לכל אדם – הגוונים שלו

אתי נול

מה שנכון, ומדריך אותה בטיפולה באוכלוסייה. גרה בכפר חרוב (“היישוב הכי יפה בגולן”) וזוכרת חסד נעורים לאיטליה. האורחת שלי לשבת היא אתי נול


קצת על עצמך

“אתי נול, נשואה לשמוליק ויש לנו ארבעה ילדים: נועה ואיתמר נולדו בבולוניה, איטליה. עדי ועידו נולדו בבית החולים ‘פוריה’, שם עבד שמוליק כרופא נשים ויילד אותם”.

מגורים

“אנחנו גרים בכפר חרוב, היישוב הכי יפה בגולן, נוף משרה רוגע ואנשים נפלאים. יש תצפית  ממנה ניתן לראות את אגם הכנרת בשלמותו.

“הגעתי לכפר חרוב בשנת 2001, עם המשפחה, לעבודה כאחות במרפאת הקיבוץ. בהמשך, עבדתי בתפקיד אחות אחראית במרפאת חיספין של שירותי בריאות ‘כללית'”.

עיסוק

“מנהלת תחום רפואה מונעת, של שירותי בריאות ‘כללית’, במנהלת גליל – אזור גליל תחתון, גליל עליון ורמת הגולן. אחראית על תחנות טיפת חלב, מרכזת תחום החיסונים, לאחרונה, בדגש על חיסוני החצבת ומניעת התפשטות המחלה.

“סיימתי לימודי סיעוד ותואר ראשון בבית החולים בילינסון/אוניברסיטת תל אביב ותואר שני בבריאות הציבור, שכלל עבודת תזה בנושא ‘עמדות כלפי חיסון נגד נגיף הפפילומה’. אחד הממצאים המעניינים במחקר היה שאבות לבנות נטו לחסן את בנותיהם יותר מאשר האימהות… מקום למחשבה.

“בתחום העיסוק שלי, אני מאמינה שלכל מטופל צריך לצבוע את הציור בצבעים המתאימים לו. לאותה אבחנה, ייתכן טיפול שונה, כי אנשים שונים זה מזה ולכל אדם הגוונים שלו. זה סוד הקסם בטיפול נכון”.

איך נראה יום השישי שלך?

“יום שישי הוא יום משולב: הבוקר מתחיל בטיפת חלב בבני יהודה. שם אני מקבלת תינוקות ומבצעת מעקב והתחושה בטיפול היא שאני מטפלת במשפחה. לקראת הצהריים, מגיעה הביתה ומכינה את ארוחת השבת”.

מה כוללת ארוחת השבת שלכם?

“בשנים האחרונות, הארוחה היא יותר צמחונית, סלטים, מרק, ירקות מבושלים, לזניה. כמובן, פסטה תמיד על השולחן, כעדות לשנים שחיינו באיטליה, בצעירותינו. כל פעם, רוטב אחר ויש תמיד את רוטב העגבניות-פטריות, שבאחריותו של שמוליק.

“ארוחת ערב, בדרך כלל, בסביבות השעה 19:00, לאחר שהבנים חוזרים ממשחק הכדורגל המסורתי של אחר הצהריים, בכפר חרוב. לא תמיד המשפחה בהרכב מלא. נועה בתל אביב, איתמר השתחרר לא מזמן משירות צבאי, עדי בשנת שירות ועידו הוא היחיד שמשתתף באופן קבוע. לאחרונה, מצטרפים גם בני/בנות הזוג של הילדים. הישיבה יחד היא חוויה בפני עצמה. כמו מסירות כדור בין המשתתפים, מלווה בשנינות ורעיונות יצירתיים”.

עיתונים או ספרים בשבת? 

“ספר שאמליץ עליו: ‘אומנות ההקשבה לפעימות הלב’, מלמד שכוח הרצון המשלב חוזקות אהבה ואינטואיציה יוביל להצלחה”.

עם מי היית רוצה לשבת בשולחן שבת?

“הייתי מזמינה את השחקנית מריל סטריפ. שחקנית שמגלמת נשים חזקות ואמיצות במצבים שונים”.

מה עושה בשעות הפנאי?

“בשעות הפנאי, אני משתתפת בהרכב קולי (מקהלה) של כפר חרוב, נפגשים פעם בשבוע באופן קבוע ושרים באירועי היישוב.

“אני חלק מצוות החירום היישובי (צח”י) וגם משתתפת בקבוצת כדורשת של ה’כללית’, מנהלת גליל ‘הגליליות’, קבוצה של בנות איכותיות ומפרגנות”.

מה את מאחלת לעצמך?

“מאחלת לעצמי למשפחתי ולחבריי להמשיך להיות חברים טובים, זהו האושר האמתי”.

 

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?