תחזית אסטרולוגית שבועית 11-17.8.23

ראשון עד שלישי: לא מעט הפתעות צפויות בימים אלה. בין היתר, שיחת מאדם מרתק או מחבר שגר רחוק. קיימת אפשרות לפרשיה שעולה מן העבר. אי אפשר להתחבר לכל אחד ולכן מוטב שתתגברו על הצורך הכפייתי משהו להיות מוקפים באנשים ללא כל בררנות. התפתחות חיובית אפשרית במישור הרומנטי אם תדעו “לשחק אותה” בצורה הנכונה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן קליל ונעים שמשפר את מצבכם בכל התחומים ובמיוחד בתחום הכספי. הזדמנות לעשות עסקה גדולה מסתמנת באופק. צפויה נסיעה אל מקום מרתק. התאריך לא נקבע סופית ולמרות שאתם מהססים, בסופו של דבר, העניין יצא לפועל על הצד הטוב ביותר. פרק זמן מתאים לשינויים ורכישת מוצרים לבית.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של האות “אלף”: הדמות מסמלת שינויים מהירים לטובה.


ראשון עד שלישי: יש לכם הרבה מזל בזוגיות הודות לפרטנרים שמוכנים לוותר לכם הרבה, בשם האהבה. יש מי שרומז כי המילים שלכם עלולות לפגוע ולפצוע, אם לא תיזהרו. שמרו על הגחלת ועל המערכת העדינה שבניתם במשך זמן רב. למי שנמצא בתחילת קשר או בגישושים ראשונים- לא ללחוץ יותר מידי. תנו לזמן לעשות את שלו. בעדינות בבקשה!

רביעי עד שבת: מתעוררות ועולות על סדר ימים אלה בעיות כספיות שעד עתה הצלחתם איך שהוא לעקוף. רמת ההתמודדות שלכם תלויה במספר גורמים וכדי שתתפקדו בצורה שקולה כדאי מאוד שלפחות בתחום הביתי תדאגו לאווירה רגועה ונינוחה. כדאי מאוד לעשות השוואת מחירים וסקר שוק וגם לעמוד על המקח. אל תיקחו את הדברים באופן אישי. משאי ומתן הוא חלק אינטגראלי מעולם העסקים.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של חתימה משורבטת: הצורה רומזת על אדם שאתם תלויים בו כלכלית.


ראשון עד שלישי: פרק זמן נפלא. אתם מרגישים במיטבכם. רוח שטות נכנסת בכם ובא לכם להשתובב ולהשתולל. בהחלט שווה את המחיר, גם אם יהיה מי שיחשוב שאתם מתנהגים בילדותיות. צאו לבלות בלונה פארק או בפארק שעשועים. היפתחו לילד הפנימי שבכם. צפויה לכם תקופה מענגת במיוחד. עליכם להקפיד וללמוד מניסיון העבר. אל תהיו צנועים מידי ובמקום שבו מגיעות לכם מחמאות.

רביעי עד שבת: למרות הקשיים שאתם חווים, יש לכם תחושה טובה בקשר לעצמכם, וזה אומר שהדברים יסתדרו. האופטימיות שלכם גם מביאה אתכם למחשבות על תחומי קריירה נוספים שהייתם יכולים לעסוק בהם בהצלחה לא מבוטלת. זה בהחלט הזמן להתקדם בכיוון של עיסוק חילופי. בדקו את האפשרויות ואחרי שתצברו את מרב המידע, תוכלו להגיע להחלטות.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של טבעת: הצורה מסמלת נישואין או הידוק קשרים רומנטיים.


ראשון עד שלישי: צפוי פרק זמן עמוס ומלא. התחייבויות חברתיות גוזלות מכם את מרבית הזמן הפנוי. אתם נהנים להסתובב כל הזמן עם חברים והעיקר לא לחשוב יותר מידי על מה שקורה לכם בתוך הנשמה. אתם בתהליך של היפתחות לשלב חדש ומבטיח בחיים. לפתוח את הלב ולזרום. יהיה בסדר! בעצם, אם תחשבו על זה, אז ממש אין לכם סיבה לחשוש.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן עתיר לחצים שעלולים לדחוק אתכם לפינה, בה תרגישו לכודים ונואשים עד שתגיבו באימפולסיביות שעלולה לגרום לכם לנזק. התברכתם בחברים טובים שיכולים להושיט לכם יד בשעת משבר. כשנמצאים במצב רוח ירוד כל כך אי אפשר לחשוב בהיגיון. אתם זקוקים לעידוד, מילה טובה ולעצה. עליכם רק לבקש!

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של צמיד: הצורה רומזת על אדם שאתם קשורים אליו בעבותות של אהבה.


ראשון עד שלישי: כדאי להתעלות מעל רגשות קטנוניים שרוחשים מתחת לפני השטח והופכים אתכם לעצבניים. אל תעסקו בפנקסנות. גלו נדיבות ונסו לראות את כל מה שקורה באור חיובי. זה בהחלט אפשרי אם תפסיקו להאשים את עצמכם ואת כל העולם. טיפ: לרחם על עצמכם לא עוזר לאף אחד. חשוב לטפל בנושאים של מודעות עצמית ולא לזלזל בתחושות בטן.

רביעי עד שבת: שוב אתם מסתבכים בהצעות שונות ומשונות שגוזלות מכם אנרגיה וזמן יקר, כל זה במחשבות סרק שמישהו יעריך את תרומתכם ויגמול לכם מתי שהוא במחווה ידידותית. השתמשו בכושר הביטוי והיכולת התקשורתית הגבוה כדי להסביר את עמדתכם, והגדירו בצורה מדויקת את הציפיות. נראה כי הקריירה שלכם לא מתנהלת בקצב ההולם את טעמכם. אם זה מה שקורה, יש מקום לשינוי והתחדשות. לשם כך דרוש ניתוח אנליטי של המצב.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של פרח המרגנית: הצורה רומזת על פריחתה של אהבה ישנה.


ראשון עד שלישי: הרגישות הלא צפויה מעוררת ומביאה אל פני השטח נושאים ישנים וכאובים. חבר טוב שסמכתם עליו בעבר מוכיח שוב את נאמנותו וטורח להגיע לביקור. תחושת הבדידות שהרגשתם עד לא מכבר, פשוט נעלמת. הקטע הוא לא להישאר לבד. אפשר וכדאי גם לוותר על רגשות המרירות. אף אחד לא עושה לכם שום דבר בכוונה רעה.

רביעי עד שבת: אתם עסוקים במניפולציות כדי לעורר סימפטיה ולקבל עזרה גם במקומות שלא כל כך רוצים לפתוח בפניכם דלתות. זה לא כל כך מצליח ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים.  אולי עדיף שתיקחו אחריות על מה שקורה לכם בחיים ובמקום לחפש קיצורי דרך פשוט תקבעו לכם מטרה ותלכו לקראתה, באומץ ובהשקעה ממשית- בלי לצפות לניסים…

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של קופסא: הצורה רומזת על סודות שיש להוציאן מן החושך אל האור.


ראשון עד שלישי: מערכת היחסים לא נוחה לכם כרגע, אבל אתם לא יודעים איך לקחת פסק זמן בלי להרוס יותר מידי. תיתכן תחושה של חוסר שליטה. מישהו שבשמו מופיעה האות פ’ ייתן לכם עצה טובה. צריך רק ליישם. למי שלא נמצא בקשר, מומלץ לו לחפש פרטנר יליד מזל אש [טלה או קשת]. תנסו לעמוד בפיתוי לפלירט מזדמן.

רביעי עד שבת: פרק זמן מוצלח וממוזל. לכל מקום שתגיעו – תתקבלו בברכה. אתם עושים רושם טוב ומצליחים להרשים גם את הממונים עליכם בעבודה. זה גם זמן מתאים לצאת לראיון למקום עבודה חדש. לפנויים- הקסם האישי ששופע מכם, מתאים לקרוע את העיר. היכולת הווירטואוזית שלכם בענייני פיננסיים וגם יכולת התקשרות והדיבור, יעזרו לכם אצל מנהל הבנק. מסרים סמויים מעודדים אתכם לשקול נתיב חדש לעיסוק ולרווח, אל תתמהמהו.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של טירה: הצורה רומזת על הצלחה חומרית בזכות שושלת משפחתית.


ראשון עד שלישי: יש לכם הזדמנות להשתתף באירוע חברתי גדול. כדאי לצאת מהבית לבלות ולא להסתגר בין ארבעה קירות למרות שמצב הרוח אינו ברומו של עולם. מומלץ להיעתר כל הזמנה מפתה שתגיע בימים אלה. דווקא הזוגיות מהווה מקור לנחת רוח, אם כי לא יזיק לכם להשקיע קצת יותר. בן/ת הזוג שלכם זקוקים לחיזוקים.

רביעי עד שבת: האינטליגנציה, המחשבה המהירה והיכולת האינטלקטואלית –  מאפשרות לכם לבחור בכל דרך וכמעט כל מקום בו תרצו. מישהו מעברכם יוצר קשר ומציע עסקה מעניינת. אתם לא טיפוסים של אנשי כספים גדולים, אז אל תדחו על הסף אבל בדקו את כל העניין עם מישהו שממש מבין בתחום זה. סיכונים והרפתקאות פיננסיות זה לא בדיוק בשבילכם בימים אלה.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של גפן: הצורה רומזת על חסכים במישור הרגשי ובמקביל, על הצלחה חומרית.


ראשון עד שלישי: בימים אלה השאיפה שלכם היא להחזיר את המצב לקדמותו. נראה שהצלחתם להרגיז מישהו קרוב אליכם ועכשיו אתם מתחרטים על כל העניין. אין קיצורי דרך אלא לדבר על זה באופן הישיר והכנה ביותר. האינטליגנציה הרגשית והקסם האישי יעזרו לכם להתמודד, אך כדאי לכם להשקיע את עצמכם גם בנתיבים קצת יותר גשמיים ומעשיים.

רביעי עד שבת: אתם עושים סדר בתחום החברתי. יש מי שנפלט החוצה וכעת יש מקום לאנשים חדשים להיכנס למעגל החברתי שלכם. למרות שעצבות שתוקפת אתכם עקב ההתרחשויות האחרונות, אתם יודעים שכל זה לטובה. כמו כן, הגיע הזמן להוריד את האבק מהמדפים בבית, לזרוק חפצים שכבר אינם נחוצים ופשוט לפנות מקום. זה הזמן להתחדשות!

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של גונדולה: הצורה רומזת על זיכרונות רומנטיים הצצים מתוך נבכי העבר.


ראשון עד שלישי: אתם שואלים את עצמכם מה ניתן לעשות כדי לשפר את חיי החברה שלכם. התשובה הרבה יותר פשוטה ממה שנדמה לכם. אתם עסוקים יותר במחשבות מאשר ביותר עשייה. קחו את הטלפון ותתחילו להתקשר. חשוב להשקיע קצת יותר מאמץ ממה שאתם רגילים. במידה ותתקלו בסירוב, כדאי לבדוק מה קורה בשטח. טיפ: תהיו מוכנים לקבל גם תשובות לא הכי נעימות.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן שמתאפיין בחוסר מנוחה. בעבודה יש בעיות ואתם נלחמים על מעמדכם. המצב מקשה עליכם להתרכז ובקושי אתם מתמודדים עם המטלות שמצפים מכם לבצע. למרות זאת, אתם מגלים בן ברית במקום מפתיע. שמרו על ראש פתוח ועל גמישות מחשבתית שתוביל אתכם לכיוון חדש. כדאי לכם להישמר מפני אדם המנכס לעצמו את הישגיכם. הוא לא יקפיד על זכויותיכם בעתיד לבוא.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של גרם מדרגות: הצורה מצביעה על חיפוש אחר מודעות עצמית ממישור גבוה.


ראשון עד שלישי: יש לכם רצון לבדוק עד כמה אתם מושכים ומה ואת מי אתם יכולים להשיג… לעיתים נראה שאין כמעט גבול לרצון שלכם להתבלט, להשפיע ולהכניע, כאילו שאהבה היא סוג של משחק. למרות שבתוך תוככם, אתם רוצים באינטימיות ממשית ולהתקרב – באמת לא קל לכם להסתפק במטרה בודדת. סלקו ממחשבותיכם כל הרהור שעלול לעורר רגשי אשמה. אנשים יאהבו אתכם רק אם אתם תאהבו את עצמכם.

רביעי עד שבת: בימים אלה תבוא לידי ביטוי אחת התכונות הדומיננטיות אצלכם והיא עקשנות. למרות שאתם שבסך הכול אנשים נוחים למדי, הרי שלעיתים הנחישות הופכת למגרעת במקום למעלה. יש לכם רצונות שאתם לא מוכנים לוותר עליהם וגם אם המחיר גבוה- אינכם נסוגים. עכשיו יש לכם בראש ענייני כספים. אל תנהגו בפזיזות ובחוסר שיקול דעת, כי אתם עלולים להסתבך.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של דבורה: הצורה צופה הצלחה כספית בקנה מידה גדול.


ראשון עד שלישי: עושה רושם שהסובבים אתכם מצליחים להרגיז אתכם לעיתים תכופות מהרגיל. התרומה שלכם לעניין לא מסתכמת בשתיקה ובחוסר החלטיות. גם מילים רבות מידי לא יפתרו את הבעיה… מה דעתכם על משהו באמצע שייתן לצד השני הרגשה של שיתוף ? על מנת לא להרוס את פרק הזמן הזה, שבעצם, יש לו פוטנציאל להיות נפלא – יש לשמור על פרופיל נמוך ולהתייחס עובדתית ובצורה ישירה לנאמר.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים התגברות ועליה משמעותית בעוצמה הפנימית. טוב שכך כיוון שעובר עליכם פרק זמן תובעני מאוד בו תצטרכו את כל תעצומות הנפש שתוכלו לגייס. אתם עומדים במבחנים לא פשוטים ובסופו של דבר תצאו מרוצים, גם אם לא כל התנאים שלכם מתקבלים. פגישה עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י‘, מעלה על הפרק את הצורך העמוק בלימודים. זה משהו שחשבתם עליו אבל לא העזתם להגשים. זה הזמן לעשות זאת.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של טלה: הדמות מסמלת יצרים מודחקים, כמו גם אנרגיות חושניות.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?