תחזית אסטרולוגית שבועית 28.6-5.7.2024

ראשון עד שלישי: נראה כי אתם מתהלכים עם כעסים ותחושת קורבן. נדמה לכם שהנסיבות מכריחות אתכם לנקוט בצעדים דרמטיים אך למעשה זאת בחירה שלכם. לכל דבר בחיים יש מחיר ואתם מעדיפים, לעיתים, לוותר לעצמכם יותר מידי רק כדי להישאר ב-‘אזור התפקוד הנוח’. אם תצליחו להתגבר על החרדה הפנימית תוכלו להגשים את הרצונות האמיתיים שלכם.
רביעי עד שבת: האנרגיה הקוסמית מבשרת על פעילות אינטנסיבית אך גם אובססיבית. עומס בעבודה גורם לכם לבטל תוכניות אישיות. חשוב שבעתיד תיקחו בחשבון התפתחויות מסוג זה על מנת לא לוותר על החיים הפרטיים שלכם בכל מקרה. אתם שוקעים בכעסים ובמקום לטפל בבעיות לגופן, אתם עלולים להסתכסך עם בני משפחה. נסו להירגע ולחשוב בצורה שקולה והגיונית.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בו יבואו לידי ביטוי כישורי התקשורת שלכם והיכולת שלכם להתיידד עם כל אדם בכל מצב. אתם פתוחים ליקום וכך מתגלגלות לידיכם אפשרויות רבות שיש בהן פוטנציאל לכיוונים מרנינים. אין צורך לנסות להרשים את כולם בבת אחת. פשוט תזרמו ותסמכו על הקסם האישי שלכם שיעשה את העבודה. צפויה לכם הצלחה הודות לגורמים תומכים. זה פרק זמן נפלא המשפיע מטובו על כל תחומי חייכם.
רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מושפעים מאוד מאזור ברקיע השייך ליסוד האש. זו גם הסיבה לכך שצפוי לכם פרק זמן סוער. אחרי תקופה רגועה יחסית בתחום האישי, שוב אתם עוברים קטע מעצבן. ייתכן כי איבדתם את תחושת הביטחון ועליכם למצוא דרך כדי להתגבר על הרגישות המיותרת ועל הנטייה להגיב בתוקפנות על כול מילה שנאמרת. אין טעם לחשוב ולהזכיר את אירועי העבר. מה שהיה כבר נגמר.


ראשון עד שלישי: פשוט פרק זמן נהדר. אתם מלאי מרץ ואנרגיה כפי שלא הייתם מזה זמן רב. הביטחון העצמי שלכם בשיאו ואתם מפזרים סביבכם כל כך הרבה קסם אישי עד שאי אפשר לעמוד בפניכם. זה הזמן לבקש העלאה וקידום בעבודה, לשוחח עם בני המשפחה על בעיות שונות ולצאת לבילוי במידה ואתם מחפשים אהבה. פרק זמן שכולו טוב. במקביל, הרקיע רומז על פשרות שאתם מוכנים לבצע כדי לזכות בעתיד טוב יותר. ייתכן שאתם מקריבים דבר מה למען מישהו קרוב. רביעי עד שבת: האנרגיה המסתורית שנוצרה ברקיע רומזת על התרחשויות בעלות אופי סודי. אתם מוצפים ברגשות ומשתדלים להסתירם אך ללא הצלחה. בני הזוג לא מבינים מה עובר עליכם. רצוי שלפני הכול תבררו מה קורה לכם ביניכם ובין עצמכם. יש לכם הרבה מה להציע אך חוסר הביטחון שנוחת עליכם לפעמים יכול להרעיל כל מערכת יחסים, לאו דווקא זוגית. שמרו על פרופיל נמוך, גם בעבודה. עדיף לדבר כמה שפחות.


ראשון עד שלישי: הצורך לשלוט והרצון להיות במרכז העניינים מקלקלים לכם פעמים רבות. נראה כי תאלצו להודות (לפחות בפני עצמכם) שהגזמתם לגמרי. תגובות צוננות, בלשון המעטה, שיגיעו מן הסובבים אתכם עשויות לגרום לכם לראות את הדברים כפי שהם. חוסר ההקשבה וחוסר ההתייחסות שלכם לאחרים גורמים להצטברות של כעסים. מתעורר צורך בפסק-זמן ובשיקול הדעת. ייתכן כי מדובר בסיטואציה אישית שאתם מבקשים לבחון מחדש.
רביעי עד שבת: האנרגיה ההרמונית שנוצרה ברקיע מעידה על רצון להתרפק על זיכרונות שהפכו לנוסטלגיים. נראה כי איכשהו אתם מצליחים לאסוף כוחות כדי לדהור קדימה ללא ליאות. בעבודה נוצרים קונפליקטים מסוגים שונים ואתם מוצאים את עצמכם מעורבים בבלגנים לא לכם. למרות שאתם מנסים לשמור על ניטראליות, זה לא ממש עוזר. יש לכם ידע די והותר כדי לנצל מצבים אשר כאלה לטובתכם האישית.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן ענייני בו אתם עסוקים בעשייה וקוטפים פירות. עיתוי ממוזל בו כדאי לכם לנצל את ההזדמנות כדי לעשות דברים שבאופן רגיל הייתם נמנעים מהם. הפתעה לבני הזוג תתקבל בשמחה. כל רעיון חדש שיגיע עכשיו, הוא בבחינת המלצה חמה לביצוע. מילת המפתח היא אומץ. העיתוי מתאים, בעיקר משום שדמויות רבות עוצמה וסמכותיות משפיעות לטובה על כל אורחות חייכם. הרקיע מעודד אתכם לפעול בנחישות כלפי מתחרים ויריבים.

רביעי עד שבת: האנרגיה המאתגרת שנוצרה ברקיע משגרת אליכם קטעים של התחדשות ומהפכים. נראה כי אתם מתרחקים מחברים ותיקים אך לא ממהרים למצוא אנשים אחרים כדי למלא את מקומם. מצב אשר כזה מקשה עליכם ועלול ליצור תחושת בדידות גורפת. התסכול שלכם גורם לכם לבלות עם עצמכם בעגמומית מסוימת. לפחות נצלו את הזמן לקריאת ספר טוב או לכל פעילות אחרת שגורמת לכם להנאה של ממש.


ראשון עד שלישי: בתוך כל האקשן והאנדרלמוסיה ששוררת סביב, נראה כי תתקשו למצוא קצה חוט. הכול הולך הפוך ולמרות המאמצים שלכם להשליט סדר בבלגן, הסיכויים להצלחה נראים לא משהו. ברקע יש בעיות אישיות שמטרידות אתכם. קשה לכם כרגע להתמודד איתן אבל הן מבעבעות מתחת לפני השטח. יש לנסות להירגע וללמוד להקשיב עם הלב. צפויה התלבטות בין ההיגיון לבין הרגש. ייתכן כי מדובר באפיזודה רומנטית המתנהלת בחדרי חדרים.

רביעי עד שבת: הרקיע משגר אליכם אנרגיה אימפולסיבית וגועשת. עליכם לתכנן בצורה טובה יותר את לוח הזמנים שלכם. חיי החברה שלכם לא זוכים לתשומת לב מספקת בגלל שאתם מעבירים את שעות הערבים והלילות במחשבות על דברים שוליים. נסו להכניס את עצמכם למשטר של פעילות התואם פחות או יותר את השעות המקובלות. אל תוותרו לעצמכם וצאו לבלות. כדאי לכם לנצל לטובה את מפלי האנרגיה הפיסית המורעפים עליכם עתה.


ראשון עד שלישי: האובססיה שלכם להיות עם האצבע על הדופק וכמו כן לשליטה בכל מצב, גורמת לכם לתשישות ומשגעת את כל מי שנמצא בסביבה הקרובה. כשהתסכולים יגיעו לנקודת אל חזור, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של ‘מפקד בלי צבא’. מרוב הגזמה בשאיפה לשלמות, קיימת סכנה שתהרסו כל חלקה טובה. הגיע הזמן להירגע קצת. הרקיע מעודד אתכם להפעיל את עוצמתכם האישית מבלי למתוח ביקורת על מעשי האחרים.

רביעי עד שבת: סערות רגשיות עוברות עליכם והתופעה מעודדת אתכם להעניק עדיפות לענייני הלב והזוגיות. כדאי לכם לצאת לבילויים שקטים ואינטימיים עם בני הזוג. עבור הפנויים זה בהחלט פרק זמן שמתאים להיכרות חדשה. נסו להקשיב עם הלב מבלי לנתח מבחינה הגיונית כל אירוע שאתם מעורבים בו. מישהו שלא מפרגן משמיע דברים שמקוממים אתכם. קחו נשימה עמוקה לפני שאתם מגיבים. נא לזכור שלא כל דבר הוא אישי.


ראשון עד שלישי: מישהו שיש לו קשרים ענפים מושך בחוטים ומפעיל את השפעתו לטובתכם. הרקיע רומז כי כל האפשרויות פתוחות בפניכם – בין אם מדובר בהתלבטות רומנטית, ובין אם בהתלבטות מתחום הקריירה. נרקמת עסקה בעל פוטנציאל חיובי בממדים גדולים יותר מכפי שחשבתם. נצלו את ההזדמנות לפני שתעלם. יש להקפיד בכל מה שקשור לענייני ניירת, הסכמים וחוזים וכדאי מאד להיוועץ עם אדם מנוסה שידריך אתכם במלוא הזהירות הדרושה.

רביעי עד שבת: הרקיע משגר אליכם אנרגיות רומנטיות הספוגות בלא מעט התפנקות ונהנתנות. נראה כי קשה לכם לשבת במקום אחד. האירועים בעבודה עוברים עליכם בעצלתיים ואתם ממתינים בקוצר רוח לאקשן בערבים. מה שבא לכם לעשות זה לצאת, לבלות ולהשתולל בלי לעשות חשבון לאף אחד. פגישה עם אנשים לא שגרתיים תהווה עיתוי מתאים עבורכם כדי לבטא את התחרותיות ואת הרצון להתבלט.


ראשון עד שלישי: אתם הולכים מהצלחה אל הצלחה. שיחת טלפון שתתקבל תאשר את ההתקדמות הממוזלת שמתרחשת עתה בחייכם. גם בתחום האישי והזוגי קיימת התפתחות חיובית. מי שנמצא בקשר יגלה צדדים חדשים שלא היה מודע להם עד כה באישיותו של בן הזוג. בנוגע לפנויים ולפנויות מילות הקסם הן לנסות ולהעז. שווה את המאמץ. גורמים שמעבר לים עשויים להשפיע לטובה על גורלכם. ייתכן כי מדובר באהוב לב השוהה במרחקים.

רביעי עד שבת: אתם מנוטרלים עכשיו מאנרגיות שהיו עשויות להועיל, אך גם מאלה שהיו עלולות לשבש ולהכשיל. דווקא משום כך נראה כי זה הזמן להאיץ תהליכים ולקבל החלטות. פגישה חשובה מדרבנת אתכם להחליט מיד במקום מה אתם הולכים לעשות לגבי עניין שמטריד אתכם מזה מספר חודשים. קחו אחריות וקבלו על עצמכם בשלמות לבצע עד הסוף את מה שתחליטו. שמרו על חשאיות ואל תשתפו יותר מידי אנשים בתוכניות שלכם.


ראשון עד שלישי: משימתכם בימים אלה היא לחפש אחר הכוחות הפנימיים שכאילו נעלמו. יש לכם את זה בגדול. אתם רק צריכים להתחבר. יש לכם צורך עמוק להיות קצת לבד, רצוי במקום אשר יש בו שמש, מים ומרחבים. קיימים פערים מסוימים בין הרצונות לבין המציאות שלכם, אבל תוכלו להתגבר על הכול בעזרת גיוס המשאבים הפנימיים ורצון אמיתי להתפשר ולהיענות לזולת. הרקיע צופה לכם הצלחה כבירה הודות למזל הטוב וללא שום קשר עם תכנון מוקדם. רביעי עד שבת: נתקפתם בקטע של נהנתנות וקשה לכם לחשוב על שום דבר אחר מלבד על איך לעשות כיף. יש לכם מעט מאוד מוטיבציה ללכת לעבודה ואתם עושים זאת בקושי רב. המגבלות שלכם בתחום העסקי גורמות לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר ומצד שני, זה מוציא לכם את כל החשק. צריך למצוא את המסלול האופטימאלי שיכלול גם סיפוק וגם הכנסה נאותה.


ראשון עד שלישי: ההתחייבויות חונקות אתכם וכך נוצרת תחושת עומס בלתי נסבלת. כדאי לנסות להירגע ולנטרל את הגורמים המעיקים בלי לשבור את כל הכלים. האופק נפלא ואופטימי ומבשר על מצבים שופעי אושר. מנוחה או יציאה להתבודדות בחיק הטבע יכולות לתרום הרבה מאוד לשלוות הנפש שלכם. הרקיע מצביע עבורכם על אנשים גלויי-לב, כנים וישרים המשפיעים לטובה על חייכם.

רביעי עד שבת: האנרגיה הקוסמית מעוררת בכם את הצורך להרחיב אופקים וללמוד דברים חדשים. הרקיע רומז על התלבטות בין מצבים ממוסדים לעומת מצבים הרפתקניים. ייתכן כי מדובר בקריירה מכניסה אך משעממת, לעומת הצעה מפתה אך רבת סיכונים. אי אפשר להתחמק מבעיות לנצח. הפחד רק משתק אתכם. יש משהו שחייב פתרון מיידי וכל דחייה רק תזיק למצבכם הנפשי. נצלו את היכולת היצירתית שלכם ואם אתם לא יכולים לבד, בקשו עזרה מחבר. עליכם להציב גבולות ברורים גם לגבי בני משפחה.


ראשון עד שלישי: בתחום הביתי צפות סוגיות שכדאי לשים אליהן לב ולטפל בהן לפני שיתפסו ממדים גדולים יותר. לעיתים אתם שוכחים להשקיע ולשמור קשר עם בני משפחה. הדבר עלול לגרום לעימותים שנובעים מתסכולים ותחושה של הזנחה וחוסר תשומת לב. כבר עכשיו כדאי שתתחילו לתכנן בילוי משותף להמשך השבוע. חומר למחשבה: זה מה שיש. הרקיע רומז על דברים שהשתיקה יפה להם. שימו לב להסתודדויות המתנהלות מאחורי הקלעים.

רביעי עד שבת: צפוי לכם פרק זמן רגוע בו אתם יכולים להוריד סוף סוף את ההגנות ולהתרווח. במסגרת העבודה צצים סימני הצלחה. תנו לעצמכם צ’אנס להתבטא ביתר חופשיות ולהביע את הרעיונות והיוזמות שלכם עד הסוף, גם אם יש מי שמחמיץ פנים. יש לכם קושי לפצל את הזמן בין ענייני הבית והעבודה. נסו להיות יותר גמישים מבחינת השעות.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?