יריד הבירה ה-1

הצלחה ליריד הבירה הראשון, שהתקיים בנמל עין גב בשבוע שעבר, אליו הגיעו אלפי אנשים מכל רחבי הארץ


מנכ”ל תיירות עין גב, חיים סתתיהו, היה מרוצה מאוד מהצלחת יריד הבירה הראשון שהתקיים בנמל עין גב ואמר כי הגיע קהל רב, מכל רחבי הארץ, כולל מהמרכז ואפילו זוגות מהיישוב תפוח.

סתתיהו: “הרעיון מאחורי ההפקה של יריד הבירה בנמל היה לקיים אירוע עממי ואיכותי, לפרגן למבשלות בירה ישראליות משובחות ולהתאים את היריד גם לזוגות עם ילדים, כולל סוגי המזון, המוזיקה ומתחמי הישיבה. לכן, גם פתחנו את היריד בחמש אחר הצהריים, כאשר לקראת הערב, התחלף הקהל בחבר’ה צעירים, שנהנו מהופעות חיות ומסיבה עם די-ג’יי על המזח, עד לשעות הלילה המאוחרות. אני שמח על הצלחת היריד והכוונה היא לקיים אותו כמסורת, בכל שנה. אין ספק, כי המיקום בנמל עין גב, מול הכנרת המלאה והנפלאה, הוא לוקיישן אידאלי לקיום אירועים מסוג זה”.

גם כל הדוכנים ובעלי המבשלות שהציגו באירוע התרשמו מהמיקום ומרמת ההפקה, היח”צ, הארגון, כמות האנשים שהגיעה והמכירה הטובה ביריד וכבר אמרו כי ייקחו חלק באירוע גם בשנה הבאה. מסעדת הדגים בנמל, שהציעה ארוחה מיוחדת במבצע לערב היריד, הייתה מלאה עד אפס מקום. יש לציין, כי לרשות הקהל הועמדו גם שטאלים חינם מהחנייה לאירוע בנמל. בהפקת האירוע היו שותפים – תיירות עין גב, המועצה האזורית עמק הירדן ומרכז הצעירים והמשרד לפיתוח  הפריפריה, הנגב והגליל. צוות רדיו “קול רגע” שידר מהאירוע וגרף מחמאות על שידור מעולה.

בתמונות:

  1. מימין – זיו מויאל מראיין את חיים סתתיהו, ברדיו “קול רגע”
  2. חיים סתתיהו ביריד הבירה הראשון בנמל עין גב

צילום: אריאל צור, עין גב

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?