חיים בטבע חלומי

מה לעשות ביתרת החופש? הצחקתם. אנחנו חיים בשמורת טבע ענקית, עם בריכות, מעיינות, מסלולי צלמים ורבע שעה מהכנרת, בלי פקקים. מה עוד נבקש?


חצי מהחופש גדול כבר מאחוריי. נשאר למלא לילדים עוד חודש אחד, אז מעבר לחופשה משפחתית, אפשר ליצור כל מיני בילויים קטנים וכיפיים. המגורים בגולן הם בונוס ענק לבילויים קרוב לבית. בשביל להגיע לכנרת, אנחנו לא צריכים לעמוד בפקקים. רבע שעה ואנחנו על החוף עם בגד ים לטבילה קצרה, או עם סל פיקניק ומנגל, לפעמים ליום כיף, אפשר גם סתם אחר צוהריים, או אפילו עם לינה באוהל ובבוקר קפה מול הים ומתקפלים לעבודה.

חוץ מהכנרת היפה, יש מסביבנו את כל מסלולי הטיול השווים ואין בעיה לעשות מסלול גם פעמיים או שלוש. זה תמיד כיף וטוב לכושר של ההורים ולאנרגיות של הילדים. נחל אלעל, או הגילבון, הזוויתן בווריאציות שונות, הם נפלאים, משלבים צל ומים וקצת עליות. יש גם את המגרסה, הליכה בכיף בתוך המים, או החזורי, למיטיבי הליכה ועוד ועוד

הילדים שלנו מאוד אוהבים לקפוץ לטבילה בעין מוקש, או עין עלמין, הגוחדר, או עין תות וואדי אניעם. למחפשים מקום לארוחת פיקניק קלה, יש גם את דיר עזיז, או עין שוקו, עיינות פאחם, מעניינות סלוקיה וזו רק רשימה חלקית.

לנו יש ממש בחצר היישוב, את נחל יונתן ואת מעיין ידידיה ובהליכה קצת יותר ארוכה מגיעים גם לעין תנוריה. בקיצור, אנחנו חיים בשמורת טבע ולא תמיד זוכרים להתפעל ממנה, אז הנה אני פה להזכיר, בעיקר לעצמי, כי אני חולמת לפעמים על בית ליד הים, עם רעש סואן של עיר ואני שוכחת שאני חיה בחלום של שמורת טבע, שאין בשום מקום אחר.

גם בבית

בחודש הקרוב, נתחלק בכל הטוב הזה עם המטיילים הרבים שיגיעו לגולן וזה נהדר לעסקים ולתיירנים ואני בעד. אם תחליטו שאתם לא רוצים להצטופף עם כולם, תמיד אפשר למצא פינה שקטה בטבע, כזו שעוד לא כולם מכירים. נשארים בבית? הנה לכם כמה טיפים קטנים לבילוים משפחתיים בבית עם הילדים.

תעשו לכם ערב טורניר של קאטן. אצלנו בסלון, מונחים תמיד בהיכון הקאטן והששבש ובחופש, אנחנו משחקים לנו בערב. ארגנו לכם ערב סרט משפחתי, עם פופקורן וקולה וגלידה בסלון. אפשר לשאול ברקו מהשכנים, או ממישהו שיש לו. היום, בעידן ריאליטי האוכל, הכנת ארוחת ערב משפחתית זו גם אטרקציה כיפית. כל אחד אחראי על מנה. מבשלים ואז עורכים שולחן כמו במסעדה ונהנים מהביחד המשפחתי. קומזיץ ופויקה בחצר הבית, כל משפחה צריכה סיר פויקה קטן ושירונים לערב נחמד.

המתבגרת שלי אוהבת יצירות. פינקתי אותה ביום קניות של חומרי יצירה שתהיה לה תעסוקה עם תוצרים יפים. בכל חנויות הסטוק, יש ערכות יצירה ואם רוצים להשקיע יותר, אז בחנותקסם האמנות“, בחצור, יש מבחר גדול ליצירתיות, מתאים לקטנים ולבוגרים. אצלנו במושב, יש ילדים שמוכרים תכשיטים שהם יצרו, אן עוגות ועוגיות שאפו. זה  אחלה רעיון לפתח יזמות אצל ילדים וגם ליצור ולאפות יחד מאפים נהדרים. חופש זה גם זמן טוב לעודד את הילדים לפעילות גופנית. שיצאו לשחק כדורגל, כדורסל, או טניס שולחן. שיצאו לרכיבה על אופניים, או לריצות. זמן לשפר לימוד שפות, לקרוא ולהרחיב את הידיעות. חופש זה גם זמן מצוין לביחד, ברוגע, לשיחות, לצחוק ולצבירת חוויות משותפות בכיף.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?