תחזית אסטרולוגית שבועית 8-14.9-2023

ראשון עד שלישי: זהו פרק זמן בסימן עליה. המצב החברתי משתפר ואיתו עולה רמת החיוניות. אתם עומדים לפגוש מספר אנשים חדשים. אם תצליחו לפתוח את הלב צפוי לכם רומן מסעיר במיוחד. למי שנמצא בקשר קבועזה הזמן להשקיע. אתם מפחדים להיפגע ולכן נמנעים מגילוי רגשות אבל עדיף לסבול לפעמים מאשר לחיות באיפוק היסטרי כל החיים. כל מכשול הוא בעצם, הזדמנות בתחפושת.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מוצלח בהחלט. אתם מתמודדים בהצלחה עם אתגרים. יש לכם רעיון שלא חשבתם עליו קודם ואתם עסוקים בבדיקות כיצד ניתן ליישם אותו. החשוב מכל הוא לא להיכנס לשאננות אלא לעבוד בצורת מניפה. לחקור, לבדוק ולהתעניין מספר כיוונים אפשריים. קחו בחשבון את הסיכונים. כדאי להפוך את הוותרנות והפתיחות לטבע שני, כך שתהיו מסוגלים להתמודד טוב יותר עם החיים.

קריסטל השבוע של מזל שור הוא אוונטורין כחולזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: אירוע חברתי רב משתתפים גורם לכם להתרגש ולהתכונן במהלך כל הזמן. תוכניות קודמות נדחקות לקרן זווית. יש מי שנפגע משינוי סדר היום ואתם שהינכם מרוכזים יותר מידי בעצמכםשוכחים להודיע לכל מי שצריך על מה שקורה. מצב הרוח האופטימי שלכם גורם לאחרים לסלוח לכם על חוסר ההתחשבות. אל תהפכו זאת למנהג קבוע.

רביעי עד שבת: פגישה חשובה יוצאת אל הפועל ובהצלחה מרובה. למרות החששות שלכם, אתם מקבלים הצעה מפתה בתחום הקריירה. מצב הרוח עולה. ברור לכם שאתם עומדים על סף שינוי. היעזרו באדם בן מזל דלי שיכול לסייע בגלל קשרים אישיים חשובים. אל תקבלו החלטות על סמך אינטואיציות. חשוב לבדוק את האותיות הקטנות במסמכים משפטיים.

קריסטל השבוע של מזל תאומים הוא גספר דלמטיזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: גלו ערנות. למידע שיגיע לאוזניכם במקרה, יש ערך כספי. אתם עובדים קשה מאוד אבל יש התקדמות בכיוון חיובי ובעיקר מבחינת המצב הכספי בבנק. יש לכם את כל ההצדקה שבעולם להרגיש אופטימיים. כל הכבוד לכושר ההישרדות. תמשיכו כך. אתם במסלול אל השפע. המזל מאיר פנים. האנרגיה הקוסמית מצהילה גם את רוחם של הדיכאוניים שביניכם. תקופת החורף משפרת את סיכוייכם לזכות בהגרלות ובהימורים. לבשו וורוד כדי למשוך אליכם אנרגיות ממוזלות.

רביעי עד שבת: אתם עסוקים בבעיות כספיות. במפגש חברתי מקרי יש לכם סיכוי לפגוש מישהו שיכול להשפיע רבות על עתידכם. נסו לסגור את ה– ‘סוויטץולנוח למשך הסוף שבוע. הבעיות לא יפתרו אבל יתכן ותצליחו לשנות את הגישה הפסימית. יש לוותר על עיסוקים קרייריסטיים לטובת חיי נישואין מאושרים.

קריסטל השבוע של מזל סרטן הוא אמטיסט (אחלמה) – זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: צפוי לכם פרק זמן נהדר מבחינה חברתית. טלפון אחד בודד לא יספיק כדי לקבל את כל השיחות. אתם לא יודעים מה בדיוק לעשות עם כל תשומת הלב שנופלת עליכם כאילו משמיים. אתם נהנים מכל רגע וכדאי שתפנימו את העובדה שיש המון, אבל המון אנשים שאוהבים ומעריכים אתכם. הרגשה טובה שכדאי לזכור גם בימים אחרים. צפויים שגשוג ופריחה גם אם אתם ספקניים.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים קצת תקועים ומחליטים לקחת את עצמכם בידיים ולפעול. עודף כישרון וחדות מחשבה, תכונות חיוביות ומבוקשות לכשעצמןמסבכות לכם את החיים. הסיכויים שמישהו יבצע מהלך נסתר ויצליח לעבוד עליכםקלושים. טיפ: קחו את מה שקורה סביבכם באופן פילוסופי ולא אישי. רק כך יגיע שיפור במורל. אתם מגלים משיכה לתחום עיסוק שמעורר לא מעט שאלות ותהיות.

קריסטל השבוע של מזל אריה הוא טייגר איי אדוםזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: אתם מרגישים עייפים אחרי כמה ימים של עומס. אין לכם מה להתבייש בכך שאתם רוצים להישאר בבית. תלמדו לומר לא גם אם יש מי שמנסה להפעיל רגשי אשמה ולהאשים אתכם במצבו. את תפקידוועדת התרבותמסרו למישהו אחר. ממילא כבר מזמן התעייפתם מהעניין הזה. ידידים בעלי השפעה מפלסים לכם דרך.

רביעי עד שבת: ייתכנו קצרים בתקשורת והתפרצויות. מגיעים אליכם מסרים סותרים שנותנים לכם את ההרגשה שמנצלים אתכם. אתם חייבים לשמור על קור רוח דווקא בנסיבות המלחיצות האלה. נסו לברר מי באמת החברים הנאמנים לכם ובמי אפשר לבטוח. יש למצוא זמן לפעילות שתאפשר לכם להירגע. מסתדרים לכם תנאים מצוינים ליצירת קשרים עם אנשים לא שגרתיים, אך כדאי שתשאירו את הסיפור הזה בתחום החברתי.

קריסטל השבוע של מזל בתולה הוא לאופרד סקיןזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: נסיעה ארוכה שמתוכננת כמה ימים מראש, יוצאת אל הפועל. מלבד כמה תקלות קטנות בדרך, צפוי לכם פרק זמן נעים במיוחד. אתם תבלו עם אנשים שאתם ממש אוהבים. נסו להתגבר על הרצון שלכם להרשים. שמרו על פרופיל נמוך ופשוט תרשו לעצמכם ליהנות. כדאי להיפרד מהרגלים מגונים כמו אכילת יתר ושתייה של משקאות אלכוהוליים. הקיבה שלכם רגישה במקצת בימים אלה. קחו הכול אך במידה.

רביעי עד שבת: אירוע מוזר שיתרחש יגרום לכם להיות שותפים במהלך שלא תכננתם. זה הזמן לפתח אסרטיביות ולהעמיד אנשים מסוימים, גם אם הם בני משפחה קרוביםבמקומם. הוצאות בלתי צפויות מכניסות אתכם ללחץ ולגל של מחשבות רעות. אתם חשים בודדים במערכה. יש לכם אתגר לא פשוט להתמודד איתו. אין קיצורי דרך, פשוט תצטרכו לגייס את כל היצירתיות שלכם כדי לצאת מהבוץ.

קריסטל השבוע של מזל מאזניים הוא פיריטזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: נרשמת התרגשות בכל מה שקשור לתחום הזוגי. תנו לבני הזוג לפנק אתכם. תוכלו להחזיר להם בפעם אחרת. תלמדו לקבל ולתת בלי תנאים ובלי חשבונות. השחרור יעשה לכם רק טוב! יש מישהו במשפחה שסובל ממצבי רוח וגורם לאווירה לא רגועה. נסו להתעלם והתרכזו במה שמתרחש בחיים שלכם. חדשות טובות מגיעות אליכם באמצעות כלי התקשורת.

רביעי עד שבת: אתם קצת עייפים ואין ספק שהדבר נובע מלחצים נפשיים ומועקות שאתם סוחבים על גבכם. אתם מפחדים להישאר לבד ולהתמודד אם קשיים. באמת שאין צורך לדאוג לדברים שלא ברור כלל אם ומתי יתרחשו. לפתוח את העיניים ולהקשיב. המצפון החברתי המפותח שלכם גם הוא עלול להכניס אתכם לצרות. מעורבות יתר בחיים של אנשים אחריםמיותרת.

קריסטל השבוע של מזל עקרב הוא מלכיתזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן ממוזל. למרות שיש לכם הרגשה שאתם די תקועים, קורה משהו טוב שמראה לכם שלמרות ההרגשה הפנימיתהמזל מאיר לכם פנים ועוד איך. חדשות טובות מגיעות החל מיום שני. סכום כסף נכבד בדרך אליכם. זה פרק זמן מתאים לבילוי משפחתי. ההרגשה הפנימית משתפרת עם קבלת הזמנה לאירוע חגיגי. צפויים לכם מזל טוב ורווחה כלכלית.

רביעי עד שבת: סוף השבוע מתחיל בצורה מוצלחת במיוחד. מספר שיחות טלפון שמגיעות אחרי חודשים של המתנה מבשרות על פתיחת חסימה. זורמות אליכם הצעות מפתיעות. דלתות נפתחות ויש פתאום שפע של אפשרויות בכול התחומים. יופי של ימים. אתם מרגישים צורך לצאת ולחגוג את המצב החדש שנוצר. יש לכם הרבה הזדמנויות לצאת לבילוי עם מכרים חדשים לגמרי. לא להסס.

קריסטל השבוע של מזל קשת הוא קוורץ אפורזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: ההתלבטויות מוציאות אתכם מדעתכם וגם גורמות לכם להעביר מסרים לא ברורים לסביבה. החופש האישי חשוב לכם מאוד וכך גם רמת ריגושים גבוהה. מצד שני, אתם נמשכים למסגרות מסוימות בהן אתם מקבלים תחושה של יציבות. בחיים האישיים כל מה שלא מושג, מוזר ושונההופך למאתגר. אז באמת, עם כל הבלגן הזה שיצרתםאיך אפשר להישאר רגועים? יש להרגיע אדם שלשונו נוטפת ארס.

רביעי עד שבת: פרק זמן של חוסר מיקוד. אתם סובלים מפיזור הדעת ולא מצליחים להחליט מה לעשות קודם. הלך רוח זה עלול לגרום ללא מעט עימותים עם אנשים חסרי סבלנות. היזהרו לא לאבד חפצים אישיים יקרי ערך שאתם מתעקשים, משום מה, לסחוב אתכם. חציו השני של הסוף שבוע מאוזן יותר. אתם מצליחים לנוח ולהירגע. יש מצב לבילוי. אל תסמכו על חברים. צאו לבד!

קריסטל השבוע של מזל קשת הוא קרנליאןזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: אתם מבלים בנסיעות ובפגישות עסקיות וחברתיות. צפוי חידוש קשרים עם מישהו מן העבר. תיתכן עליה במתח בבית. הרגישות שלכם גבוהה ואתם זקוקים למנוחה שלא ממש מתאפשרת. הבית מלא אנשים ואתם צריכים להתחשב בצרכים של האחרים. תארים והכרה בדרך אליכם. אז נכון שתעודות הן לא חזות הכול, אבל הן בהחלט עשויות לתרום לקידום מעמדכם ולשכרכם. בעקיפין וכפועל יוצא, יתחזקו גם קלפי המיקוח שלכם בתחום האישי.

רביעי עד שבת: מטריד אתכם המצב הכלכלי ? הקריירה ומקום העבודה תורמים למתח גם הם ? חסרה לכם תחושת וודאות וביטחון ? נראה כי אתם מתקשים לקלוט את השינויים שבדרך. האמת היא שיש לכם תעצומות נפש לא מבוטלות ובבוא הזמן תיישמו תוכנית מגירה שמתאימה לכם ביותר. אל תתישו את עצמכם עם חיטוטים פנימיים מיותרים.

קריסטל השבוע של מזל דלי הוא עין הנמרזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: אתם נמצאים בקטע לא נוח במיוחד. יש ירידה באנרגיות וצריך לוותר על משהו. חיי החברה יכולים לחכות. קחו לעצמכם קצת זמן למנוחה ואפילו חשבון נפש בא בחשבון. אתם מקבלים המון דעות מהסביבה, אבל חשוב לזכור שיש רבים שהם בעלי אינטרסים סמויים. כמו תמיד, אחרי כל העצות וההצעותהכי טוב להקשיב לעצמכם. צפויה הצלחה כבירה לאמנים וליצירתיים שביניכם.

רביעי עד שבת: דאגות הקשורות לבני המשפחה מעסיקות אתכם ואתם מתקשים להשתחרר ממחשבות שליליות ולהתרכז במטרות שהצבתם לפניכם. היכולת שלכם לראות את המציאות ואת האפשרויות שלכם מוגבלת כרגע. יש לעשות עבודת הכנה ולגייס את כל האומץ והנחישות הפנימיים. כדאי להשתמש בטכניקות של דמיון מודרך ולהקרין אנרגיה חיובית על עצמכם וגם על אנשים איתם אתם קשורים.

קריסטל השבוע של מזל דגים הוא אוונטורין כתוםזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.


ראשון עד שלישי: מה שמעסיק אתכם בימים אלה הם מחשבות בנושא זוגיות ואהבה. דעתכם מוסחת מכל עניין אחר למרות שיש לכם נושאים אחרים בוערים העומדים על הפרק. ייתכן שאתם מתמלאים ספקות. מתעורר חשש שתהליך פנימי חד סטרי מטריף אתכם. יש לכם הזדמנות לברר את העניינים עם עצמכם. אל תשקעותרדמתרק בגלל חוסר רצון להתעמת.

רביעי עד שבת: אתם תזכו בהמון תשומת לב עד כדי תחושה של חנק. אתם לא ממש מעוניינים להיות בתוך הסיטואציה המשפחתית, אבל סוף השבוע מאלץ אתכם להיות בקטע החברתי. כל מה שמעניין אתכם זה לנוח ולברוח למקום רחוק בו תוכלו ליהנות מהשקט. עם קצת מזל תצליחו לקחת פסק זמן של כמה שעות. אתם צריכים לשאוף אל האושר גם במחיר של וויתור על העושר.

קריסטל השבוע של מזל טלה הוא אגת אפריקוטזהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בשבוע הקרוב.

כתבות שיכולות לעניין אותך

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?