בואו לקבל השראה

חולמים להיות נגנים? אולי אמנים יוצרים? חולמות להיות רקדניות? ב”מרכז השראה”, שזכה לפתיחה מחודשת, השמים הם הגבול


נועה הראל


בשבוע שעבר, נפתח מחדש בחגיגיות רבה “מרכז השראה”, ביה”ס למוזיקה וליצירה בקצרין. “מרכז השראה” הוקם לפני מספר שנים בבניין המרכז החינוכי “דרכי נעם”, של עמותת “שעלים”. את המרכז יזם ופתח למען הקהילה, בדחיפתה ותמיכתה של עמותת “שעלים”, היזם והמוזיקאי יורם תמיר. תמיד בנה במקום בית ספר מקצועי ותרם למקום רבות מכספו וממקצועיותו. בעזרתה של טליה בן צור, שניהלה בפועל את המקום, הפך ביה”ס להיות אבן שואבת לעשרות רבות של ילדים ומבוגרים מקצרין ומקהילת הגולן, שבקשו לפתח את עולמם היצירתי.
המקום מציע שיעורים לילדים בתחומי יצירה מגוונים: נגינה על כלים לפרטים ולקבוצות, שיעורי אמנות בחומרים שונים ושיעורי מחול ותאטרון. למבוגרים, מוצעים שיעורים וסדנאות – לימודי ימימה, התמקדות, אמנויות לחימה, פלייבק, רפואה סינית ועוד. מורי המרכז הנם אמנים ויוצרים מקהילת הגולן הגדולה, שעבורם אמנות ויצירה היא דרך חיים ואופן המבט אל העולם ורק רוצים להעניק מהטוב הזה לאחרים ולהדביק ב”בחיידק היצירתי” עוד רבים אחרים.
להפנינג הפתיחה החגיגי, הגיעו עשרות ילדים סקרניים ומלאי מבט מתרגש בעיניים, שרק הלך והתגבר לאחר שטעמו בעצמם נגינה על הכלים הרבים – אורגניות, תופים, פסנתר, גיטרות, דרבוקות ועוד, מחוגי היצירה והמחול. את אחה”צ האומנותי והססגוני, חתם אמן הג’אגלינג והקרקס, יונתן דאהן, ששבה את לב הילדים וההורים במופע קסום. מי יותר נהנה – ההורים, או הילדים? כולם יצאו בתחושת התרוממות ושמחה ובציפייה רבה לפתיחת השיעורים.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?