תחזית אסטרולוגית שבועית 4-10.8.23

ראשון עד שלישי: מישהו עומד להפתיע אתכם בגדול. עליכם להיערך לאפשרות שהתוכניות שלכם עבור פרק זמן זה, עומדות להשתנות בצורה קיצונית. תשכחו את כל הבעיות. הולכות להיות לכם יופי של התרחשויות. גלו רגישות כלפי מי שנשאר מאחור ולא זוכה להשתתף איתכם בחגיגה. יש לכם הזדמנות להעמיק ולבסס קשר קיים, ייתכן כי אדם שאינכם מחבבים מחזיק בידע שאתם זקוקים לו, זה הזמן להתעלות על עצמכם ולרכוש ידע [או מידע] זה.

רביעי עד שבת: ייתכן כי פה ושם תחושו די אומללים ותצטרכו להודות שאתם משלמים את המחיר בגלל שלא הקדשתם מספיק תשומת לב לחיי החברה שלכם. אולי זה גם מזג האוויר שמשפיע עליכם, אך אתם חשים מאוד לבד. אפילו מי שנמצא בזוגיות קבועה מרגיש לא מסופק ולא מחוזר. ירידה באנרגיה הקוסמית גורמת לכל התופעות האלה. שמרו על פרופיל נמוך. הרקיע מעודד שיקול דעת זהיר בשעת התמודדות עם יריבים.


ראשון עד שלישי: קשה לכם לדמיין מה יקרה אם תרפו מהשליטה. נדמה לכם שהעולם יתמוטט. למרבה הצער, אין ברירה אלא לעשות בדיוק את הדבר המפחיד אתכם ביותר. זהו אתגר אמיתי הצפוי להגיע לנקודת הכרעה. מומלץ לשמור על קור רוח, למרות שבפנים אתם מרגישים סערת רגשות. הרקיע רומז כי ייתכן שהגיע הזמן להסיר את הכפפות במאבק שאתם שרויים בו. נראה כי יריביכם אינם בוחלים בשיטות שאינן הוגנות.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן בו אתם מרגישים חלשים ופגיעים ואין לכם חשק להתמודד עם הדרישות והמשימות שעליכם למלא. באופן פרדוכסלי אתם מושכים אליכם דברי ביקורת ממישהו מהאנשים הקרובים אליכם, דווקא בפרק זמן של חולשה. הרקיע מעודד אתכם לחשוד בטיפוסים חלקלקים וזריזי לשון. יועץ נבון מנתח את מצבכם בבהירות ובחדות. במקביל, אל תכעסו עליו אם דבריו אינם לרוחכם.


ראשון עד שלישי: מישהו שמגונן עליכם בדרך כלל, הופך את עורו ותוקף אתכם במילים לא נעימות. אולי קשה לכם לראות את זה ממבט ראשון, אבל החברות הזאת מבוססת על כרעי תרנגולת ואולי הגיע הזמן לשקול פרידה. אחרי שתחליטו צפויה לכם הקלה משמעותית. מערכת היחסים עם בני המין השני ניצבת בפני אתגר שיתעורר בעקבות שינוי הקשור למקום מגורים. הרקיע רומז כי מי שרוצה לזכות בכם, חייב לפני הכול לכבוש את האינטלקט שלכם ורק לאחר מכן יוכל להגשים את שאיפותיו.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן בו תחול התקדמות במספר תחומים. נראה שאתם מתחילים להגשים שאיפות ומטרות עליהן חלמתם לא מעט זמן. הצעות מוזרות עלולות לעלות על הפרק ותגרומנה לכם לחוש מעט מבולבלים. ההצלחה קרובה מאוד וכל שעליכם לעשות זה להתאזר בסבלנות, לזרום עם ההתרחשויות ולסמוך על האינטואיציה שתאפשר לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר. הרקיע מעודד אתכם לדון את האנשים על פי ערכם האישי ולא על פי מעמדם.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב. אין לכם מפני מה לפחד ואין ממה לחשוש. הפתרונות נמצאים בהישג יד וכל מה שדרוש לכם הוא התארגנות נכונה. הדברים קורים בקצב הנכון. אל תאיצו בתהליכים. אתם מקבלים תשובות משמחות ממקומות שפניתם עליהם בעבר. בפרק זמן זה אתם מרגישים מוכנים לשקם את היחסים עם אדם ששייך לעבר. עשו אתהסולחהלא דיחוי. זה יעשה לכם טוב על הנשמה. הרקיע רומז כי אתם עומדים להצליח בתחום שוותיקים ומנוסים מכם נכשלו בו, אלתבטלואתעצמכםמפניו

של איש.

רביעי עד שבת: למרות שאתם חשים צודקים וכלל לא מובנים, אל תכנסו למצב של ויכוח ותלונות שממילא לא יעזרו. אם אתם מרגישים צורך לסיים דברים שהתחלתם בעבר, ומרגישים שקשה לכם לעמוד בעומס, רצוי שתיקחו כמה שעות למנוחה ולהתרגעות. טיפ: למדו דרכים חדשות להעברת מסרים. הרקיע מעודד אתכם לקחת פסק זמן ממטלות שאינן הכרחיות, ולהתרכז בטיפול בעצמכם, כולל פינוק והתפנקות. מגיע לכם.


ראשון עד שלישי: הרחמים העצמיים שנתקפתם בהם בימים אלה, באים לאחר תקופה של איפוק מוגזם. לקחתם על עצמכם משימה לדחות סיפוקים ותוכניות, על מנת לא לפגוע באחרים, וזה המחיר הרגשי שאתם משלמים. טפלו במה שצריך בלי דחיות נוספות. יחד עם זה, התייחסו לכל פרק הזמן הזה כמו אל המתנה הכי גדולה שקיבלתם אי פעם. טיפ: לשמור על איזון. הרקיע רומז כי רוחניות היא אכן תכונה נעלה, אך הוא קורא לכם שלא להתעלם מצרכים הקשורים בגשמי ובפיסי.

רביעי עד שבת: הרקיע מביא עימו פרק זמן מאכזב מבחינה חברתית. אתם סובלים מחוסר ביטחון בסיסי ומנסים לחפות על זה באמצעות תוקפנות. השיטה הזאת ממש לא עובדת ותגרום לכם להישאר לבד, מה שרק יוכיח שההנחה הראשונית שלכם הייתה בעצם נכונה. כדי לצאת מהפלונטר כדאי לקחת את ההזדמנות ולדבר עם מישהו שיש לו כלים להתמודד את האינטלקט החד שלכם. הרקיע רומז על הארה פתאומית המחדדת את המחשבה ודוחפת אתכם לבדיקת המניעים הפנימיים ביותר של התנהגותכם.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן שמתאים לבילוי רומנטי בשניים. כדאי לנסות ולמצוא את המרחב הנכון ולהקדיש זמן לריענון ולטיפוח הזוגיות. ההשקעה תשתלם. מן הסתם יהיה צורך לשנות תוכניות קודמות, אך זה יעבור בקלות וללא בעיות מיוחדות. אולי לא לגמרי ברור לכם מה עובר עליכם, אבל אתם יכולים ליהנות ממה שקורה. לפנויים זה פרק זמן מתאים למפגשים עם אנשים חדשים. הרקיע רומז כי אם שקלתם לפנות אל עיסוקים הקשורים בריפוי וסיוע לזולת, זה הזמן הנכון להגשים את מאווייכם.

רביעי עד שבת: מצבו של הרקיע מראה כי בפרק זמן זה תתקלו בבעיות לא צפויות בעבודה. מי שסמכתם עליו מאכזב ובגדול ובעצם דורך עליכם, במטרה לקדם את העניינים האישיים שלו. אל תיקחו את העניין באופן אישי, אבל מצד שני, כדאי שתתחילו לגלות תחכום וגישה תבונית יותר לדברים. עד שהמצב יתייצב הימנעו מבזבוזים מיותרים. הרקיעמסמלזוגיותאשרלפיהדווקאהניגודיםמשלימים


ראשון עד שלישי: הדאגה לעתיד לא רק שאינה עוזרת, אלא אף גורמת לכם למתחים בלתי רצויים ולעיכובים. סוף סוף הצלחתם להשתחרר באמצעות שינוי גישה. האמונה הפנימית והביטחון העצמי שאתם מפגינים, כפי הנראה מרגיזים כמה אנשים שמפזרים אנרגיה שלילית בכל מקום אליו הם מגיעים. טיפ: להתעלם. הצעת עבודה מעניינת תגיע אליכם באופן מפתיע.   הרקיע רומז כי במקום להיבהל מן המלכודות שיריביכם הציבו, השתמשו באיוולתם עלמנת להפילם בפח. שם המשחק הוא תחכום ומניפולטיביות.

רביעי עד שבת: נראה כי תקדישו זמן רב בחיפושים אחרי ניירות ומסמכים הדרושים לכם בדחיפות. אם לא תתארגנו על עצמכם אתם עלולים לאבד את הראש וגם אולי את העבודה. התסכול שלכם גבוה במיוחד ומה שבא לכם לעשות זה לזרוק את הכול ולצרוח. הריכוז שלכם בימים אלה, לא ממש בשיאו ולכן מומלץ לקחת את הדברים בפרופורציה ולפרגן לעצמכם על חוסר השלמות. הרקיע רומז על הצורך בהגדרת מטרה וקובע כי כל עוד לא הגדרתם אותה, הרי שאינכם יכולים להבחין בין טוב לרע.


ראשון עד שלישי: נושא שהזנחתם מזה כמה זמן, עולה על הפרק. הגעתם לנקודה בה דחייה נוספת תגבה מחיר יקר בהמשך, וממש אין בכך שום טעם. טפלו בענייניכם האישיים וגם בכל מה שקשור לבריאות הגוף והנפש. אף אחד לא יעשה זאת במקומכם. אם אין לכם את היכולת לבצע בעצמכם את מה שצריך, אל תתביישו לבקש עזרה. בעיה מביכה עלולה להתפתח מול עמית לעבודה. הרקיע רומז כי צפויה לכם הצלחה כבירה ברגע בו תתחילו לממש את סך כל הפוטנציאל העומד לרשותכם, ותפסיקו להתחשבן עם אירועים מן העבר.

רביעי עד שבת: אתם זקוקים למרחב ולזמן כדי לאסוף כוחות ולהמשיך במשימות שהצבתם לעצמכם. זה פרק זמן לא קל שצריך לעבור מתוך מודעות והבנה. בתחום הרומנטי יש צורך לחזק את התקשורת כדי לשפר את התחום האינטימי. קשר חדש צפוי לפנויים שעד כה לא ממש הצליחו לפרוץ את הקיפאון בתחום זה. שיפור בתחום הכלכלי צפוי להגיע מכיוון מפתיע. הרקיע רומז על אדם בסביבתכם הקרובה המסוגל לגרום לגיבוש ולאיחוד השורות.


ראשון עד שלישי: הדברים אינם מסתדרים ואתם עלולים למצוא את עצמכם מתוסכלים עד דמעות. זאת לא בושה, להיפך. אולי אם תצאו מהשריון שבדרך כלל אתם עוטפים בו את עצמכם, ותראו את מה שאתם מרגישים, אנשים יתייחסו אליכם ביתר רצינות, וגם אם לאתדרשו לפחות את מה שמגיע לכם. מי שמאכזב, אולי לא צריך להיות כלול בספר הטלפונים הפרטי שלכם.  מכל מקום, הסירו דאגה מליבכם, דבר מה שחששתם מפניואינו עומד להתרחש.

רביעי עד שבת: התוכניות שלכם בענייני הלבמשתבשות. מישהו שבניתם עליו מבחינה רומנטית, פשוט נעלם מהשטח ומותיר אתכם עם ציפיות לא ממומשות. שוב אתם נופלים במלכודת שאתם עצמכם אחראים לה. השאירו את הציפיות בבית וצאו אל העולם מלאי בטחון בקסם האישי שלכם. טפחו את המחשבה כי מי שיבחר שלא לשהות בחברתםמפסיד. הרקיע מעודד גישה של הליכה עקבבצדאגודל מבלי חיפזון ומבלי מהירות. השקט הנפשי, ינחל הצלחה.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן בו עליכם להעביר לסביבה מסר ברור. מישהו מהאנשים הקרובים לכם זקוק לשעון מעוררכדי להתחיל לפעול ביתר מרץ למלא את המטרות הרצויות. נראה כי לא יהיה מישהו אחר שיוכל לעשות זאת חוץ מכם. אם כבר תחליטו לקחת על עצמכם את התפקיד, מוטב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. הרקיע רומז כי אתם מייחסים לאדם אהוב תכונות אשר ייתכן כי כלל אינן קיימות בו. זה הזמן לבחון את הקשר בעיניים מעט יותר אובייקטיביות.

רביעי עד שבת: מצב הירח מבשר על פרק זמן מיוחד ומפתיע שצפוי לכם. לא תכננתם שום דבר שונה מהרגיל אבל היקום פועל בדרכים משלו. שיחת טלפון מפתיעה שתגיע עשויה לשנות את מהלך פני הדברים. גם בעבודה יש שינוי. הצעה מפתיעה ורווחית תגיע מכיוון חדש. צפויה נסיעה. יש לכם הזדמנות להוכיח את עצמכם בקרב קבוצת אנשים שממש יתפעלו מכישורי התקשורת ודברי החוכמה שיצאו לכם מהפה כמעיין המתגבר. הרקיע מעודד אתכם לזכור את מגבלות הכוח כאשר אתם מנסים להכתיב לאחרים את מהלכי חייהם.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מתאים לבילויים ולנסיעות המיועדות לכיופים יותר מאשר לעבודה. אתם צריכים לפתח טקטיקות פעולה מתוחכמות במידה ואתם רוצים להשיג משהו שלא ממש מגיע לכם. למרות שמניפולציות והתחכמויות לא בדיוק שייכות למיומנות היומיומיות שלכם ולא מתאימות לכם, אתם מנסים להתמודד. כדי להצליח, עליכם לעשות עוד קצת עבודת שטח ותחקיר כדי להכיר את הצד השני. הרקיע רומז כי אם אינכם רוצים בקשר הקיים, קומו וצאו ממנו. אם אינכם מסוגלים לנטוש אותו, קבלו באהבה גם את הפגמים שבו.

רביעי עד שבת: אלה ימים בהם אתם זוכים לפופולאריות, גם במקומות שבדרך כלל לא ממש מפרגנים לכם. זה מה שמעלה את הביטחון העצמי שלכם וגורם לכם להרגיש שיש תקווה להתקדמות, גם במקומות שיש בהם קשיים. מצד שני, אתם בוטחים באחרים יותר מידי וייתכן שתתאכזבו ממישהו שהתמקדתם בו. אתם עומדים לקחת על עצמכם משימות ואתגרים שלא הייתם מעיזים לעשות כן בעיתוי אחר. הרקיע מעודד אתכם להיות קשובים לצרכי אלה הכפופים לכם או תלויים בכם.


ראשון עד שלישי: נראה כי אתם מדשדשים עדיין במקומות שלא הייתם רוצים להיות בהם. עליכם לשפר את יחסי הציבור שלכם ולמרות שבדרך כלל אתם עושים עבודה טובה, יש לתת עוד דחיפה בכיוון הרצוי. אין מקום לרגשנות. הפעילו קור רוח והגיון כאשר אתם באים לדבר עם בעלי ההשפעה ומקבלי ההחלטות. כל השאר זה ממש בזבוז זמן. הרקיע רומז כי עמוק בפנים אתם יודעים היטב את התשובה לבעיה המטרידה אתכם, אך ייתכן שלא נוח לכם להתחבר עם אותו קול פנימי.

רביעי עד שבת: מיקומו של כוכבכם מרס מבשר על פרק זמן נפלא. אתם במצב רוח חולמני ורומנטי ויש בסביבה מי שיקלוט את המסר. האנרגיה זורמת בחופשיות ובטבעיות לכיוון של הגשמה בזוגיות. צפויות היכרויות והתלהבות מבני המין השני. קחו את הדברים בפרופורציה ותנו למי שנמצא בצד השני את הכבוד הראוי מבחינת קצב ההתפתחות למחויבות רגשית. הרקיע מנבא הצלחה, שתושג הודות להתמדה שאינה אנוכית ומבלי לגרום נזק לאחרים.

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?