תחזית אסטרולוגית שבועית 24-30.9.2022

ראשון עד שלישי: בהשפעת החג שבפתח אתם מוקפים בהרבה אנשים שרוצים לפרגן לכם אבל אתם מקיפים את עצמכם בחומה. זה מקשה מאוד על התקשורת והתחום החברתי זקוק להשקעה מאומצת במיוחד. הגיע הזמן להגביר קצת את המודעות העצמית ולהפסיק להאשים אחרים בכל מה שקורה לכם. מצד שני, מומלץ גם להוריד את הביקורת העצמית. יש לגלות אסרטיביות ומנהיגות כלפי אנשים התלויים בכם.

רביעי עד שבת: צפויה אווירה משפחתית והרגשתכם תהיה כאילו שבתם אל מחוזות אהובים. במקביל ובקטעים של שידוכים, הביישנות שלכם מגיעה לידי ביטוי במקומות הכי לא מתאימים ואתם חווים לא מעט רגעי מבוכה. למרות ההרגשה הפנימית, הרושם שאתם עושים על אנשים הוא טוב ועליכם להפנים את העובדה שלא כולם מרגישים את הסערה המתחוללת אצלכם בפנים. אל תסרבו מראש להצעות גם אם הן לא נראות לכם. קחו זמן לחשוב.


ראשון עד שלישי: נראה כי בהשפעת החג שכבר כאן, גם התחום הזוגי נמצא בפריחה. נורא כיף לכם להיות מחוזרים ומקובלים על ידי כל מי שמכיר אתכם. אתם יודעים איך לתמרן בין האנשים כך שכל אחד מרגיש שהואבן יחיד“. זהו כישרון מיוחד במינו שנותן לכם את האפשרות ליהנות מכל העולמות בלי לפגוע באיש. כדאי רק להבטיח שאנשים לא מקנאים בכל ההמולה שמתרחשת סביבכם. יש לנסות לראות את הדברים גם מנקודת המבט של הצד השני.

רביעי עד שבת: תופעה קוסמית מובילה אל פרק זמן עצבני. טוב שאתם חייבים ללכת לעבודה, שאם לא כן, חשבון הנפש והמחשבות החטטניות בנבכי הנשמה היו עלולים לגזול את מרבית הזמן הפנוי שלכם. אולי אתם מרגישים מותשים וזקוקים להפסקה? קחו יום חופשי ותבלו אותו בקריאת ספר טוב. משימות שהטלתם על אחרים עלולות להתעכב. צפויה התלבטות בין שאיפתכם לעמוד בלוח זמנים, לבין רצונכם לשמור על יחסים טובים. בסופו של עניין נראה שאינכם יוצאים ניזוקים.

.


ראשון עד שלישי: אדם מרתק יוצר קשר ומערער במקצת את היציבות והשלווה שהורגלתם לה. אתם מבינים שהוא שייך לעבר ולא יכול לתרום לכם שום דבר חיובי, אבל אתם נמשכים אליו בחבלי קסם. כדי לספק את הגעגוע אפשר ליזום פגישה קצרה אבל יש להקפיד לא להיגרר לתוך מערבולת רגשית מיותרת שעלולה להסתיים בעוגמת נפש. צפויה לכם הצלחה בכל דבר בעל אופי חומרי, אך יש לפקוח עין על התרחשויות המושפעות מן הרגש.

רביעי עד שבת: אנרגיות ברוכות ממשיכות לזרום וצפויים לכם קטעים בעלי אופי קליל וידידותי. זהו פרק זמן מתאים להוציא ולהזמין עבודות או לבצע קניות שדחיתם זה זמן מה. הנסיבות מושכות אתכם לפעילות חיצונית וטוב תעשו אם תתמסרו לתחושות הפנימיות הללו. חיי הרגש שלכם זקוקים לריענון והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לעשות דברים בלי תכנון מוקדם. טיפ: להיות ספונטאניים אך לתכנן את מהלך החג שבאופק.


ראשון עד שלישי: לא מעט בזכות החג שהגיע, אתם צפויים לפרק זמן נהדר. צפויה מתנה שגורמת לכם להתרגשות ולהאצה בדופק. וויכוחים שהיו לכם עם גורמים רשמיים, עוגנים עכשיו בחוף מבטחים. האסרטיביות שלכם עלולה שלא לשאת חן בעיני אנשים שתלטניים, אך זו כבר בעיה שלהם. צפויות הזדמנויות ממוזלות לחובבי ההייטקשביניכם. זה הזמן לפרוץ מחסומים שמנעו מכם הצלחה.

רביעי עד שבת: צפויות לכם אנרגיות מאתגרות ופירוש הדבר הוא כי גם אם יש לכם לא מעט ביקורת כלפי בני הזוג, טוב תעשו, לפני שאתם מתפרצים, אם תבררו מה קורה. הניסיון לפתור את כול הבעיות בבת אחת יכול רק להזיק לכם ולקשר שנמצא עכשיו בנקודה רגישה במיוחד. שגרת החולין לא עושה לכם טוב ואחת הדרכים להשפיע ולשפר את האווירה הכללית היא בפעילות לא שגרתית שתרכך את העמדות.


ראשון עד שלישי: נראה כי אתם מרגישים קצת מתוסכלים כי חיי האהבה שלכם זקוקים ל-‘מתיחת פנים‘. תפסיקו להטיל על אחרים את האשמה והאחריות למצב. בואו ונראה אתכם יוזמים פעולה ישירה לשיפור. צפויים לכם מסרים רומנטיים שבעבר העדפתם להתעלם מהם. הודות לחג שבפתח וגם אם יש לכם התחייבויות קרייריסטיות או דומות, כדאי שתפרגנו לעצמכם קפיצה אל אתרי נופש או אפילו סתם שוטטות במקומות לא מוכרים.

רביעי עד שבת: האנרגיה תהיה מאתגרת ולא פלא שצפויה תחושה של חוסר מנוחה. אתם עסוקים בלא מעט נסיעות, מה שמתאים למצב הרוח הסוער שלכם. בגלל התוקפנות שנמצאת ברקע, עליכם להיזהר יותר מתמיד שלא לפגוע באחרים או ברושם שאתם עושים על עמיתים לעבודה ובשמכם הטוב. גם אם לא ממש מתחשק לכם עכשיו להתעסק עם דיפלומטיהזאת הדרך היחידה לעבור את הימים האלה.


ראשון עד שלישי: גם אם אתם מרגישים קצת ירודים, זו לא סיבה להיכנס לדכדוך או לדיכאון. החג בפתח, זוכרים ? ייתכן כי אתם מנסים לבצע יותר מידי משימות בבת אחת וכשמשהו לא מצליח, אתם מתנהגים כאילו קיבלתםנוק אאוט‘. האמת היא שמצבכם טוב בתחום הקריירה וגם בבית. אם תצליחו להירגע ולהפסיק ללמד את כל העולם איך לחיותתוכלו להתחבר לתחושה הפנימית של שלווה וסיפוק. גישה קלילה ומרפרפת תביא לכם אושר גדול.

רביעי עד שבת: אתם מושפעים עתה מאנרגיה ברקית, מהפנטת ומחשמלת. גלו פתיחות במערכת היחסים המורכבת בה אתם נמצאים, משום שהיא עשויה לסייע למי שנמצא בצד השני ולא בטוח ברצונות ובגבולות שלכם. אתם משתמשים בחוש ההומור המצוין שלכם כדי לחפות על מבוכה. אווירת הקלילות שאתם משרים עשויה להקל. צפויים להגיע מסרים והצעות שידרבנו אתכם בכיוון הנכון.


ראשון עד שלישי: בהשפעת אווירת החג נוצרת הרמוניה חלומית ביניכם לבין אדם מרתק. מישהו זקוק לתזכורת בנוגע ליכולותיכם. נראה שהוא הולך שולל אחרי מתחריכם שאינם מהססים ליחצן את עצמם. גם אם תביעותיכם לא תתמלאנה במלואן, עדיין כדאי שתציגו אותן בפני מעסיקיכם. אל תמכרו בזול, את שאתם יכולים למכור ביוקר. הרקיע מעניק מזל וברכה לאינטימיות שבינו לבינה.

רביעי עד שבת: נראה כי התפנקות עצמית מיטיבה עימכם. סוף סוף יש לכם קצת זמן להקדיש לעצמכם ואתם עושים זאת בכול דרך אפשרית. אתם חולקים עם הסובבים אתכם את מצב הרוח הטוב שירד עליכם. זה עיתוי מתאים לחופשה או לבילוי זמן איכות עם אהובים. אחרי אגירת הכוחות תוכלו לחזור לעבודה בשיא המרץ. צצה נטייה לפרשיות מדהימות עם אנשים לא שגרתיים. מופיעה משיכה לנעלם ולמסתורי.


ראשון עד שלישי: ייתכן כי בהשפעת החג, בא לכם חשק לעשות שינוי רציני בחייכם. לפני שאתםמשתולליםבאופן אימפולסיבי, כדאי לחשוב פעם נוספת. אתם יכולים לנצל וליישם למספר רב של תחומים את הכישורים והכישרונות בהם ניחנתם. אתם מרשים לאנשים לרמות אתכם בפרטים הקטנים, אך בסופו של עניין אתם יוצאים מורווחים בגדול. אלה שאתם מנהלים איתם משא ומתן, אינם כה ממולחים כפי שנדמה להם.

רביעי עד שבת: אתם נכנסים לקטע של עימות עם מישהו ש – ‘מחכה לכם בפינהמזה זמן רב. אל דאגה. תצאו מחוזקים מכול העניין במידה ותשמרו על איפוק ועקביות. עשו הכול כדי לבלות בחיק המשפחה והפעילו את כישוריכם כדי לתמרן ולגשר בין דעות וגישות שונות ומנוגדות לחלוטין. מצב הכוכבים מעודד מסעות רוחניים. זה הזמן להתנתק קצת מתכנים חומריים ולהעדיף את ההתבודדות ואת האינטימיות.


ראשון עד שלישי: אתם מרגישים פוגעים ומאוכזבים: יש לכם הרגשה שאף אחד לא מבין אתכם ושכל העולם סביבכם השתגע. חלק מהדברים המתרחשים כלל אינם נוגעים לכם ובוודאי אינם אישיים, אך בגלל סף הרגישות הנמוך שנחת עליכם, אתם נוטים להיפגע מכל דבר. שיחה עם מישהו שלא פגשתם זמן רב עושה לכם טוב על הנשמה ומרגיעה הרבה מקומות כואבים. אל תחששו ללחוץ על אדם המשהה את תשובותיו, או מתחמק מקיום הבטחותיו.

רביעי עד שבת: נראה כי אתם מעדיפים לשמור על ריחוק רגשי ואפילו אנונימיות מסוימת בקשרים החיצוניים שלכם. זה נותן לכם מעין הגנה מפני התחייבות שאינכם בשלים לה כרגע. מי שכבר נמצא בקשר, יכול לחוש גם הוא את הצורך להתרחק במקצת מפעילות זוגית מחייבת. רבים מכם ימצאו את עצמם במצב המזמין תמיכה נפשית באחרים, בעיקר בנוגע למשהו הקשור לאווירת החג שחלף. אם הגעתם למסקנה שיש לכם את זה, כדאי שתעניקו לדברים מעטה מקצועי.


ראשון עד שלישי: זה נכון שגם לכם מותר לקחת צאנס וגם נכון שמי שלא מוכן להסתכןלעולם לא יידע את אשר הפסיד. מצד שני, בגלל שלפעמים אתם נוטים לשקוע בפנטזיות שאין בינן ובין המציאות כל קשר, כדאי לעשותחושביםבשניים. הביטחון העצמי חוזר אליכם לאחר תקופה בה סברתם כי משהו אינו כשורה עם הזוגיות שלכם. צפוי קשר נפלא עם אדם שאתם יכולים לצחוק איתו.

רביעי עד שבת: צפוי פרק זמן תובעני במיוחד בתחום הקריירה. אתם עושים מאמצים גדולים לעמוד בכול ההתחייבויות שלכם ומצליחים לא רע. צפו לשינוי לטובה בתחום כספים וכלכלה. התפתחות בנוגע למישהו שנמצא בחול עשויה ליצור אווירה מתאימה לחידוש עסקה רדומה. יש לכם צורך בגיוון ואקשן. למרות העומס, אל תוותרו על בילוי רומנטי. הפגינו חשדנות כלפי הצעות עבודה נדיבות מדי. כדאי שתחליפו מילים עם מי שכבר התנסה ברעיונות וראיונות מעין אלה.


ראשון עד שלישי: ייתכן כי בשל אווירת החג אתם מרגישים קצת לחוצים. יש מישהו שאתם לא בטוחים לגבי רגשותיו כלפיכם. נדמה לכם שהמצב לא בשיא אבל למעשה, מחכה לכם הפתעה נעימה. את כל הפחדים והחששות שלכם, אתם יכולים לזרוק החוצה דרך החלון. אתם צפויים לקבל חדשות טובות הקשורות למישהו שאתם אוהבים. צפויים להתרחש אירועים אשר יועילו מאוד לבית ולחיי המשפחה.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם מושפעים מיסוד האדמה הנחשב לתכליתי ומעשי. אתם מצליחים לחדש כוחות נפשיים ולהרים פרויקט חשוב. יש מי שלא מבין מה בדיוק אתם מנסים לעשות ויתכן כי תשמעו לא מעט דברי ביקורת, שמוטב להתעלם מהם. הכיוון שלכם ברור לכם לחלוטין וגם ככה יש לכם רגשי אשמה, כך שללא ספק אינכם זקוקים לתוספות שליליות.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן גדוש פעילות. בחברתי ובמשפחתי אתם עושים מאמצים לרצות את כל מי שבא אליכם בדרישות אבל המגמה הזאת עלולה להתפרש כחולשה, אז אל תגזימו בקטע. חשוב לדרוש את מה שמגיע לכם בלי להרגיש אשמים. גם בבית ובהשפעת החג שבפתח, יש לכם נטייה לתת עוד ועוד עד אשר אתם מתישים את עצמכם ומרגישים מרוקנים ואפילו קצת מנוצלים.

רביעי עד שבת: כוכב מרס שליט מזלכם מושפע עכשיו מאנרגיה המעניקה לכם קלילות ושובבות ילדותית ומהנה. יש לכם אפשרות של ממש לעשות משהו שישפר את מעמדכם בעבודה. גישה ישירה ואמיתית אין לה תחרות. בתחום האישי יש לכם תחושה שמערכת יחסים טובה הולכת ונהרסת לה בהדרגה ולא עוזר שום דבר. אתם מנסים למנוע חיכוכים וויכוחים אבל זה קורה יותר מידי בזמן האחרון. אולי כדאי לעבור לפסים ידידותיים ולהוריד לחץ, לפחות באופן זמני.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?