“אלביט מערכות” מחבקת את ביה”ס “מצפה גולן”

אלביט מערכות בעמ” היא חברת הייטק ביטחוניתישראליתהעוסקת בפיתוח ובייצור של מערכות אלקטרוניקה, תעופה ועוד. החברה וחברותהבת שלה פועלת ממש כאן, אצלנו, במנחת פיק


מאת: יריב גל, מנהל ביה”ס, צוות המורים וקהילת ההורים והתלמידים של “מצפה גולן”

חברת ההייטקאלביט מערכות בעמפועלת במנחת פיק, בדרום הגולן ורוב פעילותה חוסה תחת סודיות ביטחונית. לעומת זה, חזונה של החברה חושף כי היא משתתפת ביוזמות חברתיות ומעורבת ותורמת לקהילת רמת הגולן, בעיקר בחינוך.

כשהנהגת הורים של ביהסמצפה גולןפנתה לסיוע במחשבים, בתיווכו של משה דנינו, מנהל המנחת בפיק, מיד דאגהאלביטלהעביר 23 מחשבים נייחים חדישים ומתקדמים. בבית ספרנו, לומדים כ-750 תלמידים שמתרגלים למידת חקר במרחבים ובקבוצות עבודה. לפני הסיוע שלאלביט“, היו בבית הספר בסך הכול 40 מחשבים, מרביתם ישנים ובתפקוד נמוך. בית הספר עושה מאמצים רבים לשלב את הטכנולוגיה באמצעות סביבות למידה ממוחשבות, עריכה ברדיו ויצירת פרויקטים נוספים בעידוד ובסיועאלביט מערכות“. אולם מערך המחשבים בביהס אינו עומד בעומס המטלות, מעט מחשבים למספר גדול של ילדים וגם תקלות שגרתיות המצמצמות את זמן השימוש.

במצב המורכב בו אנו נמצאים, כאשר תקציבים ממשלתיים/מועצתיים נעצרים לאלתר ואתגרי הקורונה מציבים קשיים חדשים, תרומתה שלאלביטהייתה משמעותית עוד יותר. המחשבים הנתרמים הותקנו בשני חדריםחדר הרובוטיקה וחדר האנגלית, על מנת שיהוו כלי עבודה זמינים ומשמעותיים לתהליכי הלמידה.

בפגישה וביקור של נציגיאלביט מערכות“, עם סגן ראש המועצה הממונה על החינוך, גל גפני, סוכם על המשך שיתוף פעולה בנושא החינוך בגולן.

אנו רוצים להביע את תודתנו על התרומה הנדיבה שלאלביט מערכותלבית הספרמצפה גולןותודה מיוחדת ליונתן ואימרי.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?