פטריות אחרי הגשם – ב’

ממלכת הפטריות היא ממלכה מיוחדת העומדת בפני עצמה. פטריות אינן בעלי חיים או צמחים, אלא צורת חיים ייחודית ומרתקת. חלק ב’

ממלכת הפטריות היא ממלכה מיוחדת העומדת בפני עצמה. פטריות אינן בעלי חיים או צמחים, אלא צורת חיים ייחודית ומרתקת. כשאנו אוכלים, או מלקטים פטריות, אנו רואים את גוף הפרי של הפטרייה, אך החלק החשוב יותר של הפטרייה נמצא בתוך האדמה, זהו התפטיר, או באנגלית – מיצליום. 

בשנים האחרונות, המדע החל לחקור את הפטריות ולהבין כי פטריות יכולות לשמש כתרופה למגוון רחב של בעיות רפואיות כגון סוכרת, הפרעות בבלוטת התריס, מחלות מעיים, כגון קוליטיס ואף סרטן. פטריות יכולות לסייע גם למצבי חולי קלים, כגון שיעול ואפילו נעשה בהן שימוש להצערת עור הפנים. 

תכירו

אז אילו פטריות מרפא כדאי לכם להכיר?

קורדיספס – פטרייה נפוצה ברפואה הסינית. משפרת את רמת האנרגיה והחיוניות, מחזקת פעילות של הלב והריאות, מאזנת לחץ דם, מסייעת להפחתת רמות הסוכר בדם, מסייעת באין-אונות ותומכת בתפקוד תקין.

ריישי – בסינית היא נקראת LING ZHI. נחשבה לצמח מרפא של האצולה, בשל מחירה הגבוה. מסייעת להפחתת מתח נפשי וחיזוק הגוף, טובה להפרעות שינה וגם ליתר לחץ דם וכולסטרול גבוה. משפרת את תפקוד הכבד, הלב, המוח ובלוטת התריס. 

שיטאקה – אחת מפטריות המאכל הנפוצות בעולם, בשל הטעם המיוחד שלה. טובה לוויסות המערכת החיסונית ותתאים למצבי שפעת והתקררות, אלרגיות וברונכיט, מאזנת כולסטרול ולחץ דם, מסייעת לשמירה על המשקל ואף בעלת תכונות אנטי-סרטניות וניתנת בגידולים סרטניים מסוימים ותמיכה בזמן טיפולים כימותרפיים. 

טרמלה – מכונה “פטריית היופי”, כיוון ששימשה בסין לשמירה על מראה הנעורים ולמניעת קמטים. מכילה חומרים נוגדי חמצון המסייעים בשמירה על לחות העור ובריאותו. מטפלת בנזקי שמש, עור יבש וכד’. מתאימה גם לאיזון כולסטרול, לשיעול, לזיכרון חלש ותפקודים קוגניטיביים ירודים ולמערכת חיסון חלשה. 

איך תדעו איזו פטרייה מתאימה לכם? גשו כמובן לייעוץ מקצועי. באופן אישי, אני לא אוהבת לתת פטריות כטיפול יחיד, אלא בשילוב עם צמחי מרפא. הטיפול המשולב מניב תוצאות טובות בהרבה. 

גילוי נאות: אינני מוכרת פטריות, או כל תוספים שהם. אני מזמינה עבור מטופלים מחברות מובילות בישראל, אשר אין לי אליהן כל קשר פיננסי. 

מזמינים לעצמכם? שימו לב שהמוצר מכיל הן את גוף הפרי והן את התפטיר. 

הרבה בריאות, קרן מיכאלי

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?