חדש במרכז לרפואה יועצת של “כללית” מחוז צפון בצפת: מרפאת אורתופדית ילדים בהובלתו של ד”ר עותי רודיק

מרפאת אורתופדית ילדים בהובלתו של ד”ר עותי רודיק, מומחה לאורתופדיה כללית, אורתופדית ילדים ותיקוני עיוותים נפתחה במרכז לרפואה יועצת של “כללית” מחוז צפון בצפת

במרפאת אורתופדית ילדים, אנו מטפלים במגוון בעיות אורתופדיות אקוטיות, מולדות או התפתחותיות וכן במחלות בעלות מרכיבים הקשורים למערכת השריר, השלד ומערכת העצבים והכרוכות בכאב או הפרעה בתנועה, המצריכים מענה מקצועי וללא דיחוי לצורך אבחון ובניית טיפול כוללני ומקיף.

מסביר ד”ר עותי רודיק, מומחה לאורתופדיה כללית, אורתופדיית ילדים ותיקוני עיוותים: “דוגמאות מצוינות הנן בעיות בהתפתחות מרפקי הירכיים של תינוק, דיספלזיה התפתחותית DDH) ) שעל מנת לשלול אותה, או לחלופין לטפל בה ולמנוע סיבוכים עתידיים קשים, מומלצת בדיקת אורתופד ילדים מגיל חודש וחצי, לכל יילוד בעל גורמי סיכון ובהתאם ביצוע אולטרסאונד פרקי ירכיים, או רגליים קלוטות (CLUBFEET) – עיוות מולד נפוץ הדורש טיפול ומעקב אורתופדי אינטנסיבי לכל אורך תקופת הילדות.

הטיפול האורתופדי בילדים הנו ברובו שמרני וההפניה למעקב וטיפול ניתוחי בבית החולים הנה לעתים אופציה אחרונה, אחרי שילוב של טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, או טיפול תרופתי כזה או אחר”
ד”ר רודיק, בן 47, מתגורר מושב יעד, במועצה האזורית משגב, למד רפואה בפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה והתמחה בכירורגיה אורתופדית, בביה”ח “רמב”ם”, בחיפה. בהמשך, עבד כרופא בכיר ביחידת אורתופדית ילדים בביה”ח “רמב”ם”, לאחר מכן, כרופא בכיר במחלקת אורתופדיה “זיו”, בצפת וכיום, הוא מנהל את היחידה לאורתופדיית ילדים בביה”ח “זיו” ובמכרז לרפואה יועצת בצפת של מחוז צפון ב”כללית”.

בהמשך דרכו המקצועית, ביצע התמחות עמיתים ייעודית באורתופדית ילדים (FELLOWSHIP) בעיר מונטריאול שבקנדה, בה התמחה בין היתר בטיפול בעיוותים ומומים מולדים ובבתי החולים ייעודיים לילדים – SHRINERS המסונף לאוניברסיטת MCGILL ובבית חולים השייך לאוניברסיטת מונטריאול.

“אני ממליץ להימנע מסיכונים שיכולים להוביל לפציעה, כמו חבישת קסדה ומגנים בזמן רכיבה על אופניים ושמירה על כללי הזהירות. אם ילדכם מתלונן שכואב לו או משהו מפריע לו, אני ממליץ לברר אם משהו אינו תקין. אם ילדיכם סובלים או מתמודדים עם בעיה אורתופדית, אל תדחו את הטיפול בה. פנו אלינו ותיהנו ממעטפת טיפול. אני פה בשביל הילדים”, סיכם ד”ר רודיק.

לקביעת תור לייעוץ, יש לפנות למוקד 2700*

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?