מסיימים! מסיימים! מסיימים!

31 שוחרים ושוחרות, תלמידי כיתה יב, בקריית החינוך אורטאברט“, בחצור הגלילית, סיימו את המסלול. שליש מתוכם ממשיכים ללימודי הנדסה


רס”ל ברוך מירו, מפקד מחוז צפון

כמדי שנה, נערך טקס לציון סוף ארבע שנות השוחרות של תלמידי כיתות יב של חיל האוויר, בקריית החינוך אורטאברט“, בחצור הגלילית. השנה, סיימו 31 שוחרים ושוחרות, שליש מתוכם ממשיכים ללימודי דיפלומת הנדסאי בתוך קריית החינוך.

את השוחרים הצעירים, כיבדו הוריהם הנרגשים, יחד עם ראש המועצה המקומית חצור הגלילית, שמעון סויסה, מנהל אגף החינוך, מפקד גף פלדה כחולה, רסן ואפי מרעי, קצינים ונגדים מהבסיס המאמץ ברמת דוד ושוחרי כיתות ט‘-יא.

טקס סיום הלימודים החל עם כניסתם של 31 מסיימי המסלול, שצעדו לצלילי המארש הצבאי ועמדו בשלשות ובמהלך הטקס, נחשפו סיכותיהם, המעידות על סיום מסלול השוחרות, בשלות ובגרות.

מנהלת קריית החינוך, דורית בטאן, הביעה את גאוותה בהתפתחות תלמידיה ובהצלחתם בכברת הדרך שעברו במסלול השוחרות ואיחלה להם הצלחה רבה בהמשך דרכם.

על ניצוח הערב היה אחראי מפקד המחוז צפון, רסל ברוך מירו והסגל המדהים שלו שאיחלו לבוגרים בהצלחה ואמרו כי הם סומכים עליהם שייצגו את השלוחה במערך בכבוד, במקצועיות ומצוינות, כמו שחונכו בביהס.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?