מטס הוקרה ללוחמי הקורונה 

עובדי המרכז הרפואי “פדה-פוריה” קיבלו את המטס בשמי המרכז הרפואי, כשהם מנופפים בדגלים לאות תודה והוקרה ללוחמי הקורונה


צוות המרכז הרפואי “פדה-פוריה” הגיע ביום שישי שעבר למנחת ביה”ח, כדי להשתתף במפגן הוקרה ותודה ללוחמי הקורונה. העובדים  זכו להוקרה מיוחדת, כשהמטס האזרחי, שכלל שישה מטוסים קטנים, טס מעל המרכז הרפואי בהצדעה ותמיכה להתמודדות של כלל עובדי ביה”ח עם המלחמה בקורונה ובהוקרה לעבודתם המקצועית והמסורה, לאורך תקופה של שבעה חודשים מאוד אינטנסיביים.

המטס חג פעמיים מעל המרכז הרפואי “פדה-פוריה”, כשעובדי המרכז הרפואי מנופפים להם בדגלי ביה”ח ודגלי ישראל. במהלך המטס, יצר הטייס, סא”ל (במיל’) דן שיאון, קשר עם מוקד 101 של מד”א והעביר מסר מיוחד לצוות: “ברגעים אלו, אנו טסים מעל מנחת המסוקים  שלכם בפוריה ומעל המרכז הרפואי ‘פדה-פוריה’. אנחנו מקיימים מטס הצדעה לכם, לצה”ל, לצוותים של בתי החולים ולכל האנשים שעוסקים במלחמה מול נגיף הקורונה. אנחנו מודים לכם בשם כל אזרחי ישראל. תודה רבה”.

מנהל המרכז הרפואי, ד”ר ארז און: “יצאנו לכמה דקות למנחת, כדי להעביר מסר של חזית מאוחדת – כולנו ביחד במלחמה הזו נגד הקורונה ורק ביחד נוכל להתמודד ולנצח. אני מבקש להודות לצוות המרכז הרפואי שמגויס למלחמה בקורונה ונלחם במסירות ובמקצועיות. באנו גם כדי להודות ולהוקיר את צוותי מד”א שעומדים יחד עם צוותי בתי החולים ופיקוד העורף בחזית המאבק הלאומי בנגיף“.

מנהלת הסיעוד, מלכה אמר מדמון, סיכמה: “הגענו במיוחד כדי להגיד תודה לצוות המסור שלנו, שנותן את כל הלב ולהודות לקהילה הסובבת אותנו, שתומכת ומחזקת אותנו”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?