תחזית אסטרולוגית שבועית 20-26.1.2023

ראשון עד שלישי: כוכב  המזל שלכם טוען עכשיו את מצבריו, וזה אומר שהמוטיבציה היא הדבר הכי חשוב כעת והמועד הוא בהחלט קריטי. אתם קצת מתקשים להתלהב והדבר מונע מכם להגשים דברים שאתם רוצים אותם באמת. אל תחששו להתחייב למרות החשות שלכם. זה רק עניין של זמן להבין שהאתגר העומד בפניכם יכול לתרום לכם המון ולפתח את אישיותכם.

רביעי עד שבת: יש לכם לא מעט התחייבויות למלא. אתם מצליחים להפתיע אפילו את עצמכם. מתקתקים במהירות שיא את כול מה שצריך ואפילו מוצאים זמן לצאת לבילוי לקראת סופו של השבוע. יש משהו שרציתם לעשות ביחד עם בני הזוג. אז הנה יש לכם הזדמנות פז. האינטראקציה יכולה לגרום לכם לשנות את הגישה וללמוד כמה דברים חדשים שלא ידעתם.

רוח ונפש: בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של  שושנה: המסר הואאתם צפויים לתפוס מקום מרכזי בחיי החברה. זה הזמן לגלות נדיבות גם כלפי מתחריכם.


ראשון עד שלישי: מצב הרקיע שמעליכם מוליד התמקדות בעניינים שוליים ולעיתים גם בעלי אופי ביקורתי. גלו רגישות בשעה שאתם מעניקים את מה שאמור להיות תשורה סמלית או בפשטות, אל תיסחפו. יש מי שמנסה לרכוש את אמונכם על ידי פגיעה ביריביכם. אין סיבה למסיבה, משום שזו היא דרכו עם כולם. מתקבלת תשובה לבקשה שהצגתם לפני שבועיים. אם המסר אינו לרוחכם, כדאי שתרדו מהסיפור הזה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן של שחרור מעכבות. השינויים מתגלגלים ומביאים אתכם למחוזות חדשים. כול ניסיון של אנשים קרובים לכם לעצור אתכם, לא רק שלא יעלה יפה אלא גם יגרום לעימותים, אז מוטב שתצאו כבר מהתחלה בהצהרת כוונות ברורה. השמרנות שתקפה אתכם נעלמה ואיננה. עולים על דרך חדשה ? מישהו שאתם חוששים ללחוץ עליו, עלול לנצל אתכם.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם תוך כדי שימוש ב – 22 הקלפים בעלי העוצמה [הארקנה הגדולה], הופיע בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הואזה הזמן לבחון את רגשותיכם ולהתבונן במציאות כפי שהיא, מבלי ליפול טרף לעולם האשליות.


ראשון עד שלישי: יש לכם רשימה של מטלות שהחלטתם לבצע ונראה שעל כתפיכם נופלת מרבית העבודה השחורה. עליכם לתרגל האצלת סמכויות אבל בדרך שונה מזו שניסיתם לעשות עד עכשיו. אתם מוותרים לסובבים אתכם במילוי חובות בסיסיות והמשקעים שנוצרים אצלכם הם מרירות וחוסר שביעות רצון. אם תחפשו, תמצאו את המניעים האמיתיים להתנהגותם.

רביעי עד שבת: המרץ שלכם נבלם מעט בשל אנרגיות מעכבות המגיעות אליכם. קשר רומנטי שמתחיל בקצב איטי אך מבטיח, נתקע משום מה. אתם מחכים שהצד השני יגלה יותר יוזמה אך לא קורה שום דבר. אל תעשו סצנות קנאה ואל תנסו לחנך או להטיף מוסר. יתכן כי אין זה הזמן המתאים. נסו לשמור על איזון. אל תוותרו על פעילויות שגרתיות שבהן אתם משתתפים במהלך התקופה. מה שיהיה יהיה. בינתיים אתם ממשיכים כרגיל.

רוח ונפש: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של ציפור דרור: הסמל מייצג מצב אשר לפיו אתם עומדים להשתחרר מכבלי העבר ולפסוע אל עתיד טוב יותר.


ראשון עד שלישי: יש מצב שאתם סובלים מתסכול שעתיד לחלוף תוך זמן קצר. תנו לעצמכם זמן והקפידו על תזונה נכונה, מנוחה ופעילות גופנית מתונה. אל תאמרוכןבמקומות בהם מתחשק לכם לומרלא‘. תנו לעצמכם להתלהב ואפילו להתאהב. יש מי שמחזר אחריכם בהתלהבות. אל תפספסו את המומנטום. המזל הטוב ממתין לכם במרחבים ובאופק.

רביעי עד שבת: נתיב הגורל שלכם מקיים עכשיו קשרים נפלאים עם אנרגיה המייצגת עושר ונכסים. נסו לראות את מה שקורה לכם מפרספקטיבה שונה מהרגיל. יש לכם חוש לדרמה ואתם עלולים לעיתים לשכוח שהחיים זה לא במת תיאטרון. אתם עלולים ללקות בכאב ראש בגלל תסכולים שבעצם הם מיותרים לגמרי. אל תתעלמו מההשפעה החזקה שיש לכם על אנשים. היזהרו מפליטות פה.   

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שנערכה עבורכם בחפיסת קלפים אסטרולוגית, עלה בגורלכם קלף כוכב מרקורי במזל דלי: הקלף רומז על תסבוכת או בעיה אשר הפתרון לה יגיע אליכם כאילו בהבזק חשמלי, בהברקת ברק.


ראשון עד שלישי: הטיפוס שלכם אל הפסגה נבלם מעט כתוצאה מאנרגיה מאתגרת. יש לכם תחושות של תסכול, בעיקר בגלל שאינכם מצליחים לעבור אתתקרת הזכוכיתשעוצרת אתכם, על פי הרגשתכם, מהצלחה גדולה מכפי שקורה במציאות. ההרגשה הזאת תחלוף בקרוב. האמת היא שאתם פועלים בכול התחומים מתוך מעורבות רגשית גבוהה מידי. את תחום העבודה כדאי שתשאירו מחוץ לעניינים שברגש.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מעצבן למדי. הכול נראה לכם, משום מה, מסובך ביותר ולמרות שאתם אוהבים אתגרים, ההרגשה היא כרגע שהכול גדול עליכם. יש לכם חשק לפרוק עול ופשוט לברוח מהכול ומכולם. אפילו בני המשפחה גורמים לכם לתחושה של מחנק ורצון להתרחק באופן זמני. מומלץ ביותר (אם זה אפשרי) לקחת פסק זמן של כמה שעות. צאו לדייג, שייט או לפחות בקרו בחדר הכושר.

רוח ונפש: בתקשור רוחני באמצעות מטוטלת עלתה בגורלכם צורה של כוורת דבורים: המסר הואהקול הפנימי שלכם מדריך אתכם להקשיב למסרים הזורמים אליכם בתוך עולם החלומות: אל תזלזלו באותות ובסימנים הפוקדים אתכם.


ראשון עד שלישי: התקשורת. צפוי פרק זמן נהדר. אתם מקבלים תגובות אוהדות מאנשים בעלי השפעה ומקצוענים, וכמובן שזה גורם לכם לעליה מוראלית כפי שלא הרגשתם מזה זמן רב. כול מה שעליכם לעשות זה להמשיך בכיוון הנכון ולהתמקד. השילוב הלא קונבנציונאלי של חשיבה מקורית והעזה, יביא אתכם בסופו של דבר אל קו הסיום.

רביעי עד שבת: אתם מתנדבים לבצע עבודה מאומצת שלוקחת לכם יותר זמן מכפי שתוכנן. המציאות טופחת על פניכם ונראה לכם שהשאיפות שלכם דמיוניות ומתרחקות יותר מאשר אי פעם. אולי הגיע הזמן להבין שיש דברים שלא ישתנו בעתיד וגם אם המצב לא נראה לכם פשוט, צריך לקום ולהמשיך הלאה. נראה כי כרגע, אתם סתם טוחנים מים.

רוח ונפש: בפתיחת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קלפי מסרים עלה בגורל קלף גלגל המזלות: המסר הוא  אתם זקוקים לאהבה אשר יש הגנה וביטחון בצידה, ולא לזו שאין עימה תכלית כלשהי.


ראשון עד שלישי: נראה כי צפויה לכם אכזבה כלשהי מאדם שפיתחתם כלפיו רגשות רומנטיים. כדאי להסתפק כרגע ביחסים ידידותיים. תנו לזמן לעשות את שלו. העיתוי חשוב, במיוחד בכול מה שקשור לבני המזלות תאומים ומאזניים. משפחה וחברים קרובים זקוקים לכם עכשיו יותר מתמיד. תנו יד למען אלה שיעמדו גם הם לצידכם בשעת הצורך. אתם זקוקים לאהבה אשר יש עימה הגנה וביטחון.

רביעי עד שבת: אתם לומדים לקח חשוב בנושא דיסקרטיות לאחר שמישהו מטיח בפניכם עובדות שמביכות אתכם. השתמשו בכול הכישורים הטאקטיים שלכם כדי לארגן הסבר מתקבל על הדעת וכדי לא לפגוע באנשים שרוחשים לכם כבוד. במקרה והעניין מסתבך ואתם מרגישים חסרי אונים לטפל לבד בבעיהיתכן מאוד שיהיה כדאי לערב בעניין אדם נוסף במטרה להרגיע את כול הנוגעים בדבר

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים מיסטיים, עלה בגורלכם קלף הגביעים הסימטריים: הקלף מציע לכם לבחון פעם נוספת הצעה שהלהיבה אתכם, אך הפעם בעיניים ספקניות וביקורתיות.


ראשון עד שלישי: אתם מושפעים עתה לטובה מאנרגיות של אהבה. נצלו את התופעה כדי לשפר את מצבכם בתחום שבינו לבינה. מישהו מתייעץ אתכם בנוגע לעניין אישירומנטי. הגיע הזמן לחשוף את המידע הנוסף שידוע לכם ולא גיליתם עד עכשיו. יתכן וזה יהיה בדיוק המפתח לסגירת פרשיה מביכה לכאן או לכאן. מצד שני, שווה לבדוק את טיב היחסים ביניכם ובין אדם שלישי המעורב. יתכן ואתם טועים לחלוטין לגבי המניעים העמוקים שמניעים את הגלגלים מאחורי הקלעים.            

רביעי עד שבת: אתם מצליחים להתייחס לאנשים ביתר סבלנות ובפחות ביקורתיות מאשר בדרך כלל. גישה זאת מאפשרת כניסה של רוח רעננה ומלהיבה למרחב האישי שלכם. אווירה חדשה מסמנת את סוף השבוע. מהלך מתוחכם ומרשים יביא תוצאות מעולות בתחום האישי, שישתלמו לכם מאוד, במיוחד בטווח הרחוק. אל תצפו ממישהו אחר כי יפרוש שטיחאדום למענכם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו עשרה גביעים: הקלף מייצג מצב אשר לפיו צפוי לכם אושר גדול: הקלף  מייצג את המשפטאיזהו עשיר ? השמח בחלקו“.


ראשון עד שלישי: אתם סופגים עכשיו אנרגיות נפלאות מגרמי שמיים ממוזלים. חשוב שתעבדו קצת יותר על התדמית החיצונית שלכם ותנסו להקנות לעצמכם מראה מקצועי יותר. עליכם להיזהר מטיפוסים חסרי אחריות שעלולים לסבך אתכם בהרפתקאות כספיות מסוכנות. אל תסמכו על מילות חנופה וחיזורים. לפני שאתם מתחייבים בתחום כלכלי או רגשי בדקו את כול הפרטי הרלוונטיים.

רביעי עד שבת: אתם עלולים לשלם מחיר בגלל האגו שלכם שאינו מניח לכם וגורם לשיבושים ועיכובים ביצירת קשרים חדשים. אדם מדהים יפרוץ לתוך החיים שלכם ויגרום להפתעה מרשימה. יש לכם הרגשה שמישהו קרוב לכם מאותת לגבי רצון להידוק הקשר ולשיחת נפש הכרוכה בייעוץ. זה כפי הנראה נכון אבל ליתר ביטחון כדאי לבדוק לפני שאתם פוצחים בהרצאות.

רוח ונפש: בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף העצה הטובה: הקלף רומז על אדם עתיר ניסיון העומד להדריך אתכם בדרך הנכונה.


ראשון עד שלישי: נראה כי אתם נחושים בדעתכם להגשים את הפנטזיות הפרועות שלכם ומתכננים את הסיטואציה לאט אבל בטוח. בני הזוג יכולים לצפות לחוויה מעשירה במיוחדגם אם הקשר אינו בהכרח לכול החיים. אל תתעצבנו אם העניין ידחה במקצת. בסופו של דבר, אין זה מסוג הדברים שאפשר לדחוף בכוח. צפויה לכם הצלחה במיזם שידע לא מעט עיכובים ודחיות.   

רביעי עד שבת: נושא הקשור ללימודים או לתחום רוחני כול שהוא, דורש תשומת לב רבה מן הרגיל. אתם מגלים תחומים חדשים שלא הכרתם עד עתה. זה פרק זמן של הפתעות גדולות. אתם מגיבים בכישרון אלתור מרשים. אין לכם סיבה להתרגז על בני משפחה וחברים שלא מבינים מה בדיוק עובר עליכם. רוח הזמן מנשבת בכיוון של חברויות חדשות

רוח ונפש: בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפים מיסטיים, עלה בגורלכם קלף שלושת האפשרויות: בתחום הקריירה מדובר בידיעות מרנינות העוסקות בקידום. בתחום הרומנטי מדובר בבשורה שמטרתה להדק ולהעמיק קשר קיים עד כדי הצעת נישואין. בתחום הפיננסי מדובר בהימור מוצלח.


ראשון עד שלישי: עושה רושם שאתם מתלהבים מאנשים מרתקים שנכנסים לחיים שלכם ומסמנים אפשרות לתחילתה של תקופה חדשה. הכי טוב יהיה אם תזרמו עם הדברים ולא תתמקדו על הטפל. אתם מצליחים להביע את עצמכם ביתר חופשיות מאשר בעבר. המורל עולה ועימו תחושה של חיוניות ואופטימיות. יופי של ימים ! צפויה הצלחה ענקית ליצירתיים שביניכם.

רביעי עד שבת: גזרת מזל דגים סופגת עכשיו אנרגיה בעלת גוונים אובססיביים משהו. יחד עם זה, אתם לא חייבים לאף אחד שום דבר. מישהו מעצבן אתכם ? יש מצב שהגיע הזמן לנקוט בצעדים דרסטיים יותר כדי להיפטר מהעניין אחת ולתמיד. בתחום הרומנטישחקו אותה קשים להשגה. אתם לא אוהבים את זה אבלזה ישתלם.

רוח ונפש: בהפלת גורל שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: מישהו שהנחיל לכם אכזבה כלשהי, משנה את פניו ופונה אל פיוס ופיצוי. אל תשחקו עימו משחקי כבוד, בואו לקראתו בזרועות פרושות לרווחה.


ראשון עד שלישי: עגלת הגורל שלכם ממשיכה את מסעותיה בתוך נתיב של אנרגיות בעלות אופי קליל, מקסים וידידותי. צפוי פרק זמן מרתק. אתם מגלים בתוך עצמכם צדדים שלא הכרתם ומתמודדים עם מטלותהרות גורל‘. אתם מרשים לעצמכם לעשות דברים שמעולם אפילו לא חשבתם עליהם. לעבודה אין לכם יותר מידי סבלנות ומי שיפריע לכם עכשיו עלול לספוג התפרצות לא נעימה בעליל. אל תחששו מתוצאות מעשיכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מבולבל. אתם במצב רוח מוזר. לא מספיקים הרבה ומרגישים שהזמן פשוט נוזל לכם בין האצבעות. יש תקופות כאלה וחבל שתרדו על עצמכם בגלל ההספקים הירודים יחסית. שימו לב לפרטים הקטנים ואם תתנו לאחרים לתכנן עבורכם מה לעשות, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב לא נעים. אם אתם כותבים את יצירותיכם עבור המגירה, הרי שהגיע הזמן לחשוף אותן לביקורת ולמשוב.

רוח ונפש: בפתיחת קלפים לצורך חיזוי ויעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו אביר החרבות [קלף המחשבות הגועשות]: הקלף מייצג מצבים אשר לפיהם מקננות במוחכם מחשבות רבות ותוכניות, אך משום מה ללא מימושן.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?