בסוף, נגמר טוב

שוטרמהירות עצר אותי בכביש ראש פנה. למדתי שההבדל בין מפח נפש להרגשת הקלה מטורפת תלוי בטוב לבו ובאינטואיציות הבריאות שלו


ביום שלישי השבוע, נסעתי עם האיש לצפת, הוא לעבודה ואני לבקר את הוריי. הורדתי אותו בעבודה וקפצתי לפגישה בראש פנה. בכביש הראשי בראש פנה, עצר אותי שוטר על מהירות של 80 קמש בכביש עירוני, שמותר לנסוע בו 50 קמש. ברגע שהשוטר עם המצלמה סימן לי לעצור, הבנתי שכנראה נסעתי מהר והאמת, לא שמתי לב, כי במכונית של האיש השעון המורה על המהירות נמצא משום מה מאחורי ההגה. אני לא רואה את המהירות טוב ואני צריכה להרים את הראש גבוה, מדי פעם, כדי לראות את המהירות, או להנמיך את ההגה. הבעיה היא שאני מתחילה לנהוג אחרי האיש ושוכחת להנמיך את ההגה. בנסיעות קצרות, אני אומרת לעצמי שאתאמץ להסתכל ככה על המהירות, כי האיש קצת מתעצבן כשאני לא מחזירה לו את האוטו כמו שקיבלתי ואז הוא נכנס לאוטו וחוטף מכה מההגה שנמוך לו מדי. בכל זאת, הרגליים שלי קצת יותר קטנות. ככה שמראש, אני מעדיפה לא לעשות לו שינויים באוטו וממילא, אני כמעט שלא נוהגת באוטו שלו.

בקיצור, השוטר עצר אותי והלב שלי התחיל לפעום בחוזקה, כי שוטרי תנועה תמיד מלחיצים אותי. כבר התחלתי להתבאס על הקנס שאקבל, כי ממש לא התאים לי לשלם קנס עכשיו, זה לא מתוכנן בתקציב, בזבוז כסף מיותר, בטח בימים אלו. השוטר ביקש את רישיון הנהיגה שלי, אמר לישלום יעל“, אחרי שראה את שמי, שאל אם אני יודעת באיזו מהירות נסעתי ובלי לחשוב הרבה אמרתי שהאמת היא שלא, כי האוטו של בעלי ולא כל הזמן אני ממש רואה את מד המהירות. לא יודעת מה הוא חשב על התירוץ שהיה אמתי. הוא שאל אם אני יודעת מהי המהירות המותרת בכביש ההוא ואין לי מושג איך, יצאה לי תשובה נכונה. מפתיע, כי הייתי די לחוצה ומבולבלת, שוטרים וקנסות לגמרי מלחיצים אותי.

הוא ביקש שאשאר באוטו והלך לניידת שלו עם הרישיון שלי, בדק מה שבדק, רשם מה שרשם, זה לקח לו כמה דקות שנדמו לי ארוכות מדי ובינתיים, התפללתי חזק בלב שהוא יוותר ולא ייתן קנס. ואז, הוא קרא לי לגשת אליו

הוא ביקש שאשאר באוטו והלך לניידת שלו עם הרישיון שלי, בדק מה שבדק, רשם מה שרשם, זה לקח לו כמה דקות שנדמו לי ארוכות מדי ובינתיים, התפללתי חזק בלב שהוא יוותר ולא ייתן קנס. הוא קרא לי לגשת אליו ואמר לי שראה שאין לי עבירות תנועה בשנים האחרונות והפעם, הוא מוותר ונותן לי רק הזהרה ולא קנס של 750 שח ושמונה נקודות

יום של מזל

רציתי לקפוץ עליו ולחבק אותו על טוב לבו ועל כך שהפעיל שיקול דעת ואינטואיציה והבין שאני באמת נהגת זהירה ובמקרה שלי, אזהרה תספיק כדי שזה לא יחזור על עצמו. הרי זה תפקידו של השוטר ושל הקנסלדאוג שנשמור על החוקים. על החיבוק והקפיצה ויתרתי, חששתי שהוא עוד מסוגל להתחרט ולעצור אותי על התנפלות על שוטר במילוי תפקידו. אז הסתפקתי בלהודות לו על לבו הטוב, כי באמת היה לו כזה וזה  היה יום שממש לא התאים לקבל קנס. בעצם, אף פעם זה לא מתאים, אבל באותו יום, במיוחד. נפרדתי מהשוטר לשלום, עם הבטחה להקפיד יותר ולנהוג לאט ובזהירות. ברכתי אותו בלבי בחיים טובים ובכל שלבו חפץ והודיתי להעל חסדיו. אומנם כולה קנס, אבל זה היה יכול לבאס לי את היום, אז שמחתי שהמזל האיר לי פנים עם שוטר נחמד ובאיחור קל, הגעתי לפגישה נחמדה. משם, נסעתי להורים, ששמחו מאוד שקפצתי לבקר ופינקו באהבה. בדרך חזרה הביתה, חשבתי לעצמי שכנראה שיום שלישי זה יום המזל שלי, יום שלישי פעמיים כי טוב.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?