תחזית אסטרולוגית שבועית 16-22.6.23

ראשון עד שלישי: מילת הקסם לימים אלה היא יוזמה. אתם צריכים לעבוד על דימוי עצמי ואסרטיביות וכמו כן ללמוד על מודעות עצמית. למעשה אתם נמצאים בקונפליקט פנימי ולא ממש מוצאים את המוטיבציה הדרושה כדי להתקדם. תחביבים וקריירה הם שני נושאים שעומדים על הפרק. עד שלא תתאפסו על העניינים האלה, לא יהיה לכם שקט. הרקיע פוסל קיצורי דרך וקובע כי רק השקעה ומאמץ יוכיחו את עצמם.

רביעי עד שבת: כוכב ונוס שליטכם נלחץ ברקיע על ידי אנרגיות המגיעות אליו מגרמי השמיים, והתופעה משוגרת לעברכם. צפוי פרק זמן עמוס הכולל הכנות לסוף השבוע. אתם יכולים לבחור בין ביצוע המטלות השונות המוטלות עליכם לבין יציאה לבילוי עם חברים. עם קצת תושייה ויצירתיות, תוכלו לשלב בין השניים. אחרי שתתחילו להרגיש לחץ, צאו מהבית. הימנעו משיחות טלפוניות ארוכות שגורמות לכם לבזבז זמן יקר.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האדמה היציב והמפוכח. המזלות שהכי מתאימים לכם על פי האסטרולוגיה  נמנים עם יסוד המים: עקרב, סרטן ודגים. בעיקר כדאי לכם להתמקד בעקרבים.


ראשון עד שלישי: חבל שאתם מתייסרים ומתלבטים בנושאים אשר לגביהם צריך לקבל החלטות חשובות. ממילא זה לא פרק הזמן המתאים. דחו חתימת חוזים וכן כול מה שקשור לניירת. ההשערה שאתם יכולים לעמוד על דעתכם מול אנשים אחרים, אינה נראית עכשיו כאופציה ממשית אולם זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות. סמכו על האינטואיציה יותר מאשר על דעתם של מומחים. הרקיע רומז על כישלונות העשויים להצמיח הזדמנויות אך גם לא מעט מתח.

רביעי עד שבת: אנרגיות קוסמיות עלולות להשרות עליכם אווירה של מבוכה וחוסר וודאות. עכשיו, יותר מתמיד, אתם מרגישים צורך באישורים מהסביבה ומישהו שיגיד לכם שאתם נאהבים ומוערכים. הדבר יכול להתבטא בשיחה עם מישהו מקורב אליכם. חוסר בתקשורת ישירה עלול להביא לוויכוח. מכיוון שלא לכולם יש את היכולת לקרוא מחשבות, כפי שאתם חושבים לפעמים, הקפידו לבטא את עצמכם בבהירות. כדאי ליזום בילוי משפחתי או זוגי משותף.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האוויר הקליל והאינטליגנטי. המזלות שהכי ילך לכם איתם נמנים עם יסוד האש: טלה, אריה וקשת. אל תשכחו לשים עין
על הקשתים.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מאתגר. יש רגעים לא קלים אבל סך הכל, אתם מתמודדים יפה. אל תפחדו להתמודד עם קשיים. התחלה של קשר רומנטי גורמת לכם להתרגשות ודפיקות לב. בא לכם לחגוג ולהיות באווירה שובבה. יחד עם זאת, כדאי שתבדקו את סוג הקשר ואם הוא באמת מתאים לכם לאורך זמן. הרקיע רומז על הפתעה מסתורית שתביא לכם תועלת רבה.

רביעי עד שבת: מצב האנרגיות מותיר רושם טוב, אך למרות שאתם משתדלים מאוד, הלחץ בעבודה והתוצאותנותנים בכם את אותותיהם. אתם לא מרוצים ממהלך העניינים ונוטים להוציא את הלחץ בבית. לסובבים אתכם קצת נמאס מהביקורת והתוצאהמתח. קחו לעצמכם פסק זמן. עשו חשבון קר ונוקב עם עצמכם בנוגע לשינויים אפשריים. לא כל מחשבה חייבת לקבל ביטוי מילולי. נסו להתאפק.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד המים הזורם והרומנטי. המזלות שעבורכם הם סוף הדרך נמנים עם יסוד האדמה: גדי, שור ובתולה. שידוך עם הגדיים,
הוא בינגו.


ראשון עד שלישי: שיחה אישית עם אדם קרוב תעלה על פני השטח אירוע מן העבר, אשר עליו יש לכם עדיין חילוקי דעות. עדיף לא לנבור במה שהיה אלא להתרכז בהווה. זה עיתוי הולם לסידור הבית והמשרד. הצורך להתארגן הוא גם פיסי וגם נפשירגשי. על מנת לעשות סדר בדברים, עליכם לגלות חוש ארגון וליישם אותו בצורה תכליתית. הרקיע רומז על דברמה כלשהו שאינכם מודעים לו שעשוי להביא עימו
מזל לא צפוי.

רביעי עד שבת: כדאי שתביאו בחשבון כי החובות המוטלים עליכם לא נעלמים לשום מקום. רצוי שתבדקו את לוח הזמנים שלכם ותקפידו על תכנון נבון של הזמן. חבר קרוב יוכל להושיט לכם עזרה במידה ואתם מרגישים שהעומס עליכם גדול מידי. רק תבקשו. אף אחד לא יכול להציל אתכם מעצמכם. אסרטיביות והחלטיות יזכו אתכם בתמיכתו של אדם שמתלבט ביניכם לבין אחר. בסופו של עניין הוא יבוא לקראתכם.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האש החם והסוער. המזלות שממש תפורים עליכם נמנים עם יסוד האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. ציון עשר לזיווג
עם הדליים.


ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם משתפר מרגע לרגע. מעורבות כלכלית עם אדם קרוב עשויה להוות הצלחה עסקית ממשית. במקביל, אל תהיו שאננים ואל תסמכו על אחרים לעשות את העבודה השחורה. בדקו הכול וקראו גם את האותיות קטנות בכל נייר שאתם מתכוננים לחתום עליו. זה לא שמישהו מתכנן לסדר אתכם חלילה, אבל תקלות ואי הבנות עלולות לקרות. הרקיע קובע כי לא הגורל מעכב אתכם, אלא אתם במו ידיכם וזה חומר למחשבה.

רביעי עד שבת: תחום העסקים מזמן לכם הפתעות. מה שנראה בעייתי ממבט ראשון, עשוי להתברר כנפלא במבט נוסף. כדאי לכם לחשוד במי שמרעיף עליכם מחמאות תמוהות. אל תאמינו כי הוא יוצא מגדרו מרוב חיבתו אליכם. גם אם נדמה כי נכשלתם במשימה שהצבתם לעצמכם, זה לא סוף העולם. ייתכן שאתם מוציאים דברים מפרופורציה. מתחיל להפשיר קשר שקפא בגלל ויכוח. אם הצד השני מחפש סולם כדי לרדת מהעץ, אין סיבה שלא תנהגו כמוהו.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האדמה השפוי והעקבי. המזלות שהכי יזרמו איתכם נמנים עם יסוד המים: דגים, סרטן ועקרב. אל תפספסו את הדגים.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של אופטימיות. תקשורת מצוינת מביאה הצלחה בכל התחומים. היו נכונים לשינויים של הרגע האחרון גם בעניינים שנראו לכם סגורים וחתומים. זה לא זמן לשבת בחיבוק ידיים. לא צריך לרוץ קדימה בריצת מרתון אבל חשוב להקפיד להתקדם בכיוון המטרות שקבעתם לעצמכם. הרקיע מעודד ניתוק מהשפעות קודמות, והליכה אל עתיד טוב יותר.

רביעי עד שבת: האנרגיות הקוסמיות יוצרות מצב לחוץ במקצת. אתם תחוו עומס בעבודה, אולם נקודת האור בכל העניין הזה היא שתגלו אפשרויות חדשות לעשות כסף. אפשרויות עסקיות נמצאות בכל פינה. עליכם רק לגלות ערנות ולהעז. תמיד אפשר למצוא תירוצים למה לא לנסות משהו חדש. הדינאמיקה הזאת אינה תורמת לכם שום דבר, מלבד רגשות תסכול. אתם משקיעים באדם שאינו מתכוון לתקן את דרכיו. כדאי שתנמיכו את רף ציפיותיכם כדי שלא תתאכזבו.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האוויר החינני וההומוריסטי. המזלות שהכי תתאימו להם נמנים עם יסוד האש: טלה, אריה וקשת. לא להחמיץ את הטלאים.


ראשון עד שלישי: הצעה לבילוי חריג יורדת מהפרק לאחר שאתם מגלים מידע חיוני ומפתיע לגבי אדם שאמור להיות מעורב בעניין. התחושה מתסכלת אולם עוברת די מהר. יש לכם נכונות לפתוח דף חדש וחבל להתעכב על מה שמבחינתכם הוא בזבוז זמן לריק. האווירה בבית נעימה. צפויים שינויים ונסיעות הקשורות לבני משפחה צעירים. אם אתם זועמים על אדם שאינו מקיים את שהבטיח לכם, תצטרכו להמתין שבעה ימים כדי לסגור איתו חשבון.

רביעי עד שבת: אנרגיות טובות מביאות בשורות מרנינות לכל אשר קשור ומושפע מנושא המשפחה. בימים אלה תהיה לכם הזדמנות להיות במרכז העניינים, בתחום העבודה. ההצלחה מאירה לכם פנים ואתם קוצרים פירות. בתחום האישיאתם חושבים שאתם מאוהבים אך השאלה היא אם גם הצד השני חושב ומרגיש כמוכם. העניין שווה בדיקה מעמיקה ושיחה ישירה. עדיף להתעמת עם העובדות מאשר להצטער. וחוץ מזה, האם לא נמאס לכםהנדנדההרגשית ומהרגשת הדזהוו ?

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד המים המרווה והמסתורי. המזלות שממש מתלבשים עליכם נמנים עם יסוד האדמה: שור, גדי ובתולה. הימור בטוח? לכו על השוורים.


ראשון עד שלישי: אתם עובדים קשה מאוד ומצפים לקבל מחמאות והערכה. הצורך שלכם להתמקד בקריירה ולהצדיק קידום מקצועי ואף העלאה במשכורת, תלוי בהרבה גורמים, כך שכדאי שתיקחו בחשבון שאתם עלולים גם להתאכזב. יש לגלות עוצמה פנימית ולהתמיד. עיתוי זה קשור לשינוי רוחני. הוא מדגיש את הצורך להתבוננות פנימית. נראה כי פרשייה כלשהי נודדת ללא תכלית. אם כך הם פני הדברים, קחו פסק זמן כדי להכניס סדר במחשבותיכם.

רביעי עד שבת: בתחום החברתי ייתכן כי תרגישו בדידות למרות שבדרך כלל יש לכם חברים רבים, וזאת בשל מצבו של הרקיע הפרוש מעליכם. תחושת התסכול שתתעורר בכם, תגרום לכם לבחון מחדש את היחסים שיש לכם את הסביבה. שיחה והתייעצות עם מישהו קרוב עשויה לשפוך אור על מה שקורה. מישהו טוען כי שיניתם לרעה את יחסכם כלפיו. גם אם אין לכם מושג על אודות מה הוא סח, נסו להרגיע אותו.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האש הברקי והמהמם. המזלות שהכי הולמים אתכם נמנים עם יסוד האוויר: תאומים, דלי ומאזניים. רוצים אקשן? שחקו אותה עם התאומים.


ראשון עד שלישי: קשה לכם מאוד לקבל תכתיבים מאנשים שאיתם אתם עובדים. יחד עם זאת, מישהו צריך לתת את הטון ופעמים רבות אתם מעדיפים לקחת עמדה שלראש קטןכדי לא לשאת באחריות לתוצאות שנראות לכם לא בטוחות. כידוע לכם, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אל תתאמצו יותר מידי להיות מה שאתם לא. הרקיע רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה.

רביעי עד שבת: סוף השבוע מתקרב ולמרות שקשה לכם לקחת יוזמה, כדאי להרים טלפון ולקבוע תוכנית מוגדרת עם חברים. אנרגיות קוסמיות בגזרת מזל גדי גורמות לתסיסה פנימית ולמעין תזזיות באווירה שמלווה אתכם. חוסר שקט שמלווה אתכם החל מיום רביעי הופך לקראת יום חמישי לדחף בלתי נשלט. יש לכם חשק עז לשבור את המסגרת, להשתחרר ולהיעלם מהמקום בו אתם נמצאים. הפתרון הוא בצורת נסיעות ולטיולים.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האדמה העקשן והאמיץ. המזלות שתשדרו איתם על גל אחד נמנים עם יסוד המים: עקרב, סרטן ודגים.


ראשון עד שלישי: אתם משקיעים הרבה אנרגיה בנושא הזוגיות ובהחלט יש תוצאות בשטח. הפתיחות והקלילות בה אתם מתייחסים לאירועים מביאה לשינוי גם אצל אנשים שאיתם אתם באים במגע. מקומכם במערכת המשפחתית הרחבה מתבסס והולך לאחר שיזמתם פעולה לאיחוד וקירוב לבבות. עיתוי זה הינו נפלא להצלחה במעשים הדורשים אומץ לב. מתבשל רעיון שעשוי להעניק לכם רווחה כלכלית לפרק זמן קצר. הפעם, כדאי לכם לחשוב על הטווח הרחוק.

רביעי עד שבת: נראה כי רוב הזמן יוקדש לתחום החברתי  בו צפויות הכרויות חדשות. מצב הרוח שלכםמרומם. אתם מרגישים טוב וכל מי שנמצא איתכם בקשר מרגיש את זה ורוצה להיות איתכם כמה שיותר. נצלו את המומנטום ליציאה לבילוי. למי שלא נמצאים בקשר יש סיכוי גבוה במיוחד להכיר מישהי (מישהו) ולפתח רומן חביב. רק שימו לב שאתם לא נסחפים להרפתקה שאינה מחייבת, מפני שאתם עלולים להיפגע רגשית מכך.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האוויר המסעיר והמהפנט. המזלות שאיתם תתפסו ראש טוב נמנים עם יסוד האש: קשת, טלה ואריה. רוצים זיווג מלכותי? קחו את האריות.


ראשון עד שלישי: עדיין קשה לכם להשתחרר לגמרי מהרגשה של בדידות למרות שאתם מוקפים אנשים. האבסורד הוא שלמרות ההצלחה על פני השטח, לישון אתם הולכים מתוסכלים. זה עיתוי מתאים להשקיע בתכנון סוף השבוע ולגבש תוכנית פעולה כללית לתקופה הקרובה. חידוש קשר עם מישהו שקשור לעבר הרחוק שלכם עשוי להיות המפתח. הרקיע קובע כי יש להיזהר מקשרים עם אנשים שנוטים לנצל את האחרים.

רביעי עד שבת: מצבו ההרמוני ברקיע של כוכב נפטון, משפיע לטובה על המתרחש בתחום האישי. זהו פרק זמן מתאים לבילוי עם חברים. קיים סיכוי גבוה למפגש בעל אופי רומנטי עם אדם יוצא דופן, ממש כמו שאתם אוהבים. כדאי להשקיע מעט יותר תשומת לב מהמקובל ולהקשיב לדברים הנאמרים וגם לשים לב מה קורה בשפת הגוף. יתכן שלא כל הנאמר הוא אמת לאמיתה. עליכם להיות זהירים שלא יפעילו עליכם מניפולציות. הקטע הזה הזוי ואתם עלולים להיפגע רגשית.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד המים הביישן והיצירתי. המזלות שיעניקו לכם אהבה יציבה נמנים עם יסוד האדמה: גדי, שור ובתולה. אל תחמיצו את ילידי מזל בתולה.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב בו חיי החברה שלכם זורמים בקצב מרשים. לעיתים נראה שיש לכם יותר מזל משכל. ככה זה בענייני הלב. אתם מקבלים הצעות מפתות רבות. קיימת פעילות אינטנסיבית בתחום האישי הרומנטי וגם מבחינת חברים שמחפשים את קרבתכם. שפע ההצעות הוא בהחלט יותר מידי לתקופת זמן אחת. דחו מספר דברים להמשך השבוע. הרקיע מעודד אתכם לכפר על שטויות שעשיתם בעבר ולהיגמל מהרגלים פסולים.

רביעי עד שבת: אנרגיות סוערות ולוהטות עומדות לעזוב אתכם. פרק הזמן הנעים העובר עליכם תואם את הרגשתכם הפנימית החיובית. התחום הרומנטי מתפתח בקצב איטי. אל תדחקו ואל תלחיצו. הצד השני זקוק לזמן כדי להיפתח אליכם. מידע חשוב שיגיע אליכם יכול להשפיע על רכישה גדולה שדורשת התחייבות כספית רצינית. שיקלו הוצאת כספים בקור רוח ושימרו על זרימת האנרגיה החיובית.

רוח ונפש: אתם נמנים עם יסוד האש הלוהט והבוער. המזלות שהכי מתאימים לכם על פי האסטרולוגיה  נמנים עם יסוד האוויר: דלי, תאומים ומאזניים. המזל שהכי מתאים לכם הוא מאזניים.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?