“לב 19” המחודש

בנק “הפועלים” וקבוצת “תשעשרה” השיקו את “לב 19” המחודש, בצפת. זהו מרכז המעניק מענה תעסוקה איכותי לנשים מהאזור והוקם לחיזוק וקידום התעסוקה בפריפריה


חברה ראשונה מסוגה בצפון הנותנת מענה תעסוקה איכותי לנשים ומעניקה שירותי מיקור חוץ לחברות גלובליות ועסקים מרחבי הארץ, בתחום חשבות שכר והנהלת חשבונות.

השבוע השיקו הנהלת בנק הפועלים, הרשות לפיתוח הגליל והנהלת קבוצת תשעשרה את מיזם תעסוקת הנשים לב תשעשרה המחודש בצפת.

וקבוצת “תשעשרה” את מיזם תעסוקת הנשים “לב 19” המחודש, בצפת.

באירוע ההשקה,, השתתפו מ”מ ראש עיריית צפת, הרב שלמה חדד, מנהלת המרכז לבנקאות חברתית בבנק “הפועלים”, נעמה הלוי פאר, מנהלת ה”פועלים” בקהילה, סמר בשארה, מנכ”ל הרשות לפיתוח הגליל, שלומי אטיאס, סמנכ”ל הרשות לפיתוח הגליל, חיים שולמן, יו”ר קבוצת “תשעשרה” ונשיאת “סופרסונס”, חנה רדו, מנכ”לית “לב 19”, עינב אלון ומנכ”לית “נגב 19”, ציפי המר.

“לב 19” היא חלק מקבוצת “תשעשרה”, שהוקמה לפני כחמש שנים, על ידי היזמת החברתית חנה רדו. את הקבוצה הקימה רדו במטרה לייצר תעסוקה מכבדת לתושבי הפריפריה, בדגש על נשים. השירותים של הקבוצה ניתנים ללקוחות מהארץ ומהעולם על ידי נשות מקצוע מהשורה הראשונה, שעושות את כל העבודה אונ-ליין, מהמשרדים בפריפריה. העובדות של “לב 19” מספקות שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר במיקור חוץ לחברות וארגונים שונים, בעיקר ממרכז הארץ. המרכז לבנקאות חברתית של בנק “הפועלים” מקיים שותפות אסטרטגית עם קבוצת “תשעשרה” ותומך כיום בשני מיזמים בצפת ובאופקים ובהקמה של פרויקט תעסוקה ייחודי נוסף, שצפוי לקום בירוחם.

ב”לב 19″, שהוקם בצפת, בשנת 2018 ומנוהל על ידי עינב אלון, עובדות 26 נשים שמתגוררות בצפת והסביבה – דתיות, חילוניות, חרדיות וערביות, כולן יחד. כולן עובדות איכותיות, מקצועיות ומצוינות.

בעיצומו של משבר הקורונה, התרחבה הפעילות של “לב 19” באמצעות תמיכה של המרכז לבנקאות חברתית בבנק “הפועלים”, במסגרת שיתוף פעולה מקיף של המרכז עם קבוצת “תשעשרה”, הפועלת בפריפריה של ישראל. תמיכת הבנק תאפשר הרחבת פעילות הקבוצה בתחומי העסקה מקצועיים בעולמות הדיגיטל והפיננסיים, בפריפריה הרחוקה והגדלת היקף ההשפעה באמצעות גידול במספר המועסקות, היקף ההכשרות וכמות הלקוחות.

חזון חברתי ועסקי

עם יצירת השותפות של החברה בצפת עם הבנק, חל גידול משמעותי בכמות העובדות ועד סוף השנה, צפויות לעבוד בו 35 נשים, תושבות האזור. זאת, לצד גידול משמעותי בכמות הלקוחות של “לב 19”, שהוכפלה דווקא בשנת הקורונה.

נעמה הלוי פאר: “זה היה יום מרגש במיוחד. השותפות עם קבוצת ‘תשעשרה’ מחזקת קודם כול את הנשים ברמה האישית והמקצועית, עם רכישת מקצוע ותעסוקה במקום עבודה מיוחד זה. בנוסף, השותפות מחזקת את הפעילות העסקית בצפת ובאזור הגליל, כי רוב הלקוחות הן חברות מרחבי הארץ. עבורנו בבנק, זוהי הגשמה מרגשת של החזון החברתי והחזון העסקי גם יחד”.

היוזמת, חנה רדו: אני צופה כי תמיכת הבנק בלב 19′ תאפשר לנו להעסיק עד סוף שנת 2021, 35 עובדות ובכך לייצר תעסוקה איכותית לעוד 12 נשים. בנקהפועליםשותף לחזון הקבוצה ואנו מודות על השותפות העמוקה

חנה רדו: “השותפות שלנו עם המרכז לבנקאות חברתית של בנקהפועליםהחלה בעיצומו של משבר הקורונה, עת הקמנו את חברתנגב 19′, באופקים. מאז תמיכת הבנק, הכפלנו פי ארבעה את פעילות החברה באופקים וכבר מועסקים בה 30 עובדות ועובדים. אני צופה כי תמיכת הבנק בלב 19′ תאפשר לנו להעסיק עד סוף שנת 2021, 35 עובדות ובכך לייצר תעסוקה איכותית לעוד 12 נשים. בנקהפועליםשותף לחזון הקבוצה לחיזוק וקידום התעסוקה בפריפריה ואנו מודות על השותפות העמוקה“.

לפרטים נוספים ויצירת קשר : info@lev19.co.il.

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?