אלי מלכה: “מודה על הזכות”

מערכת הבחירות למועצה האזורית גולן תתקיים ללא מועמדותו של ראש המועצה המכהן, אלי מלכה, שהודיע כבר בתחילת הקדנציה השלישית שבסופה יפרוש ויאפשר כניסה של כוחות חדשים. מלכה: “אני בעיקר מבקש להגיד תודה על הזכות הגדולה שניתנה לי להוביל את הגולן לצמיחה ופיתוח”


בשבועות האחרונים, מתחילים להרגיש את רחשי מערכת הבחירות לראשות המועצה אזורית גולן, אשר יתקיימו באוקטובר 2018. לראשונה מזה שלוש קדנציות, יתקיימו הבחירות ללא מועמדותו של אלי מלכה, שהודיע כבר בתחילת הקדנציה השלישית שבסופה יפרוש ויאפשר כניסה של כוחות חדשים.

אלי מלכה: “בתחילת הקדנציה השלישית, הודעתי שזו תהיה הקדנציה האחרונה וכעת, לקראת סיום 16 שנים בתפקיד ראש המועצה האזורית גולן, אני בעיקר מבקש להגיד תודה. על הזכות הגדולה שניתנה לי להוביל את הגולן לצמיחה ופיתוח ולחבר את חבל הארץ המיוחד הזה טוב יותר למדינת ישראל ולערכים שהובילו את העם היהודי והציונות.

“אחרי שנים בתפקידים ציבוריים מגוונים ובעיקר, באשכול גליל מזרחי, נחשפתי לפער שיש בין הרשויות באזור ולפער העצום בין האזור שלנו לבין מרכז הארץ. בנושא זה, עסקתי רבות בשנים האחרונות ואמשיך לתת מעצמי ויכולותיי, במטרה לחבר את המרכז לפריפריה ואת ההצלחות של מדינת ישראל לאזורים המרוחקים.

“זה אפשרי שכל ילד וילדה, נער ונערה ובוודאי דור המייסדים ודור המעברות, ירגישו חלק מההצלחה של המדינה וייחשפו למערכות חינוך, אקדמיה, תעסוקה, בריאות ותרבות ברמה הנמצאת במרכז הארץ.

“אני בטוח שהתפקיד הבא, בין אם יהיה כאן, בגליל ובין אם ברמה הארצית, יעסוק בעיקר בהתמודדות עם האתגר הזה. יש כאן אוכלוסייה מצוינת, עם מנהיגות מקומית ששילבה ידיים למען מטרה משותפת – לקדם ולפתח את האזור ואם תגיע רוח גבית מירושלים, השמים הם הגבול.

“בחודשים הקרובים, תיערך בגולן מערכת בחירות לתפקיד ראש המועצה. אני סמוך ובטוח, שקהילת הגולן והמועמדים ינהלו שיח ברוח הגולן, מכבד ומקבל, חיובי ומעצים.

זו לא עת סיכומים ופרידה, שכן לפנינו חצי שנה של עשייה משותפת לפיתוח הגולן ופרויקטים גדולים אשר המועצה ממשיכה להוביל”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?