תחזית אסטרולוגית שבועית 24-30‫.‬5‫.‬2024

ראשון עד שלישי: אתם מצליחים להפוך להזדמנויות גם את הנסיבות שאינן פועלות לטובתכם. נראה כי אירוע שניסיתם לארגן לא ממש הצליח, אבל אתם יוצאים כמנצחים הודות לשורה של צירופי מקרים. אף אחד לא טורח להגיד לכם את זה אבל בפעם הבאה כדאי שתשתדלו להתארגן ביעילות רבה יותר ומראש. נא לא לסמוך יותר מידי על המזל העיוור.
רביעי עד שבת: אתם עסוקים במחשבות ומחפשים את עצמכם במקומות הלא נכונים. משמעות הדבר היא שיש לכם צורך בשינוי שתוכנן מראש וכמה שיותר מוקדם- יותר טוב. הנסיבות אינן משקפות את הפוטנציאל האמיתי שלכם. מפתה אתכם לחשוב שאתם יכולים להגיע לעמדה בכירה הרבה יותר אבל לא לגמרי בטוח שיש לכם את האומץ ללכת עד הסוף עם המחיר שתדרשו לשלם. ההצלחה שלכם תושג הודות לאנרגיות בעלות אופי נחרץ ואסרטיבי.


ראשון עד שלישי: אתם מרגישים קצת אבודים משום שנראה לכם שאתם נמצאים בתוך כלוב של זהב וחייבים להשתחרר ממשהו שמעיק עליכם. ההרגשה תחלוף לה בהמשך ומצב הרוח ישתפר בעקבות אירוע בו תשתתפו אשר ייתן לכם פרספקטיבה מעניינת על מצבכם. אינכם בטוחים בעצמכם מספיק וזה מה שעוצר אתכם. אל תתנו לפחד לשחק תפקיד במסלול חייכם.
רביעי עד שבת: מומלץ שתעמדו על המשמר ותקפידו לשמור את אצבע על הדופק. יש מי שזומם התקדמות מאחורי גבכם ואולי גם על חשבונכם. הדרך להימנע מעימות היא לנסות וליזום שיתוף פעולה על בסיס אינטרסים משותפים. יחסי זוגיות עלולים להיות מושפעים מהמתח המצטבר. נסו לשמור על פרופורציות. הצלחה שלכם תושג הודות לפנייה אל עולם הרוח הנסתר מן העין.


ראשון עד שלישי: נראה כי אתם פוחדים לוותר על מה שיש לכם מתוך מחשבה שיש לכם הרבה מה להפסיד ושום בטחון בעתיד. זוהי ללא ספק תחושה שמובילה לכיוון של תבוסתנות ולא ממש להצלחה. קחו את הזמן כדי לברר ולבדוק את השטח לפני שאתם מחליטים מראש מה בדיוק עומד להתרחש. נא לפרגן לעצמכם ולהאמין שעתיד צופן לכם הפתעות נעימות.
רביעי עד שבת: בימים אלה צפויה לכם חוויה אינטימית משמעותית. אורח החיים שלכם מושפע על ידי אנשים אחרים בעלי יכולת מניפולטיבית. מתח מצטבר בעבודה אך אל תכנסו לעימותים גלויים. שמרו את כל האופציות פתוחות. נכון, יש לכם בעיה שצריך לפתור. רוב הסיכויים שהעניין ייפתר במהלך הימים הקרובים. יש להגיב ללא שהיות למסמך או מכתב שיגיעו בדואר.


ראשון עד שלישי: אתם מפנימים את הצורך בסיוע בעל ניסיון הקשור לבעיה שאתם מתלבטים בה. יעלו על הפרק כיווני פעולה נוספים שלא חשבתם עליהם כלל. בתחום הזוגי אתם נהנים מתקופה טובה. מבחינות רבות נראה ש-‘קמתם לתחייה’ מתוך מצב דמוי תרדמה בה הייתם שקועים. המשיכו בכיוון זה וצפו לתוצאות חיוביות. אדם שרק אתמול סירב להוזיל מחירים, חוזר עם הצעה חדשה. אם תפגינו אדישות תוכלו לזכות בהצעה טובה יותר.
רביעי עד שבת: ציפיות לשיפור במצב הכלכלי מתגלות כמוקדמות מידי. כדאי לכם להגדיל את מרחב הפעילויות כדי להקטין סיכונים. יש להיעתר להצעה נדיבה ולא להמתין עד שמישהו ירע את תנאיה. בתחום האישי המצב ממשיך להשתפר. למרות המכשולים שמרו על רמת התלהבות ועשייה על מנת להעצים את המומנטום. שמירה על הגבולות והפרטיות שלכם חיוניות להמשך דרככם.


ראשון עד שלישי: אתם מנסים להבין תהליך שמתרחש אצל אנשים שקרובים אליכם, אבל משום מה אתם מהססים ‘לקרוא לילד בשמו’. ההתחמקות שלכם משיחה ישירה ושאלה ממוקדת, רק מאריכה את הסבל שחוסר הבהירות גורם לכם. אם תקדישו קצת מחשבה לעניין תגיעו מן הסתם למסקנה שהמצב טיפשי למדי. שנו גישה ואז נראה שצפויה לכם הפתעה נעימה.
רביעי עד שבת: ענייני כספים עולים לדיון עם אנשים קרובים לכם. ההוצאות הגבוהות גורמות למתח נוסף על הרגיל. נדמה לכם שיש מי שמסתיר מכם מידע בנוגע לתחום זה. ההתמקחות מותירה את כל המעורבים מותשים וללא תוצאות משמעותיות. הגיע הזמן לחפש דרכים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ולא להשתמש בה כעילה לוויכוחים ולמאבקי כוחות.


ראשון עד שלישי: יש לכם תחושה שהתוכניות שלכם נעלמות ומתמסמסות בלי שניתנת לכם הזדמנות להשפיע. אם תוכלו להתנתק מן הצורך לדעת מה בדיוק קורה בכל רגע נתון, תגלו בהקלה רבה את התענוג הצפון בלהתמסר לזרימה הטבעית של הדברים שאחרים טורחים ומכינים עבורכם. אתם עוד תגלו את סוד הקסם ותרצו עוד. אל תמהרו להתחבר עם מכרים מזדמנים, וזאת גם אם לכאורה אין לכם מה להפסיד. השבוע כדאי שתנהגו בסגנון של כבדהו וחשדהו. רביעי עד שבת: המתח שחשתם בימים האחרונים נעלם כלא היה. מצב הרוח משתפר. צפויה נסיעה בחברת קבוצת אנשים שאינכם מכירים היטב. בכל זאת ההנאה שלכם תהיה רבה. במהלך הנסיעה תגלו עניין רב בתחום חדש שמישהו יציג בפניכם. נסו להיפרד מעודף הרגישות. בתור מדיניות- קחו החלטות נחרצות במהירות ואל תחשבו פעמיים על אותו נושא. תחכום ומניפולטיביות יעלו ברשתכם את השלל המיוחל.


ראשון עד שלישי: אתם מתענגים על ההשלכות של מאמצים שהשקעתם. אנשים סביבכם מקבלים אתכם למרות החולשות שלכם. בתחום האישי צפויה הרפתקה נעימה. אתם תפגשו עם מישהו שיגרום לכם להחסיר פעימה. יהיה לכם קשה לסרב להצעה שתקבלו. לא יזיק לכם להפעיל מעט יוזמה בתחום הרומנטי. זה הזמן להשקיע בטיפוח המראה וההופעה החיצונית. אין לחסוך כשמדובר במלתחה שלכם.
רביעי עד שבת: איש מקצוע יחולל נפלאות בנושא שעד כה טיפלתם בו בכלים חובבניים. תנו לו את הכבוד המגיע לו. התחום האישי צופן מהמורות ופיתויים. גם אם מישהו תופס לפתע רגליים קרות, הרי שאין לכם סיבה לחשוש בנוגע להזדמנויותיכם בעתיד. שיקלו היטב עד כמה אתם מעוניינים להדק את הקשר עם אדם אשר נעזרתם בו כדי לשפוך את הלב. בסיפור הזה תתקשו לאחוז במקל משני קצותיו, או כומר ווידוי – או קשר אישי.


ראשון עד שלישי: יש לכם בעיה בהסקת מסקנות בנוגע לעצמכם בגלל הנחות יסוד מוטעות. מצבכם החברתי מושפע מאירועים שקרו בעבר ואין להם שום קשר ולו הקלוש ביותר למה שאתם עושים עכשיו. הגיע הזמן לקחת את העניינים בידיים ולנקוט יוזמה. קידום עצמכם לתפקיד מרכזי ומכובד במעגל החברתי שאתם נמצאים בו הוא עניין של תכנון מתוחכם: קדימה לעבודה!
רביעי עד שבת: הדריכות שלכם מתגברת בגלל חשדות ורגישות יתר. חיי החברה שלכם נראים לכם מצומצמים במיוחד. מצב הרוח לא משהו אך קחו בחשבון שההרגשה שאיש אינו מקשיב לכם היא עניין סובייקטיבי לחלוטין. הגיע הזמן לשיחה באווירה כנה ופתוחה. פגישה עם אדם חדש שיכנס לחייכם כמו רוח סערה, תשפיע עליכם לטובה. ההצלחה בתחומים הקרייריסטי והפיננסי תושג בעזרת איפוק, סבלנות ונחישות של ברזל.


ראשון עד שלישי: חלוקת העבודה בצורה מושכלת תקל עליכם, למרות שבכל מקרה יש לכם הרגשה של עומס בלתי רגיל. נראה שאתם זקוקים לזמן כדי להתאושש מאירועי הימים האחרונים. מאוד בא לכם לבלות בחיק הטבע ולשכוח מכול ההתחייבויות. גם סידור וניקיון הבית יכולים לחכות למחר. טיפ: אם יש לכם אפשרות צאו לנסיעה רחוקה ורצוי לבד.
רביעי עד שבת: העיתוי מתאים לטיולים ולנסיעות. למרות שרוח ההרפתקנות והחופש נושבת אתם נאלצים למלא את חובותיכם היומיומיים בלית ברירה. ייתכן שעם קצת יצירתיות ומאמץ תמצאו דרך לשלב בין החובות ובין הרצונות. האידיאלים והחלומות שלכם קשורים לתחום האהבה. הרומנטיקה עומדת על הפרק. הצורה בה אתם בוחרים לבטא את רגשותיכם עלולה להחטיא את המטרה. צפויה לכם הצלחה בעקבות דבר-מה העולה מנבכי העבר.


ראשון עד שלישי: אתם עסוקים במחשבות ומחפשים את עצמכם במקומות הלא נכונים. משמעות הדבר היא שיש לכם צורך בשינוי מתוכנן מראש וכמה שיותר מוקדם – יותר טוב. הנסיבות אינן משקפות את הפוטנציאל האמיתי שלכם. מפתה אתכם לחשוב שאתם יכולים להגיע לעמדה בכירה הרבה יותר אבל לא לגמרי בטוח שיש לכם את האומץ לכת עד הסוף עם המחיר שתדרשו לשלם.
רביעי עד שבת: צפויות חוויות לכל מי שיטרח לצאת מהבית, בעיקר אם מדובר בבילוי לא שגרתי. אתגר רומנטי יעלה על הפרק. ילידי מזל מאזניים נמצאים אצלכם בעדיפות עליונה וקיימת אפשרות לשיתוף פעולה בתחום העסקי והאישי. שותפות כלשהי עוזרת לכם לחסוך בהוצאות. מצד שני, היא גם מצמצמת את רווחיכם. השאלה היא עד כמה אתם מאמינים בתחום שנכנסתם אליו.


ראשון עד שלישי: קשה להתווכח עם עובדות וזה בדיוק מה שאתם מנסים לעשות עכשיו וחבל. התעקשות שפורצת משום מקום לא מובילה לשום דבר אלא רק ליצירת אווירה מתלהמת. נחמה תוכלו למצוא בעובדה שזהו תרגיל מצוין להביע דעה נחרצת על דברים שלא ממש חשובים לכם, אלא מין ויכוח בעלמא. השאירו את העימותים למועדים מתאימים יותר.
רביעי עד שבת: מחזר חדש ומפתיע מנסה להתקרב אליכם. אתם מגלים חביבות אך לא נותנים צ’אנס אמיתי וחבל. המפתח להצלחה טמון ביכולתכם לראות את החזון ולא להתמקד באירועי היום יום. נסו לאמץ לעצמכם ראיה כוללת יותר של הדברים. אל תקלקלו זרימה של עניינים מתפתחים בגלל קוצר רוח. הציגו בפני העולם את הישגיכם בלבד והתעלמו מכל מגרעת אפשרית.


ראשון עד שלישי: אם תצליחו להתגבר על הפגיעות והרגישות הגבוהות שלכם, תוכלו להפיק תועלת מזה שבימים אלה אתם לא במרכז תשומת הלב. תחושה של הקלה תתפתח בהמשך. אולי עדיף לבלות את הזמן הפנוי לבד ולהשקיע בעצמכם. אתם נשמרים שלא להפוך קשר של ידידות למשהו אינטימי יותר, וזאת גם אם הצד השני להוט לעלות מדרגה. נראה שרק כך תצליחו להגן על האינטרסים שלכם.
רביעי עד שבת: אדם בעל יוזמה שקרוב אליכם מאוד, משפיע עליכם בצורה משמעותית. אתם מתחילים לחשוב בצורה שנה מהרגיל ונראה שהלוליינות המחשבתית ממריצה ונעימה לכם למדי. ההתנהגות שלכם תחת לחץ טובה יותר מן הצפוי. כמו כן גוברים הסיכויים שלכם לרווחים כספיים, אך זאת בתנאי שתהיו מספיק ערניים להזדמנויות שנקרות על דרככם. צפויות בשורות מרנינות לאדם שאתם חפצים באושרו.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?