מדורה קהילתית בל”ג בעומר בקצרין

לג בעומר בקצרין

במדורה הקהילתית שיזם “מרכז צעירים”, קצרין, היו משחקים, קוסם, תירס קלוי, תפוח אדמה שרוף, מרשמלו צלוי והרבה פחות זיהום אוויר


ל”ג בעומר השנה היה בסימן קהילתיות. בעקבות תנאי מזג האוויר ששררו באזור, הוחלט לנקוט אמצעי זהירות רבים הכוללים ריכוז מדורות, הנמכת גובה האש והגברת פעילות מערך הכבאות וההצלה ביישוב.

השנה, במרכז העניינים עמדה המדורה הקהילתית שהפיק “מרכז צעירים” קצרין. המדורה הקהילתית תוכננה כך שהיא תהווה אירוע משותף לכל קהילת קצרין ולמשפחות הצעירות בפרט, על מנת לצמצם את זיהום האוויר ולהעניק חוויה קהילתית משותפת.

באירוע היו משחקי רצפה, רגב הקוסם, תירס קלוי באש, תפוח אדמה שרוף היטב ומרשמלו בוער. לקינוח, הדלקת מדורה מרוכזת וכולנו חגנו סביבה.

מנהלת “מרכז צעירים”, מירב מערבי שני: “אתמול היה ערב מדהים של קהילת קצרין במלוא הדרה. היה מרגש. התמלאתי גאווה לראות את כל המשפחות הצעירות מגיעות ונהנות יחד מהאירוע. אני שמחה שלמרות כל ההתרעות, הצלחנו לקיים את האירוע בהצלחה גדולה. תודה ענקית לצוות ‘מרכז צעירים’, לצוות מתנ”ס קצרין ובפרט, למאיר אמסלם ובועז חרמון, על כל העזרה. ‘מרכז צעירים’ בקצרין מתכנן עוד הרבה אירועים מיוחדים והקרוב הנו הפנינג שבועות בשבוע הבא ובהמשך, גם פעילות הקיץ. צפו להפתעות”.

כתבות שיכולות לעניין אותך

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?