אלופות

גאווה גדולה במכללה האקדמית תל-חי: הסטודנטיות מתל-חי שכו במקום הראשון בטניס הנשים, בתחרויות אס”א שהתקיימו לאחרונה באילת. הישגים מרשימים לסטודנטים גם בתחרויות הריצה והשחייה


הישגים מרשימים לסטודנטים מהמכללה האקדמית תל-חי במשחקי אס”א (איגוד ספורט אקדמי) הבין-לאומיים, שנערכו לאחרונה באילת. זו השנה ה-54 לתחרויות אס”א והייתה זו חגיגה ספורטיבית מרשימה במגוון רחב של ענפי ספורט. אס”א הוא איגוד ספורט שהוקם בשנת 1952 עבור סטודנטים ועל ידי סטודנטים, במטרה ליצור אצל סטודנטים ואנשי אקדמיה מודעות לספורט ולפעילות גופנית ואתגר לעשייה ופעילות. הארגון מקיים פעילות ביותר מ-20 מוסדות להשכלה גבוהה בישראל, יוזם מפעלי ספורט ואף מתמודד בתחרויות בין-לאומיות.
בין ההישגים של הסטודנטים מתל-חי: הגעה למקומות גבוהים בתחרויות הריצה לנשים ולגברים. גם בטניס גברים, ניצחו הסטודנטים של תל-חי את מכללת אפקה והפסידו לאוני’ בן גוריון. בטניס הנשים, ניצחו הסטודנטיות של תל-חי בבית המוקדם את רופין, אוניברסיטת רייכמן ואוניברסיטת תל אביב. ברבע הגמר, ניצחו את האקדמית תל אביב יפו. בחצי גמר, ניצחו את וינגייט ובגמר ניצחו, בשתי מערכות בלבד, את האוניברסיטה העברית. וסיימו במקום הראשון.
בתחום האולטימייט פריזבי, הנבחרת של תל-חי ניצחה את הנבחרות של מכללת וינגייט ושל מכון וייצמן. הנבחרת הפסידה רק לנבחרת המנוסה של אוניברסיטת בן גוריון וסיימה במקום השני. בתחום הטיפוס הספורטיבי, הרמה הייתה גבוה במיוחד עם מספר רב של ספורטאים מקצוענים. למרות זאת, הסטודנטים של תל-חי הצליחו להעפיל לגמר הגברים, אך לא זכו בשלושת המקומות הראשונים.
בטניס שולחן, השתתפו באליפות 14 נבחרות. תל-חי הוגרלו לבית קשה עם רופין, אקדמית אונו ומכללת קיי, ניצחו רק במשחק אחד ולא עלו לשלב רבע הגמר. ענף הסטריטבול בכדורסל (3X3) היה הגדול ביותר עם 40 נבחרות שלקחו בו חלק. נבחרת תל-חי התמודדה בבית עם האקדמית אונו, מכללת וינגייט, מכללת ספיר וגבעת וושינגטון. תצוגה מדהימה של הסטודנטים של תל-חי העלתה אותם עם ארבעה ניצחונות. בשמינית הגמר, הביסו את האקדמית תל אביב יפו 3:14. ברבע הגמר, הפסידו לאוניברסיטת רייכמן החזקה. ניצחון נוסף במשחק הדירוג נתן לתל-חי את המקום ה-5 המכובד מתוך 40. בקטרגל, חברי הנבחרת הוגרלו לבית המוקדם עם מכללת אחווה, מרכז אקדמי פרס, האקדמית תל אביב יפו והאקדמית אונו. הנבחרת ניצחה את כל ארבעת המשחקים עם מאזן שערים 0:21! ברבע הגמר, שיחקה נגד גבעת וושינגטון החזקה וניצחה 0:2. בחצי הגמר, הפסידה הפסד צורב 5:4 למכללת קיי. גם בשחייה רשמו הסטודנטים הישגים מרשימים עם שני מקומות ראשונים בתחרות.

החיבור בין הקמפוסים

ד”ר אור לוונטל, מרצה בחוג לחינוך גופני בתל-חי, שליווה את הנבחרת: “בסך הכול, השתתפנו בעשרה ענפים. זכינו בשלוש מקומות ראשונים ומקום שני אחד ומקום שלישי בתחרות התחפושות. לצד חוסר מזל, בתחומים בהם היינו פייבוריטים, כמו כדורעף נשים וקטרגל, הצגנו תחרות מעולה עם הישגי שיא. שיפור משמעותי להישגים של השנים האחרונות, הרבה הודות לחיבור המיוחד בין הספורטאים משלושת הקמפוסים של המכללה. זו גאווה גדולה לתל-חי ואני, באופן אישי, מאוד גאה בסטודנטים המופלאים שלנו. היו לנו הישגים מרשימים ביותר גם ביחס לגודל המשלחת וגם באופן מוחלט. אבל מעבר לספורט, הסטודנטים היו מדהימים מבחינה חברתית, הוגנים בצורה יצאת דופן וגם תמכו ועודדו את חבריהם כל הזמן. מעל לכול, החיבור בין הקמפוסים של המכללה היה לדעתי הערך המוסף שהוביל אותנו להישגים הללו”.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?