תחזית אסטרולוגית שבועית 10-16.3.2023

ראשון עד שלישי: מישהו שהבטיח הבטחות גדולות ונצורות, בתחום החברתי ובכלל, מאכזב וזאת לא הפעם הראשונה. הגיע הזמן שתלמדו להתייחס לדיבורים של אנשים בצורה בוגרת יותר. אין להיתלות במילים אלא לחכות לאקשן בשטח. מעשים ולא מלל הם שיקבעו את היחס המתאים. תחליטו מה מתאים לכם לעשות לגבי המשך הקשר עם גורמים לא אחראים. אל תתעלמו מאדם המבקש לחלץ אתכם ממצוקתכם, גם אם טרם הבנתם את מניעיו.

רביעי עד שבת: התחום שבינו לבינה דורש בדק בית בשל אנרגיות אדישות המרחפות על הזוגיות שלכם. לא חייבים לצאת בהצהרות אהבה קולניות ולפזר זרי פרחים בכל הבית, אך מעט תשומת לב ומילה טובה, דרושים מאוד כדי להבעיר אש חדשה במדורה. כדאי מאוד ליזום יציאה אל מקום בילוי רומנטי. ארוחת ערב לאור נרות ושיחה גלויה ואמיתית יובילו להמשך מסעיר. אתם עשויים למצוא את עצמכם נהנים מכל רגע, הרבה מעל לאשר ציפיתם.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שבעה מטות: המסר הוא – ייתכן כי מישהו יורד לחייכם ומאלץ אתכם לתרץ ולהסביר: אם אכן כך הוא, כדאי שתסיקו את המסקנות הנכונות.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שופע פעילות. אתם מוצאים את עצמכם מוקפים באנשים ואין לכם רגע פנאי לעצמכם. מה שקורה בזוגיות נתון במידה רבה להשפעה שלכם. יש לכם את הפריווילגיה לקבוע את הקצב. אז קחו את ההזדמנות בשתי ידיים. מי שלא נמצא כרגע בקשר ומעוניין בזה, צריך לפעול בצורה יצירתית. המלצה: צאו לבילוי לא שיגרתי, אך זכרו כי היצמדות אל הקיים מסייעת לכם להימנע מהרפתקאות חסרות תכלית.

רביעי עד שבת: היכולת שלכם להשתלב ולהתחבר לאנשים ולמצבים חדשים, תהיה עתה בשיאה וזאת הודות למיקומו של כוכבכם מרקורי האחראי על חיי החברה והידידים. נצלו את האנרגיה החופשית הזורמת בתוככם לחיזוק התחום החברתי. בזמן האחרון לא הקדשתם תשומת לב רבה מידי לחברים. בימים אלה כדאי לנקוט יוזמה, לעשות טלפון ולהזמין מספר חברים להגיע לביקור. במפגש צפויה דינאמיקה מעניינת במיוחד.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו חמישה מטות: המסר הוא – החיים אינם פיקניק והם צופנים רכלנים ומתחרים: מצד שני, זו אינה סיבה לנטוש את שדה המערכה.


ראשון עד שלישי: אתם עלולים להעביר לאנשים קרובים מסרים מבלבלים בנוגע לרצונות שלכם. נסו להיות יותר ברורים. הגדירו קודם כול לעצמכם מה בדיוק אתם מעוניינים להשיג. העיתוי הזה אינו מתאים לשיחות נפש עמוקות או בירורים בנוגע למידת מחויבות רומנטית. בילוי קליל ולא מחייב יתאים לכם במיוחד. לכו בנתיב המביא אושר לליבכם, ולא בזה המביא עושר לכיסכם: העושר יגיע בעקבות האושר.

רביעי עד שבת: אתם מתלבטים בנוגע לפתרון האידיאלי עבור מספר בעיות העומדות על הפרק. חשוב להבין כי לא תמיד הפתרונות נמצאים בהישג יד ומתרחשים בלחיצת כפתור. מצבו של הירח עלול להוליד פזיזות מיותרת. השגת המטרה חשובה, אך לא פחות חשוב הוא התהליך שבלעדיו לא תחול התקדמות של ממש. לא תוכלו להתמודד עם כל כך הרבה בבת אחת. שיטה שנמצאה יעילה היא לכתוב על דף את כל הנושאים שעומדים על הפרק, ולמספר אותם לפי סדר העדיפויות

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו עשרה גביעים: המסר הוא – אושר גדול עומד ליפול אל חיקכם: אל תפשפשו בטיבן של המתנות המוענקות לכם.


ראשון עד שלישי: ביקור אצל חברים ושיחה עם אדם מרתק, גורמים לכם להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם. הרצון שלכם להעניק ולתמוך נתקל בחומה של אטימות וחוסר רצון מצד בני הבית. דווקא במקוםזראתם מוצאים אוזן קשבת ויש לכם סיפוק אמיתי שיכולתם לעזור. תחושת התסכול היא זמנית. האווירה בבית תשתפר במהלך השבוע. לפנויים שביניכם צפויה אהבה יפה וטהורה, אך אל תלחצו עליה כדי להשיג יותר מזה.

רביעי עד שבת: הרגשת אופוריה ואושר עילאי מלווה אתכם החל משעות הבוקר של יום רביעי, וזאת הודות לאנרגיות מופלאות שהשמש מרעיפה עליכם. כדאי לנצל את גלי האנרגיה והמרץ ולצאת לבילוי מחוץ לבית. יהיה זה נכון לבסס את היציאה על פעילות שתתרום משהו בתחום הרוחנירגשינפשי. הרצאה, השתתפות בסדנא או ביקור במוזיאון הם כיוון הרבה יותר נכון מאשר נסיעה למסעדה הקרובה. פרק זמן זה מתאים לתכנון נסיעה לחופשה ממושכת

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שישה גביעים: המסר הוא – משהו הקשור בילדים עומד להסב לכם הנאה רבה: במקביל, תיתכן פגישה עם אדם אשר לא התראתם עימו מזה זמן רב.


ראשון עד שלישי: קושי בתקשורת גורם ללא מעט אי הבנות במהלך ימים אלה. אתם מתוסכלים אך מצליחים להתאושש ולא להרוס לעצמכם את כל ימי החג. אדם אשר זה עתה הכרתם ישמש דמות מפתח להוביל אתכם למחוזות חדשים. שתפו פעולה רק במידה המתאימה לכם ולא יותר. קחו לעצמכם מרחב אישי ואל תשכחו להקדיש זמן איכות לעצמכם נטו. תוכלו לכבוש את העולם בעזרת סגנון מלכותי. אל תחששו לערוך לעצמכם מסע של ניצחון.

רביעי עד שבת: נראה כי בתחום שבינו לבינה אתם מתענגים וזורמים, למרות האנרגיות המסתוריות שמרחפות מעל רכיב הזוגיות שבמפה האסטרולוגית שלכם. אל תניחו למשקעי העבר לגרום לכם לחששות ודאגות שאין להם כל ביסוס במציאות העכשווית. אם תצליחו לשנות את גישתכם כלפי מה שקורה, תשתפר הרגשתכם ללא היכר. הרקיע קורא לכם לפתח את מה שמכונה בשםתפיסה עלחושית“.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלוש מטבעות: המסר הוא – ייתכן כי מישהו מציע לכם כבוד ותהילה יותר מאשר כסף או בפשטות, יותר מדי טפיחות על השכם ללא תמורה כספית.


ראשון עד שלישי: כדאי שתפסיקו עם הדיבורים ותתחילו עם המעשים. כדי לשפר את הלך הרוחות עליכם לעשות משהו. צאו מהבית, קבעו עם חברים או השתלבו בכל פעילות אחרת שבא לכם. העיקר, להחזיר לעצמכם את תחושת השליטה על מה שקורה. אם כך תעשו הרי שצפויה לכם פרשיה רומנטית חדשה המבוססת על אהבה כנה ואמיתית, מבלי לערב בה מניעים תועלתניים.

רביעי עד שבת: ללא כל סיבה נראית לעין אתם חשים עצבות ודכדוך. תחושות שכאלה אינן אופייניות לכם, ולא תוקפות אתכם לעיתים קרובות ומסיבה זאת בדיוק אתם נכנסים ללחץ. אין סיבה לדאגה. עברתם ימים עמוסים ועכשיו הגוף והנפשמגיבים. שום דבר לא יקרה אםתיעלמולזמן קצר. להיפך, חוסר הצורך בשליטה יפתיע אתכם. לאחר ההפוגה  הדרושה לכם כל כך, תרגישו כמו חדשים ממש.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אס החרבות: המסר הוא – צפויה התחלה חדשה ונועזת בתחום שאתם הוגים בו לאחרונה: אל תחששו להביע בקול את אשר זועק בכם מבפנים.


ראשון עד שלישי: אתם משתפים אנשים רבים מדי בסודות הכמוסים שלכם ומצפים להבנה, פירגון ותמיכה. זה לא ממש קורה כי בפועל אתם לא באמת רוצים עצה אלא רק אוזן קשבת. הקטע המעיק הזה זורם לכל הכיוונים ומוצא את דרכו גם למקומות הלא נכונים. אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב לא נעים. עדיף ללמוד לשמור על דיסקרטיות. אם נראה לכם שמישהו נדיב כלפיכם באופן תמוה, נסו להבין את אשר מסתתר מאחורי טוב ליבו.

רביעי עד שבת: אתם די עסוקים בתהליך פנימי הכולל חשבון נפש וניסיון להחליט באיזה כיוון לבחור מתוך מספר אפשרויות המוצעות לכם. הקושי נעוץ בעובדה שכל האפשרויות לוקות בחסר כלשהו. תנו לעצמכם זמן נוסף. התשובות יעלו מאליהן אל פני השטח. נראה שגרמי הרקיעלוחציםעל כוכב פלוטו שליטכם, ובהזדמנות זו גם עליכם. היעדר אינטימיות משאיר אתכם מאוכזבים קמעה. זה הזמן להתארגן מחדש ולצאת לבלות. תגיע הזמנה  לפעילות  מעניינת במיוחד.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שבעה גביעים: המסר הוא – ייתכן כי מישהו מנסה למכור לכם חלומות במקום מעשים: אל תלכו שולל אחר מילים מתוקות.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טעון מבחינה רגשית. מישהו שאיכפת לכם ממנו, מוציא אתכם מהכלים וגורם לתחושה של ניתוק טוטלי. קשה לכם לשפוט בצורה שקולה את המתרחש סביבכם. רעיון טוב יהיה לקחת פסק זמן ולהתרחק מזירת ההתרחשויות. ייתכן כי הקשר אכן מגיע לקיצו אך עדיף לעשות זאת מתוך בחירה ולא מתחושת של קורבן. אתגרים וגירויים אינטלקטואליים יעניקו לכם את הסיפוק שאתם מבקשים.

רביעי עד שבת: אדם שהכרתם לאחרונה מנסה להתקרב אך אתם נרתעים. הדבר נובע ממסרים מעורפלים שנשלחים אליכם. קיים סיכוי מסוים להתפתחות רומנטית אולם הדבר תלוי במספר רב של גורמים מבחוץ. אם אותו אדם לא השתחרר לחלוטין ממערכת זוגית קודמת שהיה מעורב בה, כדאי לכם לנטוש. במידה ותחליטו להשקיע מאמץ לבחינת המצב, הרי שתוך מספר ימים תהיה לכם תשובה. זה עיתוי נפלא לבחינת ולהתחלת הקמת שותפויות.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלושה גביעים: המסר הוא – זו תקופה הוללת וצוהלת בה אין לתת את הדעת על נושאים חמורי סבר, אלא רק על קלילותם של החיים ויופיים.


ראשון עד שלישי: כדאי שתקשיבו לעצה של חבר שיפגיש אתכם עם אנשים חדשים. מה שנראה לאנשים מבחוץ כשמרנות ואיפוק מיותרים,  גורם לכם לעיתים להפסיד חוויות נפלאות שאתם כמהים אליהן בסתר ליבכם. גלו כנות כלפי עצמכם וגם כלפי אחרים ורק תרוויחו. מצב הרוח משתפר במידה ניכרת אחרי שאתם מצליחים לשבור את הכלים. מצב הנדמה כאשלייתי והזוי, עשוי להיות הפתרון לכל בעיותיכם.

רביעי עד שבת: שאפתנותו של כוכב סטורן שליטכם עלולה להריץ אתכם עד כלות הכוחות. רשימת התוכניות שתכננתם לימים אלה, ארוכה מידי. אתם מתחילים במרץ אולם מגלים כי מחוגי השעון רצים קדימה ללא שליטה. רגשות של תסכול עלולים להפוך למכשול כשמדובר בבני הבית. נסו למצוא איזון בין החובות ובין זכותכם להשתעשע. ביום חמישי כדאי ליטול פסק זמן ולבדוק מחדש מהן הפעולות הדחופות ביותר שעליכם לבצע.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שמונה מטבעות: המסר הוא – ייתכן כי העמל שאתם משקיעים, אינו זוכה בתמורה הולמת: מצד שני, איש לא יתבע עבורכם את זכויותיכם.


ראשון עד שלישי: רצוי להקדיש זמן נוסף למחשבה בנוגע להחלטות שהחלטתם לאחרונה. נראה כי קיימים לא מעט מצבים שאינכם שלמים ובשלים לעבור אותם. מבחינה אישית צפוי לכם פרק זמן נעים בפעילות ובנסיעות. השתדלו לא לבזבז כספים על חפצים מיותרים שאינכם זקוקים להם. ביחסים שבינו לבינה קחו בחשבון כי חגיגה שאין לה גבולות עשויה להיטיב איתכם יותר מאשר מצבים מעונבים ומקובעים.

רביעי עד שבת: אתם חייבים למצוא דרך להירגע. הקפידו על ארוחות קלות. נסו לתרגל יוגה, מדיטציה או כל שיטה אחרת המחזקת את האיזון בין הגוף לנפש. אנרגיות קוסמיות משגרות אתכם ללימודים כלשהם. אל תנסו להגיע לשלמות. ייתכן כי אתם עסוקים בצורה אובססיבית בכל מה שקשור במראה החיצוני שלכם. התעסקות שכזו עלולה לפגוע בעניינים חשובים אחרים שעומדים על הפרק.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו נסיך החרבות: המסר הוא – זו תקופה נפלאה לסוחרים שביניכם ולאנשי יחסי הציבור, כמו גם לכל מי שעוסקים בכתיבה יוצרת.


ראשון עד שלישי: נראה כי קשר כלשהו מתיש אתכם ומוגיע את מוחכם. כדאי שתדעו כי פרידה אינה סימן רע בהכרח. לפעמים היא מבשרת על תחילתה של דרך חדשה. אם אתם בקטע זוגיות טרייה, תנו לאירועים לזרום בקצב הטבעי שלהם ואל תלחצו יותר מידי. כמו כן אל תיקחו את בן הזוג כמובן מאליו. מצד שני, לא ראוי להשתמש במניפולציות כדי לקבל את מה שאתם רוצים. מהלך שכזה יגרור רגשות כעס ונקמנות בהמשך הדרך.

רביעי עד שבת: אתם מתלבטים ומתחבטים בשאלות הרות גורל אבל בעצם, סוד האושר הינו פשוט, במיוחד עבורכם. אתם יודעים מה אתם צריכים: הרמוניה ושלווה פנימית שנובעות מתוך קיום שבהשלמה. יש לכם את היכולת שאין לאחרים ליהנות מכול דבר קטן שאתם רואים. אז תנו לעצמכם את החופש לעשות זאת ללא נקיפות מצפון. כישוריכם היצירתיים בתוספת מופנמות, הם קרקע פורייה להתפתחותה של נפש אמנותית. את מקומכם הטבעי תמצאו בעולם הדמיון וההשראה.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אביר הגביעים: המסר הוא – ייתכן שאתם כה שקועים ברקימת תוכניות רומנטיות, עד שאתם עלולים להחמיץ את המעשה עצמו. זו עת לפעול ולא להרהר.


ראשון עד שלישי: על פי מצב הכוכבים ייתכן כי תתחילו את השבוע בתחושה של תסכול מסוים. במקביל, אם תיאותו להודות בחולשתכם הזמנית ולשתף חבר קרוב ברגשותיכםרק תרוויחו. זאת לא בושה ובהחלט כדאי לכםכשאתם מרגישים בדידות וחוסר יכולת להחליט לבדלבקש קצת עידוד ועצה ממישהו קרוב אשר לא היה מהסס לפנות אליכם במצב דומה. לקראת יום שני הרגשתכם תשתפר ללא היכר.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן לא רגוע. אתם סובלים מחוסר שקט, משנים את דעתכם לגבי תוכניות משותפות עם המשפחה ויוצרים רושם של בלבול וחוסר שיתוף פעולה. אם מה שאתם רוצים זה לקבל פינוקים ולהיות במרכז העניינים, אז כבר עדיף שתגידו את זה בקול רם במקום לרמוז רמזים שאף אחד לא מבין. אם תוציאו מעולמכם אדם בעל אנרגיות שליליות, ישתנה מזלכם לטובה.

טיפ שבועי: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו ארבע מטבעות: המסר הוא – ייתכן שאתם נצמדים מדי לקיים, מבלי לתת את דעתכם על האפשרויות הגלומות בשינוי כלשהו.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?