מהיום כל תלמיד זכאי חוזה מסוג חופשי-חודשי

על מנת להיטיב עם התלמידים, הוחלט במועצה האזורית גולן להטעין לכל תלמיד זכאי חוזה מסוג חופשי-חודשי, המקנה לבעל הכרטיס נסיעה חופשית בכל האזור המוגדר


גם השנה נסיעה לבית הספר וחזרה תתבצע בתחבורה הציבורית ובאמצעות כרטיס הרב-קו, המהווה את אמצעי התשלום לנסיעה בתחבורה ציבורית בכלל.
על מנת להיטיב עם התלמידים, הוחלט במועצה האזורית גולן להטעין לכל תלמיד זכאי, הלומד באזור הרישום שלו, חוזה מסוג חופשי-חודשי, המקנה לבעל הכרטיס נסיעה חופשית בכל האזור המוגדר בכרטיס, ללא הגבלה במספר הנסיעות, או תלות במחיר הנסיעה, או בחברה המספקת את השירות.
לדוגמה: תלמיד המתגורר באורטל ולומד ב”נופי גולן” – כרטיס הרב-קו יוטען בחופשי-חודשי “אזור מרכז וצפון הגולן”, אשר יקנה לו נסיעה חופשית בין קצרין, מטולה/קריית שמונה, צפת וכל היישובים בתוך גבולות אלו.
בשיטה זו נהנה התלמיד מאפשרות נסיעה בתח”צ ללא הגבלה במהלך כל החודש ולא בהכרח בנסיעה לבית הספר וחזרה וזאת ללא כל תשלום נוסף. מאידך, בשיטה זו, הכרטיס הנו אישי ואין אפשרות להשתמש בכרטיס אחד עבור מספר נוסעים (בעבר ניתן היה לתקף עבור מספר נוסעים באמצעות כרטיס אחד). לכן חלה חובה על כל תלמיד להחזיק בכרטיס ר-קו תקין ובתוקף בכל נסיעה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?