צלע מרכזית

טליה אלגד, רכזת המעורבות החברתית במרכז צעיריםקצרין, וצלע מרכזית בעשייה המופלאהמסיימת את תפקידה ומתקדמת הלאה. כבר מתגעגעים


בחמש השנים האחרונות, “מרכז צעיריםקצרין השתנה, גדל והפך לאבן שואבת למשפחות ותיקות וחדשות, צעירים שרוצים להשפיע ובית חם למלגאים וסטודנטים.

החודש, תסיים את תפקידה רכזת המעורבות החברתית במרכז צעיריםקצרין, טליה אלגד. יחד עם מודעת הדרושים, נפרדות בנותמרכז הצעיריםמצלע מרכזית בעשייה המופלאה.

טליה ומשפחתה הגיעו לגור בקצרין רק לפני שלוש וחצי שנים. חצי שנה אחרי הגעתה, היא נקלטה אצלנו במרכז צעירים“, כרכזת מעורבות חברתית. לרגעים, זה נראה שהיא ותיקה יותר מאתנו ומהרגע הראשון, הרגישה בבית.

מרכז הצעירים“, באותה תקופה, עבר שינויים ומהפך מאוד משמעותי ושמנו על סדר היום את המעורבות החברתית של תושבי קצרין וצעירי קצרין בעשייה למען היישוב ולמען עצמם. טליה התמסרה לתפקיד, למשמעות ולשליחות הגדולה שהוא מביא אתו והצליחה ביד רמה לקדם את התחום בצורה מדהימה, כמו שרק היא יודעת.

במהלך תפקידה, טליה טיפלה וטיפחה את הסטודנטים המלגאים, שמקבלים מלגת בני קצרין, או מלגה מורחבת. היא הפכה את המלגה למלגה יוקרתית וכזו שתפיק תועלת לציבור, באמצעות התנדבות של סטודנטים בני קצרין במסגרות שלנו בקצרין.

בנוסף, טליה טיפחה את כפר הסטודנטים שלנו ויצרה קבוצת מנהיגות איכותית, שעושה פלאות למען צעירים ותושבי קצרין בתחומים שונים: תרבות, פנאי, אירועים לקהילה, אירועים למשפחות וילדים, לקשישי קצרין ועוד. לדוגמה: שישי לקשיש, יום ספורט קהילתי, תאטרוןפואנטהלנשים, “פיינטברלזוגות, הפנינג שבועות ועוד.

במסגרת תכנית המשרד לשיוויון חברתי, טליה בחרה להתמקד בנושאים שבוערים בלבה וחשובים לקצרין כמו מפגשים חברתיים לאימהות אחרי לידה, המאבק באלימות נגד נשים, בחיבור וחיזוק הקשר בין זוגות נשואים, גינה קהילתית, “אשת הבזלתהעצמה נשית, פורום הורים, פורום נשים ועוד.

מה שמדהים בתפקיד של רכז מעורבות חברתית זה מה שהוא יוצק לתפקיד ומה שהוא מרגיש שבוער בובסוף, תכנית העבודה שלו נגזרת מהמוטיבציה הפנימית ומאותה תשוקה וזה מה שיוצר את החיבור הכי חזק לתפקיד ואת המשמעותיות שלו עבור הקהילה.

היופי שהבאת

בימים אלו, אנו מחפשים את הרכז או הרכזת הבאים שיצטרפו לצוותמרכז צעיריםקצרין וייקחו חלק בעולם המופלא הזה של מעורבות חברתית, אקטיביזם וקהילתיות. האם זה את/ה? מוזמנים להגיש קורות חיים, שימו לב למודעת הדרושים בעיתון.

במסגרת זו, אנו רוצות להודות לטליה היקרה שלנו על עבודה מדהימה, איכותית ומקצועית, על היותך מי שאת, על כל היופי הזה שהבאת לתפקיד, למרכז צעיריםולמתנס קצרין, בכלל. הצלחת לייצר כאן שפה קהילתית שמייצרת מעורבות, ערבות הדדית, אכפתיות ודאגה לאחר. נטעת זרעים וקצרת פירות שאנו עוד נהנה מהם שנים רבות ותודה רבה על כך.

טליה בחרה להתקדם ולצמוח בחייה המקצועיים ואנו כמובן תומכות, דוחפות ומפרגנות לה מאוד ותמיד דואגות למשפחה שלנו. אנו מאחלות לה הצלחה גדולה בדרכה החדשה והיא כבר יודעת שבית תמיד יישאר בית.

באהבה ובגעגועים,
צוותמרכז צעיריםקצריןמירב, קרן ועדי

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?