אירוע חשיפה ראשון להקמת מכון אונקולוגיה חדש במרכז רפואי “צפון” (פוריה)

האירוע התקיים בביתם של אסנת ומאיר אבנעים, במושב הזורעים ונכחו בו בכירי המרכז הרפואי ובראשם המנהל, פרופ’ ארז הון, שסקר בפני הנוכחים את התכניות להקמת המכון החדש

השבוע, התקיים אירוע חשיפה ראשון לפרויקט ההקמה של מכון האונקולוגיה החדש במרכז רפואי “צפון”. התקיים מפגש ושיח עם בכירי המרכז הרפואי על מהפכת הבריאות האזורית שמוביל המרכז הרפואי. 

את האירוע ארגנה עמותת הידידים של המרכז הרפואי “צפון”, יחד עם אסנת אבנעים, ראש צוות במכון האונקולוגי, שאירחה בביתה, במושב הזורעים. במפגש, השתתפו מנהל המרכז הרפואי פרופסור ארז און, מנהל מכון אדמונד י. ספרא לאונקולוגיה, ד”ר סוהיל נסראללה, ראש המועצה האזורית גליל תחתון, ניצן פלג, מנכ”ל המועצה, נפתלי פרידלנדר, מנכ”ל עיריית טבריה, חברי עמותת הידידים, יעקב אמסלם וקובי ורדי ותורמים נוספים מהאזור.

האורחים שמעו מפרופ’ און על תנופת הפיתוח של המרכז הרפואי “צפון” והתכניות להקמת מכון אונקולוגיה חדש, שיעניק למטופלים מרחב נעים ומרווח יותר לטיפולים. האורחים נהנו מאוכל משובח, אווירה גלילית נעימה ומוזיקה נהדרת של רינת עמנואל.

מפגש החשיפה היה אות הפתיחה לקראת אירוע הגאלה השנתי, שמארגנת עמותת ידידי המרכז הרפואי “צפון”, שייערך השנה בחמי טבריה, ב-12.10.23. במסגרת האירוע, יוענק אות “יקיר העמותה” לד”ר פרבשטיין, עבור תרומתו המשמעותית לפיתוח המרכז הרפואי ושירותי הרפואה בצפון. הכנסות האירוע יוקדשו השנה להקמת מכון האונקולוגיה החדש. 

מנכ”לית עמותת ידידי המרכז הרפואי “צפון”: “כבכל שנה, אנו מזמינים את הציבור להירתם לפרויקט חשוב זה, אשר ייטיב עם מטופלי הסרטן באזורנו. בכוחה של הקהילה שלנו לחולל את השינוי. אנחנו מזמינים את כל תושבי האזור שרוצים להירתם לפרויקט ולתרום, לפנות אלינו דרך האתר https://www.friendsoftzafon.org.il/”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?