מרגישים בננה באוויר

גם השנה, הבננה, הכוכבת הבלתי מעורערת של עמק הירדן, מביאה עמה שפע של פעילויות, אירועים, הופעות, סדנאות, אירועים, טיולים וקולינריה משובחת, בשלושה ימים של חורף חמים במיוחדפסטיבל הבננה


ברביעי, ה-12.2, תתקיים תחרות עוגת הבננה, בהשתתפות קונדיטור אורח בבית גבריאל“.

בחמישי, ה-13.2, תתקיים חגיגת טו בשבט לכל המשפחה, בחווה החקלאיתצמח בראשית“, עם תחנות מן הטבע וסיור בחווה החקלאית.

באירוע המרכזי של אותו הערב, “אוכל, מוזיקה וכנרת אחת“, יופיע עידן עמדי, לצד שוק אוכל של מיטב מסעדות העמק. מחיר הכרטיסעשרה שח בלבד.

בשישי. ה-14.2, ייערך יריד החקלאות המסורתי בדגניה אואחריו, תחרות הספורט הכי מגניבה שיש – תחרות בעיטת הבננה ומשחק ראווה של בית הספר לכדורגל של עמק הירדן.

בליל שישיהופעה אקוסטית אינטימית ומלאת אהבה של אלון עדר, בפאב הבום“, בדגניה בובשבת המלכה, 15.2, שלל אירועים הכוללים: “בוקר בצהובבבית גבריאל“, סדנת קצב מביתשקטק“, שעת סיפור ופינות יצירה, טיול מגפיים חורפי לכל המשפחה בשביל סובב כנרת ותחרות חתירה חגיגית בסירותדרגון“, בארבעה מקצי חתירה: נשים, פרו, נעורים ומשפחות.

בנוסף, יתקיימו סיורים במאגרי החקלאות של עמק הירדן, סדנת שף בנהריים בגשר, פעילות חלוצית בחצר כנרת, טיול אופניים ומשחק ,חפש את המטמוןבמעגן והאכלת קופים בגונגל כיףבבית זרערק תבחרו לאן ללכת.

במהלך הפסטיבל, יוגשו מנות מיוחדות במסעדות ברחבי העמק בשילוב הבננה, תינתן 10% הנחה על מוצרי החנותתמר כנרת“, בגליתא“, בדגניה ב‘, תוגש מנה מיוחדת של פונדו בננות ושוקולד ובתמר בכפר“, תוכלו ליהנות ממנות מפנקות בשילוב בננות.

בננה עמקמביתצמח בננות“, צמח מפעלים אזוריים, מגדלי הבננות השונים בעמק הירדן והמועצה האזורית עמק הירדן מזמינים אתכם לסופש חווייתי, טעים ומלא אנרגיות, לצד נופי עמק הירדן, שכולו גוונים של ירוק וכחול בעונה זו של השנה ועכשיוגם צהוב.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?