נסים ונפלאות

דודה שלי הייתה ידועות בכוחות הריפוי שלה. גם אני הלכי בגדול על אנרגיות הרייקי, כמטופלת וכמטפלת. לפני החנוכה, אני תוהה, האם אלו נסים? יש אדם עם כוחות-על?


לאימא שלי שתחיה, הייתה אחות, “דודה” קראנו לה, ז”ל, כינוי חיבה שכזה. היא הייתה מעין קוסמת, פיה, מחוללת נסים, או איך שתקראו לזה. היו לה פנים מוארות ועיניים טובות שתמיד מחייכות. זוכרת אותן, את העיניים שלה.

עלו אליה לרגל מכל הארץ, כי הייתה ידועה בכוחות הריפוי שלה. היו באים אליה עם מחלות בגוף ובנפש, אפילו מספרים שנשים עקרות קיבלו את ברכתה ומגע ידיה וזכו לפרי בטן. הייתה יודעת גם לבטל עין הרע, לעשות כוסות רוח ועוד כל מיני כשפים למיניהם. אני זוכרת את עצמי, ילדה קטנה וסקרנית, נוסעת למושב, לבקר את המשפחה ואת הדודה ההיא. הייתי יושבת במסדרון הצפוף בבית הקטן ומקשיבה לסיפורי הנסים שהאנשים היו מספרים עליה. מילדות, הייתי סקרנית כל כך ועקבתי אחרי האנשים שהיו חוזרים אליה שוב ושוב עם בעיות שונות ומביאים אליה קרובי משפחה וחברים ושמה עבר מפה לאוזן, וזה עוד הרבה לפני עידן הפייסבוק והרשתות.

להפתעתי, גיליתי שמגע ידיה של מטפלת רייקי עושה בי קסמים וכשפים ונשאבתי לעולם הזה. נתפס לי הגב, או הצוואר, הלכתי אליה, למטפלת ומתוך התלהבות בהצלחת הטיפול, התחלתי ללמוד בעצמי את השיטה. תוך כדי לימוד והתנסות, נזכרתי בדודה שלי

 

לימים, חיפשתי ריפוי לעצמי לאיזו בעיה וגיליתי את סודות הרייקי, טיפול בעזרת אנרגיות. אני הרי ידועה כבחורה שעובדת עם הראש וחשדנית וצריך להזיע כדי שאתן אמון. להפתעתי, גיליתי שמגע ידיה של מטפלת רייקי עושה בי קסמים וכשפים ונשאבתי לעולם הזה. נתפס לי הגב, או הצוואר, הלכתי אליה, למטפלת ומתוך התלהבות בהצלחת הטיפול, התחלתי ללמוד בעצמי את השיטה. תוך כדי לימוד והתנסות, נזכרתי בדודה שלי וחשבתי שאולי גם לי יש כוחות-על ואוכל להיות היורשת שלה. ארפא אנשים, אחלק להם ברכות וקמעות, כי מה יותר משמח מלעזור לאנשים להירפא להשתחרר.

למדתי את התורה והפכתי למאסטרית. ניסיתי על בני משפחתי ועל חברים קרובים והייתי בתחושה שגיליתי את ייעודי בעולם, אבל איכשהו, נשאבתי לעולמות אחרים ואולי פחדתי קצת להיות רוחנית מדי, בחורה רציונאלית שכמוני.

האמת, אני לא יודעת אם אני קוסמת, או אם יש בכלל דבר כזה, אולי הכול נמצא בראש, כמו שאומר לי תמיד בעלי שיחיה.

“את מאמינה שהיא עוזרת לך וזה עובד”, הוא טורח להסביר לי. שזה גם מעולה, מבחינתי, אבל העיקר שזה עובד, זה בעצם סוג של נס, בעיניי.

עכשיו, רגע לפני חג החנוכה, חג של נסים גלויים לעם ישראל, מעטים ניצחו את הרבים, כד השמן הקטן שהספיק לשמונה ימים, התחלתי להרהר בנסים ונפלאות. אני חושבת על הנפלאות בעולמנו, איך מגע יד של אישה מצליח לשחרר לי גב תפוס ובכלל, איך אנחנו קמים כל בוקר מחדש נושמים וחיים. לא משנה במי אתה מאמין שגרם לו לנס הזה, אבל הוא נס והוא גלוי.

תארו לכם עולם שאתם מבקשים בו משהו ואופס… הוא מתגשם. טוב, זה נשמע לי פשוט מדי, וחלומי ולא הגיוני, אבל יש בי אמונה שנסים אכן קורים ואם רוצים מאוד משהו מכל הלב, אפשר לעזור לו להתגשם. אז בערב חנוכה, כשנרות החנוכה ידלקו ויאירו את ביתי ואת חיי, אבקש לי איזה נס קטן, או גדול והלוואי שכל משאלותינו וחלומותינו יתגשמו ואור גדול יאיר את חיינו, אמן!

 

 

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?