כושר ובריאות כדרך חיים

פרו אקטיב” – מקצועיות, מרץ, אנרגיות ותזונה נכונה. מכון הכושר באפיק משדר אווירה טובה וכיפית עם צבעוניות וחדשנות. תתחיל הכי חזק שלךואז תגביר


משהו חדש קורה לאחרונה בקיבוץ אפיק והשמועות אומרות שזה גורם לכולם להיכנס למשטר של כושר ואורח חיים בריא. מכון הכושר, שהיה בגלגולו הקודםגולן אקטיב“, עשה מתיחת פנים, עם שם חדש, “פרו אקטיבועבר לניהולם של כוחות צעירים ורעננים. שני בני הגולן, דניאל טויזר, מבני יהודה ונאור בן עמי, מקיבוץ אפיק, שגם מוכרים באזור ככדורגלנים מצטיינים, לקחו את זה.

דניאל שיחק בליגתהעל, זכה למלגת מצטיינים בקולגבארהב. נאור שיחק גם באנגליה, שניהם בוגרי לימודי אימון כושר ותזונה והם גם חברים טובים. לפני חצי שנה, הגשימו חלום ופתחו אתפרו אקטיב” – מכון כושר וסטודיו לאימונים.

המוטו שלהם הוא בריאות וספורט מקצועי בגולן. חדר הכושר הוא מקום משפחתי שצומח ומתפתח, לפי המתאמנים שמגיעים אליו. דניאל ונאור משקיעים הרבה מחשבה וחיוך בכל פרט קטן שיכול לעזור ולשמור על אורח חיים בריא וספורטיבי והם מביאים את הידע, הניסיון ואת האישיות הספורטיבית שלהם  וכמובן, מקצועיות וכל זה, עם הרבה מרץ ואנרגיות.

כשנכנסים למכון הכושר, יש תחושה של מקום בילוי. הסטודיו משדר אווירה טובה וכיפית עם צבעוניות וחדשנות. החלום של שניהם היה כושר ובריאות כדרך חיים לכולם בגולן, מילדים ונוער ועד למבוגרים והגיל השלישי. יש מבחר גדול של פעילויות ואפשרויות בהתאמה.

מכון הכושר מאובזר וחדשני עם מדריכים מקצועיים שבונים תכניות אימונים ארוכות טווח ויש גם אפשרות למאמן אישי צמוד. בסטודיו, יש חוגים, אימונים לחיזוק הגוף והגמישות, חוגי יוגה ופילטיס וטרמפולינות

מכון הכושר מאובזר וחדשני עם מדריכים מקצועיים שבונים תכניות אימונים ארוכות טווח ויש גם אפשרות למאמן אישי צמוד. בסטודיו, יש חוגים, אימונים לחיזוק הגוף והגמישות, חוגי יוגה ופילטיס וטרמפולינות. יש גם את קבוצת הריצה החברתית שלפרו אקטיב“, שרצים ברחבי הגולן והעמק וכמובן, מתאמנים בסטודיו, בליווי של אפרת גת. כמקצוענים בתחום התזונה, הם גם נותנים הדרכות לתזונה נכונה, וגם אפשר למצוא במקום דוכן למכירת תוספי מזון וחלבונים.

מי שעוקב אחריהם באינסטגרם ובפייסבוק יכול להבין את הווייב המיוחד שיש בחדר הכושר ואף ללמוד מסרטוני ההדרכה שמעלים שם. דניאל ומאור מודים לבעלי המכון הקודמים, עמרי ותומר, מרמות, שנתנו להם ליווי, הדרכה וסיוע להצליח והם שמחים לראות את תושבי הגולן, הגליל והעמק מגיעים להתאמן אצלם. לא פחות חשוב מזה, הם נהנים לראות את המודעות של ילדים ומבוגרים לסגל אורח חיים בריא, שמשלב ספורט והיו שמחים לראות עוד ועוד אנשים שמצטרפים ומבינים ששמירה על גוף בריא, עם ספורט ותזונה נכונה, הם הסוד לנפש בריאה ולחיים טובים.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?