מנהלת סיעוד חדשה ב”כללית” צפת

מינוי חדש ב”כללית” צפון: נעמה הרשקוביץ מונתה למנהלת הסיעוד של המרכז לרפואה יועצת של כללית בצפת

נעמה הרשקוביץ מונתה למנהלת הסיעוד של המרכז לרפואה יועצת של “כללית” בצפת.

נעמה היא בעלת תואר ראשון בסיעוד, מאוניברסיטת חיפה, בעלת תואר שני במנהל מערכות בריאות, מאוניברסיטת בן גוריון ובוגרת הכשרה בעל-בסיסי באונקולוגיה. בתום לימודיה, התמחתה כאחות מוסמכת במרכז הרפואי “כרמל”, במחלקה לרפואה דחופה. לאחר שעבדה מספר שנים ב”כרמל”, החלה לעבוד במרפאות “כללית”, מחוז צפון. 

בתפקידה הנוכחי, היא מנהלת הסיעוד של מרפאת קצרין ובתפקידה החדש, היא תנהל מרכז רפואי גדול ומתקדם, המורכב מצוות מוביל ומיומן בתחומים כירורגיה כללית, כירורגיית כלי דם, כירורגיית שד, אורולוגיה, נשים, עיניים, אף אוזן גרון, נוירולוגיה, אורתופדיה מבוגרים וילדים, כירורגיה פלסטית, כירורגיית ילדים, מכון רנטגן ואולטרסאונד, תזונה ודיאטה, קרדיולוגיה מבוגרים וילדים, משרד – מִנהל וסיעוד – אחיות. 

נעמה: “אני נרגשת שנבחרתי לנהל את המרכז. יש לי סיפוק רב ממקצוע הסיעוד והכרת התודה מהמטופלים מזכירה לי כל יום שאני במקצוע הנכון ושאין לו תחליף. אני מזמינה את תושבי צפת והאזור להגיע ולהתרשם מהמרכז החדש והמתקדם לרפואה יועצת. אנחנו כאן בשבילכם”.

מנהלת הסיעוד של מחוז צפון ב”כללית”, ברוריה ריקון, איחלה לנעמה הצלחה רבה: “אנו מברכים את נעמה על קבלת התפקיד החשוב, כמנהלת הסיעוד של המרכז ויודעים שהיא תוביל את האיכות הרפואית, יחד עם הצוות במרפאה, לטובת המטופלים שלנו”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?