ח”כ אורן חזן יעביר כ-1.5 מיליון ש”ח ל”פדה-פוריה”

ח”כ אורן חזן (ליכוד) הגיע לביקור במרכז הרפואי “פדה-פוריה” והבטיח: אדאג להעביר כמיליון וחצי עד שני מיליון ש”ח, כדי להבטיח הקמת יחידה לטיפול נמרץ ילדים, במרכז הרפואי “פדה-פוריה”, כבר בשנה הקרובה


ח”כ אורן חזן, הגיע בשבוע שעבר לביקור במרכז הרפואי “פדה-פוריה” ונפגש עם מנהל המרכז הרפואי, ד”ר ארז און. ח”כ חזן פתח וציין כי ח”כ אורלי לוי-אבקסיס חשפה בפניו את הבעיה הקשה של היעדר מענה לילדים הזקוקים לטיפול נמרץ במרכז הרפואי “פדה-פוריה”. חזן הבטיח לסייע  ואמר: “הבטחתי להעביר 1.5 מיליון ש”ח לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ לילדים, מתוך הסכום ששוריין לי בוועדת הכספים. הבטחתי וזה יקרה! בילדותי, ביליתי הרבה בבתי חולים ואני מרגיש שאני חב הרבה למערכת הבריאות”.

ד”ר ארז און הדגיש: “זהו נושא קריטי עבורנו, אנחנו בית חולים ללא טיפול נמרץ ילדים. כלומר, כשילד מגיע למיון, עושים לו החייאה, מצילים את חייו ואז נאלצים להעביר אותו לבית חולים אחר. זה מצב בלתי נסבל עבור הילדים ועבור המשפחות שלהם”.

ח”כ חזן סיפר: “בגיל 10, עברתי קריסת מערכות כללית ואושפזתי בטיפול נמרץ ילדים ב’שיבא’. אם לא היה שם טיפול נמרץ ילדים, לא הייתי יושב אתכם כאן היום. כך שאני מבין את הצורך הזה היטב. אעשה מאמץ עילאי כדי שלא נצטרך לחכות עד סוף 2017, בכדי לתת את המענה הנדרש כל כך לילדים ולתושבי האזור”.

בחלקו השני של הביקור ד”ר און סייר עם ח”כ חזן במחלקות ילודים, פגיה וילדים.
לסיכום אמר הח”כ: “זה יותר כואב ממה שתיארתי לעצמי, אלה לא סכומים כל כך גדולים ומדובר בהצלת חיים, פשוטו כמשמעו”.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?