינו אפשר לסמוך בחירום. הצוותים הרפואיים נותנים טיפול מקצועי ומסור. אני גאה בעובדים שלנו, המחויבים להמשיך ולהעניק מגוון רחב של שירותים רפואיים ומאפשרים למטופלים שלנו לקבל שירות רפואי, מכל מקום ובכל מצב”. 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?