חדשות בית ספר גמלא

הנבחרת – “שער שוויון״

“שער שוויון” היא תכנית מדהימה שיצאה לדרך לפני כתשע שנים. לתכנית מטרות רבות: ללמד את הילדים להיות חלק מקבוצה, לעזור ולתמוך אחד בשני, לכבד אחד את השני, לקבל את האחר, לשחק ברוח ספורטיבית ועוד ערכים חשובים נוספים.

בבית הספר “גמלא” פועלת השנה נבחרת גדולה במיוחד של מעל 20 ילדים בקבוצה. בעקבות הביקוש הרב והרצון לתת לכולם מקום, הוחלט השנה לתת הזדמנות למספר גדול יותר של ילדים בקבוצה. מוחי, מאמן הנבחרת של “שער שוויון”, של קבוצת הבנים, מאמן גם את קבוצת הבועטות של הבנות. במסגרת אימוני הכדורגל, הילדים נפגשים פעמיים בשבוע, גם הבנים וגם הבנות, בתום יום הלימודים, במגרש בית הספר.

התלמידים והתלמידות קיבלו מדים עם צבע שהם בחרו והחלו בשגרת האימונים. כל חודש וחצי, מתקיים טורניר שבו משתתפים מעל עשרה בתי ספר מהאזור, מכל המגזרים. מאמן הקבוצות, מוחי, מסכם: “מקווה שהתכנית תמשיך גם בשנים הבאות, משום שהיא בונה מסגרת לילדים ומלמדת ערכים חשובים. לצד האימונים, וכחלק בלתי נפרד מהתכנית, מתקיים מרכז למידה פעם בשבוע שמובילים סטודנטים מ’אוהלו’, שם הם מקיימים פעילויות לימודיות וחברתיות חשובות”.

הנהגת הורים פעילה ב”גמלא”

בבית הספר “גמלא” פועלת הנהגת הורים פעילה ומגובשת. גם השנה, הצטרפו נציגים נוספים להנהגת ההורים.
בשבוע שעבר, התקיים מפגש בבית הספר עם הנהגת ההורים. במפגש התקיים שיח סביב מספר נושאים כגון: למידה בשגרת מלחמה ועוד נושאים חשובים.

הנוכחות במפגש הייתה מרשימה עם נציגות של הורים והצוות החינוכי. הנהגת ההורים היא שותפה פעילה בקידום יוזמות חינוכיות הקשורות ברווחת התלמידים, באמצעות תהליכים של שיתוף פעולה, שיח וחשיבה משותפת עם מנהלת בית הספר והצוות החינוכי.

אנו מזמינים כל הורה בבית הספר להעלות רעיונות, לקדם יוזמות, או כל דבר אחר שיכול להעשיר את עולם התלמידים ולקדם את בית הספר. שותפות מלאה בין ההורים לצוות החינוכי היא זו שתצעיד את בית הספר קדימה.

תכנית “אל עמי”

תכנית “אל עמי”, המכילה תכנים ערכיים חברתיים ומגוונים, יצאה לדרך בבית הספר “גמלא”. מדי שבועיים, בכיתות א’-ח’, מתקיימות סדנאות ופעילויות סביב ערכים, דמויות ומנהגים בלוח השנה העברי ובמסורת שלנו.

לכל שכבת גיל, נבנתה תכנית מותאמת ומגוונת סביב מעגל השנה. התכנית בבית הספר פותחת לתלמידים צוהר למסורת היהודית באופן חוויתי ומהנה עבורם.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?