ימי הולדת

ימי ההולדת הם הזדמנות נפלאה לעטוף באהבה בחיבוקים ובמתנות את אהובינו ולתת להם להרגיש מיוחדים ואהובים. המתבגרת בת 13


השבוע, המתבגרת שלי ארגנה לעצמה מסיבת יומולדת קטנה עם חברות מהכיתה בבורגרים“, בקצרין. שעה לפני המפגש, התברר שחלק מהבנות ביטלו את הגעתן מסיבות מוצדקות. המתבגרת סיפרה לי שבסוף, הבנות לא מגיעות וכנראה שהיא תלך רק עם חברה אחת. האמת היא שמלכתחילה לא עפתי על הרעיון של מפגש ההמבורגרים הזה. אז לא עשיתי עניין מהביטול של החברות. אבל כמה דקות אחר כך, התקשרה אלי אימא של אחת החברות להתנצל שהבת שלה לא מגיעה למסיבה של טלי. היא הסבירה שהם החליטו ספונטנית לנסוע למרכז באותו ערב והבת שלה ממש עצובה כי לא נעים לה לאכזב את ילדת יום ההולדת ושהיא מבקשת שאעביר למתבגרת שהבת שלה מאוד מצטערת ושאם תדחה את המפגש, היא בוודאי תבוא, וחשוב לה שהבת שלי תדע שהבת שלה אוהבת אותה ושהן חברות מאוד טובות.

אני בדרך כלל עם יד על הדופק לבדוק את מצבם החברתי של הילדים שלי, מתבוננת מבררת אתם וגם שואלת את המורים שלהם. כשטוב להם חברתית, זה משפיע על מצב רוחם, על האנרגיות שלהם וגם על ההצלחה בלימודים ולי מאוד חשוב לדעת שבתחום הזה הם בטוב

התרגשתי משיחת הטלפון הזאת, “איזו אימא אלופה ורגישה“, חשבתי לעצמי. מסתבר שכל הנושא הזה של ימי הולדת שהחברים לא מגיעים מעסיק את ההורים ולאימא הזאת היה חשוב לוודא אתי שהבת שלי בסדר ושלא תיפגע ותרגיש לא אהובה. בסופו של דבר, רוב הבנות הגיעו וחגגו אתה והיא חזרה הביתה מרוצה ושמחה. האמת היא שאני בדרך כלל עם יד על הדופק לבדוק את מצבם החברתי של הילדים שלי, מתבוננת מבררת אתם וגם שואלת את המורים שלהם. כשטוב להם חברתית, זה משפיע על מצב רוחם, על האנרגיות שלהם וגם על ההצלחה בלימודים ולי מאוד חשוב לדעת שבתחום הזה הם בטוב. על אף שהילדים שלי תמיד מבקשים שלא אתערב בעניינים שלהם עם חברים, לפעמים, התערבות של הורים היא טובה חשובה ומחממת את הלב.

הידד במעלה

ימי ההולדת הם הזדמנות נפלאה לעטוף באהבה בחיבוקים ובמתנות את אהובינו ולתת להם להרגיש מיוחדים ואהובים והאימא של החברה נתנה לי תזכורתלהעביר גם לילדים את המסר, לשים לב למה שקורה מסביב. אם חברים חוגגים והזמינו אותם, שלא יקלו ראש, מישהו עלול להיפגע ושלא יהרסו את המסיבה.

אז השבת, יחד עם חגיגות שבת הארגון בבני עקיבא“, אחרי חודש של פעילויות של גיבוש חברתי והפנמת ערכי התנועה, ערכים שלתורה ועבודהואהבת הזולת ואחדות וחיבורים, נחגוג בחיק המשפחה יומולדת 13 למתבגרת. אנחנו בחודש של חגיגות יומולדת משפחתיות שמחות וכיפיות, בלונים, עוגות, מתנות ובילויים. בכג חשון, חגגנו למתבגר ואז גם לועזי שלו, לועזי שלי, לועזי למתבגרת, עברי שלי וביום שישיעברי למתבגרת. למה אנחנו חוגגים גם עברי וגם לועזי? אתם בטח שואלים. כי אני אוהבת שיש סיבות לשמחות וחגיגות. עד היומולדת הבא השל החייל, בחודש סיון, יש לנו הרבה זמן לנוח ממתנות. למרות שאני תמיד מצפה לשמחות אחרות והפתעות ומאחלת לילדיי וגם לילדים שלכם ובעצם גם לנו, המבוגרים, להיות תמיד שמחים ומוקפים באהבה וחברים.

אז בברכת חברים לתורה ועבודה, שתהיה לחניכי ומדריכי תנועתבני עקיבאשבת ארגון מוצלחת העמכם ובלב אמיץ בעה עלה נעלה, קדימה בני עקיבא הידד במעלה“.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events









מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?