תיירות גולן ביריד התיירות הבין-לאומי

אגף התיירות בחברה הכלכלית גולן ותיירני הגולן, הציגו יחד בביתן מעוצב ומושקע את כל הטוב שבגולן למבקרי יריד התיירות הבין-לאומי IMTM


זו הפעם התשיעית, בה מציג אגף תיירות גולן ביריד התיירות הבין-לאומי IMTM, שהתקיים השנה ב-6-7.2, בגני התערוכה, בתל אביב. הביתן המיוחד, שהוקם בכישרון רב על ידי עומר נתנזון, תושב הגולן, אפשר למתעניינים להתרשם מהעושר של אפשרויות הבילוי בגולן: לינה, אטרקציות, טיולים ועוד.

במסגרת הביתן, השתתפו יחד עם אגף התיירות מספר מציגים מתחומי התיירות השונים. בדוכן, חולקו פליירים של שלל עסקי התיירות בגולן וכן מפת התיירות, המאגדת בתוכה את כל האפשריות התיירותיות שהגולן מציע.

היריד, המתקיים זו השנה ה-24 ברציפות, הפך לאירוע המרכזי של תעשיית התיירות בישראל ובעולם ופותח דלת לעבודה משותפת והיכרות, דרך מפגש של כל אנשי התעשייה והצגת חידושים בענף, כל אחד בתחומו.

בביתן הציגו יחד עם תיירות גולן: “יקבי רמת הגולן”, “דה קארינה”, תיירות מרום גולן, תיירות עין זיוון ובוסתן “בראשית בגולן”, אירוח כפרי אלוני הבשן, “אבו קייק” וחוויות שטח, תיירות אורטל ויקב אורטל, תיירות מג’דל שמס, פארק הירדן ופארק וולקני אביטל.

תיירנים נוספים מהגולן, שהגיעו לבקר ביריד, נמשכו לביתן של תיירות גולן והרגישו בו בבית. האווירה הגולנית שהביתן השרה ותחושת הנוף עברו בצורה יוצאת מן הכלל.

מנהל אגף התיירות, בחברה הכלכלית גולן, שמוליק חזן, רואה חשיבות רבה בהצגת הגולן בדוכן אחד. לדבריו, הדבר מעצים את חווית החופש בגולן, מציג אין-ספור אפשרויות בילוי, בכל עונה ולכל פלח שוק – משפחות, מבוגרים, בודדים וקבוצות.

חזן הוסיף: “לאופן הצגת התיירות בגולן כיחידה אחת חשיבות רבה, המסר שמועבר לקהל הוא שהגולן הוא פארק תיירות אחד גדול ומרכזי, בו כל אחד מאתרי התיירות הם חלק מחבילת נופש גדולה ומגוונת”.

 

 

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?