תחזית אסטרולוגית שבועית 7-13.7.23

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מורכב. המחשבות משפיעות על המציאות- הדאגות הרבות שאתם שקועים בהן עתה באופן מיוחד, יוצרות מצבי מתח וחוזר חלילה… עליכם למצוא דרך יעילה יותר מזו שניסיתם עד עכשיו על מנת להתמודד. הירשמו לסדנת יוגה או מדיטציה, זה יכול לשנות את המצב במידה ניכרת. נסו להשתחרר מהגישה השלילית, לפחות באופן זמני ולא לדחות פתרונות על הסף. הרקיע מייעץ לכם לנקוט פעולה בעניין משמעותי ולא להמתין לדברים שיתרחשו מאליהם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מעצבן שמכביד על הנשמה. הסובבים אתכם לא ממש מאושרים מנטיותיכם ההרפתקניות. מה שנראה לכם טריוויאלי, נראה להם מוטרף. יש  עליכם יותר מידי עומס ואתם פשוט צריכים מנוחה. חלק מהזמן הפנוי יש להקציב לפעילות שתעניק לכם הזדמנות להיות לבד או בקבוצה תוך כדי מילוי המצברים הנפשיים. שנו את ההרגלים. לא יתכן שתשימו את עצמכם כל הזמן אחרונים ברשימה. הרקיע רומז כי השקעות מקוריות ובעלות השראה, נושאות פרי.

רוח ונפש: בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של  סהרון: המסר הואנסיעה חשובה באופק. קיימת אפשרות לשלב בין עסקים לבין תענוגות.


ראשון עד שלישי: אתם עייפים מרוב עצות שניתנות לכם מכל הכיוונים. נדמה לכם שאין לכם מה להפסיד אבל רק אחרי שתאבדו את מה שיש, אתם עלולים לגלות עד כמה זה היה חשוב. קחו אחריות. מותר לכם לטעות אבל אסור לכם להיגרר… צאו ממצב הדכדוך בו אתם שרויים. אתם פשוט מענישים את עצמכם וזה בטח לא יעזור לשום דבר ולאף אחד. הרקיע קובע כי בקרוב תיעזרו בידי חברים, אף יותר מאשר בידי בני משפחה.

רביעי עד שבת: מה שנחוץ לכם זאת הכרה במאמצים שאתם משקיעים בכל התחומים. בתחום הרומנטי אתם מרגישים דחויים. במקום לנסות ולנתח עד דק את מה שקורה, העזו ללכת למקומות אחרים וחדשים, שם לא תצטרכו להתחנן על כל פירור של תשומת לב. בתגובה למעשה חריג ובלתי שגרתי מצידכם, צפוי שינוי משמעותי בגישה של מישהו קרוב לכם שבשמו מופיעה האות ג’. הרקיע מודיע כי דיון זהיר עם שותף מקל על מעמסה כספית.

רוח ונפש: בהפלת גורלות בשיטה המשלבת בין נומרולוגיה לבין מטוטלת, עלה בגורלכם המספר 499: המסר הואאל תחששו מאנשים שאינם שבעי רצון מרעיונותיכם המקוריים. זה אומר שאתם לא צריכים לקחת ללב את מי שאינם יודעים לפרגן.


ראשון עד שלישי: אתם משתדלים יותר מידי. כדאי לשחרר לחץ ולזרום עם מה שקורה בלי לחשוב באובססיביות מה התוצאה של כל מהלך. כך בתחום העבודה אך גם בתחום האישי. אתם מרגישים אשמים כי נראה שהסבלנות נטשה אתכם לחלוטין, אבל הדבר אינו מדויק. אין לכם כוח להקשיב לעצות סתמיות ולא רלוונטיות אך ברגע שתשמעו משהו מתאים לתבניות המחשבתיות שלכם- תנהגו אחרת. הרקיע קובע כי גישתכם אל המציאות מושפעת מהרהורי הלב ולא מקולו של ההיגיון. אגב, לא שזה רע.

רביעי עד שבת: פרק זמן מאוד טוב עובר עליכם. אנרגיה של אהבה זורמת ומאפשרת חיבור לאנשים במקומות בהם לא הייתם מעזים לחשוב עליהם כפוטנציאל. צפוי רומן שיתחיל באיטיות ויתפתח מאוחר יותר. יש מי שמעריך את כושר הביטוי וחוש ההומור שיש לכם. על סמך נתונים אלה תתכן הצעה לג’וב מפתיע. צפויה חתימה על מסמכים הקשורים לענייני כספים. הרקיע מכריז על בשורות טובות מאהוב לב.

רוח ונפש: בפתיחת עתיד המשלבת בין קריסטלים לבין דמיון מודרך (שיטת תקשור) שבוצעה למענכם, הגיע עבורכם המסר הבא: אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה.


ראשון עד שלישי: אתם מתכוננים באופטימיות לאירועי השבוע. נקו את השטח מ’נודניקים’ שרק מעיקים עליכם. עליכם להקפיד על חברה מתאימה. מצו את ה’כאן ועכשיו’ עד הסוף בלי לחשוב על העתיד. גלו גמישות לתוכניות שלא יצאו לפועל, כי כמו שאתם אומרים תמיד: “לכל דבר יש סיבה” גם אם היא אינה נראית לעין. טיפ: דרושה לכם עוד עבודה על מודעות וקבלה עצמית! הרקיע מבשר על ידיעה מרנינה שתושמע באוזניכם כבר בימים הקרובים.

רביעי עד שבת: אתם מתמקדים בבזבוז כספים ובצבירת חפצים כדי למלא איזשהו חלל שאתם חשים. זאת כמובן לא הדרך להתמודד עם בעיות וטרדות. גם אם בן/ת הזוג אינם עומדים בציפיות, נסו לנהוג בשיקול דעת ולא לקלקל את ההתקדמות שהושגה במאמצים רבים כל כך. למחשבות שלכם לא תמיד יש בסיס מציאותי למרות שיש לכם הרגשה שאתם יודעים הכול. הרקיע רומז על רגשות הזקוקים לביקורת מצד ההיגיון.

רוח ונפש: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו: “השמש” – הקלףמייצג מצבים טובים ומוצלחים, ברוכים והישגייםבעיקר במישור החומרי. כמו כן, מדובר בגורם מבחוץ שיסייע בידכם.


ראשון עד שלישי: מסרים כפולים ומרגיזים מגיעים מאדם שאתם מחבבים. תחושת הביטחון החשובה לכם כל כך- נגוזה. הפעם אתם מחליטים להרפות ולתת לעניינים להתגלגל מעצמם- שזה צעד נבון ונכון בסיטואציה הקיימת, בה לא כדאי לעשות עניין מכל דבר. טיפ: אהבה ללא תנאי היא תרופה כמעט לכל מצב. מה שצריך לקרות- יקרה בכל מקרה. הרקיע רומז על אדם עתיר ניסיון העומד להדריך אתכם בדרך הנכונה.

רביעי עד שבת: זהו פרק זמן בו אתם לומדים להעריך מחדש את הסבלנות שלכם שעומדת על קצה הגבול. בעיות במסגרת המשפחתית גורמות לכם למחשבות על עזיבה למקום אחר. נסו ללמוד להתעלם מדעתם של אחרים עליכם, בעיקר בעלי אינטרסים מובהקים. מישהו שבשמו מופיעה האות ר’ רוצה בקרבתכם אולם אינו יודע איך לעשות זאת בדיפלומטיות. גלו ערנות! הרקיע מעודד החלטיות המביאה לניצחון, ודוחה את הגישה ההססנית.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים למענכם על מנת להעביר אליכם מסר משמעותי, עלתה בגורלכם צורה של חיה ששמה סמור: המסר מעניק לכם חומה של הגנה וביטחון, למרות חששותיכם.


ראשון עד שלישי: אתם נוטים לשכוח שלאנשים יש צרכים וקצב פעולה שונה משלכם. עליכם לבחון את האני הפנימי ולבדוק עם עצמכם מה קורה בשטח ולא לפעול על פי מה שקראתם בספרים. תיאוריות לחוד ומעשים לחוד. הקשיבו למה שאומרים לכם והגיבו בהתאם! הרקיע מבשר על הארה פתאומית שתבליח מתוך האפלה ותעניק לכם מסר ממוזל ומבורך. תחום שהחלטתם להמר עליו מזכה אתכם במזל של מתחילים. קחו בחשבון כי בהמשך תיאלצו להשקיע קצת יותר.

רביעי עד שבת: חוסר שקט מאפיין פרק זמן זה. אתם בציפייה לקראת הבאות ומתקשים להעביר בנחת את הימים. אתם מרגישים בתוך מערבולת וקשה לכם לחיות עם התחושה שלא הכל נמצא בשליטה. נסו לתפוס מרחק ולבחון את הדברים מהצד. גישה כזאת תיתן לכם פרספקטיבה נכונה יותר ותאפשר תכנון נבון של דרכי פעולה אפשריים. הרקיע מבשר על הישגים בתחומים הדורשים דמיון והשראה. לכו עם האינטואיציה הפנימית שלכם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי שבוצעה למענכם בשיטה המשלבת בין תורת הפנג-שוואי לבין תורת האי-צ’ינג [מטבעות סיניות], עלה בגורלכם המסר הבא: שותפות של אמת מבוססת על שני לבבות טהורים. אל תתפתו לפחות מזה.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של אושר. אתם ממש מרוצים ממה שקורה סביבכם. בני המשפחה והחברים מפרגנים לכם על האווירה הנעימה שאתם משרים בנינוחות ובשלווה שאתם מקרינים. התחושות שבאות ממקום עמוק מאוד של הכרה והודיה על מה שיש לכם, חשובות. אולי אפילו כדאי לרשום את הדברים כדי להזכיר לעצמכם את ההרגשה הנפלאה הזאת, ברגעים קשים שלעיתים תוקפים אתכם. הרקיע מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו.

רביעי עד שבת: מידע שגוי שמגיע לכם גורם לכם להיגרר לוויכוחים ומריבות מיותרות. בעבודה אתם חווים תסכול וגם בן/ת הזוג לא מבינים מה בדיוק עובר עליכם. מה שנחוץ לכם זאת עבודת מודעות וביסוס הביטחון העצמי. השינוי שישפר לכם את ההרגשה הוא פנימי. ערפול המחשבה שמאפיין את הרגשתכם בימים הללו יעלם לפנות ערב ביום חמישי. הרקיע מזהיר מפני אי-הבנה העלולה לעורר מריבת אוהבים.

רוח ונפש: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של עצי מחט: הסמל מייצג מצב אשר לפיו תצטרכו לנקוט בהתנהגות מחוספסת במקצת ומכל מקום, לוותר לפרק זמן כלשהו על כללי הדיפלומטיה.


ראשון עד שלישי: אם אכן רומן חדש בפתח, תנו לעצמכם ליהנות ואל תלחיצו למרות שאתם קצרי רוח בימים אלה. אם תפעלו בקצב מתון – תשיגו יותר. עדיין אין לכם מספיק מידע וניסיון בזמן אמת, כדי להחליט החלטות. התאזרו בסבלנות ואל תתכננו תוכניות התלויות גם בצד השני, עדיף כך מאשר להתאכזב. הרקיע מעודד אתכם לפזר חיוכים לכל עבר ולהשקיע ביחסי ציבור ולא בעקרונות.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מרגישים תחת התקפה ולא מבינים מה קרה לאווירה הנעימה שהייתה ונעלמה כאילו בן רגע. חוסר תקשורת ואי הבנות ילוו את פרק הזמן הזה. יש לכם הזדמנות לחפש דרך להוציא את הכעסים כלפי חוץ ולא להפנים אותם, כפי שאתם רגילים לעשות. מבחינה רגשית אתם כמו ילד קטן שזקוק לחיבוק וליטוף. טיפ: מצאו כתף ואוזן קשבת ושפכו את הלב. הרקיע מנבא הצלחה חומרית בעקבות ניהול נבון של משא ומתן.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף האנפה: המסר הוא – נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם.


ראשון עד שלישי: כדי לצאת מהתקיעות- נסו שיטות אחרות שלא ניסיתם עד עתה. המרוץ האינסופי סביב עצמכם לא מקדם אתכם. אם ה’משפחתולוגיה’ בימים אלה מעייפת אתכם, מצאו תירוץ להתנתק ולו גם לכמה שעות. איפה כל הרעיונות היצירתיים שאתם תמיד מציעים לאחרים? קחו צ’אנס ולכו על משהו שונה מתמיד. יכול לצאת מזה רק טוב! הרקיע רומז על צורך בהתחדשות תוך כדי סילוק הפחדים מפני השינוי הצפוי.

רביעי עד שבת: בימים אלה ייתכנו תקלות הקשורות לנסיעה ולמעבר ממקום למקום. אל תהססו לגלות את רגשותיכם לבני המין השני. כנות היא הבסיס לכל קשר, במיוחד למי שרוצה שהמערכת תאריך ימים. יש לכם נטייה להגזים בצורה פראית ולהוציא כל התרחשות מכלל פרופורציה. הרקיע מודיע כי מצב רוחכם ישתפר בעקבות שינוי בדרך בה תבחרו. תחום שהשקעתם בו מתחיל לגלות סימני הצלחה. נראה כי הדברים פשוטים בהרבה מכפי ששיערתם.

רוח ונפש: בהפלת גורל שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: יש להעניק חשיבות רבה לבשורתם של אורחים, ואין לדחות תוכניות העוסקות באירוח או בהתארחות.


ראשון עד שלישי: מילת המפתח לימים אלה זה היא איזון. חשוב שתלמדו להכניס קצת יותר מודעות גם בפעילות היומיומית האוטומטית שלכם. משום מה, נדמה לכם שלא יתכן שאתם טועים לעיתים. מה שברור הוא שמידת ההקשבה שלכם לאחרים אינה מספקת. גם בתחומים אחרים הקשורים לרומנטיקה ולקריירה יש מאבקי כוח מיותרים, שחררו את עצמכם מכבלי הקשיחות. הרקיע מציע לכם להתמקד בפירותיה הגשמיים של הזוגיות, מבלי להתפלסף בנוגע לזוטות שוליות.

רביעי עד שבת: אנשים שאתם מחבבים מהווים מטרה לדאגות שלכם. נסו לתת עצה מבלי להעביר ביקורת. אם לא תשמרו על גבולות ברורים, צפוי עימות. העבודה, אף היא נושא שמדאיג אתכם כרגע. אתם חשים אי יציבות. התאזרו בסבלנות ואל תפעילו לחצים. אתם זקוקים למשימות ואתגרים בתחום האישי. מצב זה גורם לאי שקט פנימי. הרקיע מבשר על התאהבות בעלת עוצמה, כמו גם על משיכה מגנטית אל אדם מקסים.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה”פנג-שואי”, עלה בגורלכם המסר הבא – חדווה אמיתית היא זו הבאה מבפנים: אדם המקיף את עצמו באנשים ובחפצים מהם הוא מצפה שימלאוהו חדווה, מעיד על ריקנות פנימית.


ראשון עד שלישי: ההתמודדות עם הקשיים היומיומיים מתישה אתכם ואתם מחכים בקוצר רוח לסוף השבוע כדי להחליף אווירה ולהתארגן מחדש. לאט לאט תלמדו להתגבר על הפחדים שבהווה שבעיקר משתקים אתכם. תכננו בקפידה את המהלכים העתידיים שלכם תוך כדי הערכת הסיכונים. אם תהיה לכם תוכנית מובנית, זה בהחלט יוריד את מפלס החרדה. הרקיע מצביע על אישיות רבת עוצמה הצפויה להתייצב לצידכם.

רביעי עד שבת: התארגנות יעילה תעזור לכם מאוד בתחום העבודה. שם איבדתם, משום מה, את הצפון. אתם מלאים באנרגיה של יציבות. זה פרק זמן מתאים להחליט החלטות ולנקוט בדרך פעולה. בתחום האישי יש מקום לאנשים חדשים להיכנס. הפסיקו להתפלסף ואל תחסמו קשרים גם אם אתם מוצאים בהם לא מעט חסרונות. הרקיע מודיע כי הינכם צפויים למאבקים ממושכים אך אתם מנצחים, בסופו של דבר.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בסיוע מטוטלת קריסטלית עלה בגורלכם המסר הבא: יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם.


ראשון עד שלישי: אתם אכן משתדלים לשמור על איזון ביחסים עם בני הזוג אולם ייתכן כי זה לא כל כך מצליח. חשוב שתתעקשו להגן על הזכויות שלכם כדי לא ליצור תקדים בתחום שחשוב לכם במיוחד. אל תמהרו להגיב ואל תגרמו להסלמה מיותרת של המצב. כדאי ליזום פשרה הוגנת לשני הצדדים ולהעמיד אותה למבחן המציאות. הרקיע מבשר על מזל טוב העומד לפקוד אתכם בעניינים העוסקים בגורלות והגרלות. כאשר המזל מקיש בדלת, אין צורך בהשקעות גדולות של כספים.

רביעי עד שבת: בימים אלה מסתמנת מגמה חיובית בתחום הביתי. אתם מתקדמים ומצליחים להגשים חלק ניכר מהמטלות שלכם. חלקן יומיומיות וחלקן הם דברים שתכננתם מזה זמן רב. אתם נהנים מתחושת סיפוק שנגרמת על ידי שיתוף פעולה של בני המשפחה. נצלו את רגעי החסד להנאה וללמידה. הרקיע מודיע כי לימודים עשויים להמריץ את המחשבה ולהיטיב את המצב הכספי.

רוח ונפש: בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם דמות של יונת דואר: המסר הואצפוי להגיע אליכם מידע חדש ומפתיע לטובה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?