התמלאתי בנחת

בנר שני של חנוכה, חגגנו בתמצווה לטלי הקטנה שלנו. הסתכלתי מהצד על המשפחה שלי, על האהבה הגדולה שלהם, על הדאגה והחיבור המיוחד והתמלאתי בנחת


השבוע, ביום שני, נר שני של חנוכה, השמש זרחה והיה יום נפלא וחגגנו בשמחה ובמזל טוב בתמצווה לטלי הקטנה שלנו. היא נולדה בחכסלו, אבל אחרי התלבטויות ומחשבות מה עושים לכבוד המאורע, החלטנו לדחות את החגיגה לחנוכה. אומנם ביום שעדיין לומדים בו, אבל לקחנו בחשבון שלא כל החברות יגיעו, כי חלק מהמשפחות כבר יוצאות לחופשת חנוכה ואני קצת הרבה חששתי שהיא תתאכזב, אם יגיעו מעט חברות. תמיד אני דואגת

אבל טלי אהבה את הרעיון של מסיבה בחנוכה, חג של אור גדול ושמחה ואמרה שמי שתבוא, זה יהיה בסדר. העיקר שתהיה קבוצת בנות שיהיה אפשר לרקוד ולשמוח יחד. בעיני רוחה, היא דמיינה את בתהמצווה שלה כחגיגה שמחה וזה בעיקר מה שהיה חשוב לה. בעצם, היה חשוב שתהיה לה שמלה לבנה, ומזנון קינוחים עם גלי, ומחברת לברכות, ותמונות יפות שלה, שאימא שלה צילמה אותה, והיא רצתה גם בלונים ומתנותועוד קצת דברים שהיא ויתרה עליהם בסוף.

העיקר שהחברות הגיעו ורקדו ושמחו אתה והמשפחה התכנסה לכבודה והארנו עם חנוכיות ונרות ומילים טובות והיא קיבלה מתנות מפנקות וברכות והוספנו תוכן יהודי ובתהמצווה שלנו נשאה דרשה יפה, האור קרן ממנה והיא הייתה שמחה ומרוצה מהחגיגה.

האמת היא שאני לא מהאימהות שמתלהבות לארגן מסיבות ועושות ימי הולדת מושקעים כבר בגיל שנה, אבל כן חשוב לי לשמח את הילדים שלי. אני משתדלת לחגוג אתם בדרך שהם אוהבים וכל ילד זוכה לעוגה מושקעת ביום ההולדת, בלונים, מתנה ובילוי קטן, אבל בתמצווה זו נקודת ציון משמעותית בחיים, שמצדיקה חגיגה ובכלל, לאחרונה, חשוב לי מאוד שיהיו שמחות במשפחה.

אז כל הילדים שלנו התגייסו לשמח את אחותם הקטנה ואני הסתכלתי מהצד על המשפחה שלי ועל ההתפתחות והגדילה של כל אחד מהם, על האהבה הגדולה שלהם אחד כלפי השני, על הדאגה והחיבור המיוחד והתמלאתי בנחת. בכל יום, אני מבקשת מהקבה לשמור לי עליהם, שיהיו בריאים ושהחיים יהיו להם קלים וטובים ומוצלחים ומהם אני מבקשת להיות שמחים ולהודות על הטוב.

אני יודעת שזה לא פשוט להיות שמחים כל הזמן ויש להם אתגרים וקשיים, וימים פחות מוצלחים, אבל אני מזכירה להם שישימו על לוח לבם פתק מאימא להיות בשמחה ולחגוג את החיים ואת הטוב שהם מזמנים וללכת בדרך הישר והאמת

אני יודעת שזה לא פשוט להיות שמחים כל הזמן ויש להם אתגרים וקשיים, וימים פחות מוצלחים, אבל אני מזכירה להם שישימו על לוח לבם פתק מאימא להיות בשמחה ולחגוג את החיים ואת הטוב שהם מזמנים וללכת בדרך הישר והאמת.

תמיד בעין טובה

לטלי היפה והמקסימה שלנו, ביום חגה, אני מאחלת שתקבלי עלייך את המצוות באהבה ובשמחה, שהמעבר מילדות לבגרות יהיה חלק ופשוט, כמו שהיה עד כה. תמשיכי להיות ילדה, או בעצם כבר נערה, בכל זאת, עוברת שלבחייכנית, צוחקת, מצחיקה ומרוצה. תיהני מתחביבי היצירה שאת כל כך אוהבת ושתהיי תמיד מוקפת בחברות אוהבות. דעי לשלב בין החברים, הלימודים, המשפחה והזמן לעצמך. קחי את החיים בקלילות ובזרימה ויחד עם זה שאפי תמיד למצוינות. פקחי עיניים בסקרנות על העולם, ללמוד לדעת להתפתח וקראי יותר ספרים.

הסתכלי על האחר תמיד בעין טובה ותני כתף ועזרה למי שצריך. התנדבי ועשי טוב. המשיכי לשמור תמיד מטבע לצדקה ולחשוב איך לעזור. שירי וזמרי בקולי קולות ואולי גם תתחילי ללמוד נגינה. אל תוותרי על מי שאת ותלכי בגאון, אבל כדאי שתשקיעי יותר בשעורי ספורט ובסידור החדר

דעי להבחין בין טוב לרע, זכרי שדרך ארץ קדמה לתורה וחשוב לתת כבוד למורים ומבוגרים ותני דעתך גם עלוהדרת פני זקן“. דעי ליהנות מהדברים הקטנים, מזריחות ושקיעות ופרחים צבעוניים, משוקולד טעים וקפה וגלידה ושלא תשכחי לברךשהכול נהיה בדברווהודי להעל כל החסד והטוב.

שימי לב לחלשים, לשונים, למי שמתקשה. אל תלכי רכיל והזהרי בלשון הרע. תיהני ללכת בשבילי הארץ הטובה והתפעלי מיופייה. המשיכי להיות ילדה טובה, מסורה ואהובה. הלוואי שתזכי לבריאות הגוף והנפש ותצליחי בכל מעשה ידייך ושתהיי תמיד תמיד בשמחה והילווה אותך בכל דרכייך ושתמצאי חן ושכל טוב בעיני אלוהים ואדם.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?